HAHA JA LIJKT EROP HE maar vond t totaal plaatje zo herkenbaar.. ben nagelstyliste, en heb extreme nagels, dus viel een beetje op
Meiden al die kleine buikjes ben JALOERS!! Ik heb echt een hangbuikje met strepen heel erg. Ik kan nog geen foto laten zien ben namelijk vorige week onder het mes geweest voor me galblaas dus overal pleisters maar als die weg zijn laat ik echt een foto zien!
Tijdje terug had ik een update foto beloofd voor het kleurverschil van de striemen. Bij deze nog een keer mijn streepjes na ongeveer een half jaar na de bevalling Bekijk bijlage 61988
ja een stuk minder rood inderdaad. Doen bij jou je striae soms ook pijn, bij mij zijn sommige best pijnlijk, bv strakke broek of iets schurends er tegen aan kan dat echt pijn doen!
Ja dat kan echt zeer doen! Wat ik nog lastiger vind is als het warm weer is. Dan kan het heel erg gaan jeuken, maar echt krabben gaat niet want dat doet pijn
okay ja ik heb het niet zo erg maar bij mijn benen heb ik wel een paar hele brede en diepe en die doen echt vaak pijn.. Inderdaad in de zomer helemaal!
nog even een update (ik bedoel al die kilo's eraf schelen toch weer) ik ga gewoon in bikini trouwens hoor, kunnen ze lekker bijkleuren (wel goed smeren natuurlijk) Met broek aan (daar zitten mijn streepjes vrijwel onder dus dat is fijn (pak wel iets hogere broeken hoor, die lage zien er niet uit!) )
Bij mij zijn ze al wat ouder trouwens dus je kan goed zien hoe het rode afneemt met de tijd.. ik zal eens die oude opzoeken... (buikfoto) bladzijde 19 staan ze
Ik vind het echt wel WAW dat jullie je buik tonen. Het is zeker positief voor vrouwen die na de bevalling wat onzeker zijn. Ik zal zelf geen foto tonen omdat ik er nu gewoon terug uitzie zoals voordien even plat. Dus denk niet dat jullie daar een boodschap aan hebben. Maar ik wou toch even zeggen dat ik het echt wel goed vind dat jullie je buik tonen zoals hij is. Chapeau echt waar!!
Ik denk dat veel vrouwen onzeker zijn en het is fijn als je weet dat je niet de enige bent, je mag no matter what trots zijn op je lijf!!
jeetje meiden watw een buikkies.. me buik ging zo hard van dik naar plat maar nu bloijft het tohc wel hangen hoor.. ook merk ik dat me buik smorgens plat is maar zodra ik wat gegeten heb is hij weer slap... waar ik nog het meeste moeite mee heb zijn die lelijke hangtieten niemand daar last van ?? ik kan niet eens een bikinie meer aan ben er zeeeer verdrietig over
Met een goede bikini kan dat wel hoor maar niet meer triangel bikinis maar een Saph ofzo (bij de livera! en wehkamp) of marliesje dekkers die zorgen ervoor dat het allemaal weer lijkt alsof ze op de goede plek zitten of in mijn geval ook of het überhaupt wat lijkt
whahah ikz ie nu pas dat ik schreef slap ipv dik whahah bol ... ennuh ja ik heb er nu eentje gevonden die k pas .. wat een gedoe!! en wat een prijzzzzzzzzzzzen ik betaalde normaal 25 euro voor een broekje en een topje nu is alleen het topje al 40 euro :O:O:O: nou ik heb maar effe een bh gekocht van saph en die kan ook voor bikinie door whahah maar jeetje een 80E ik had 75c voor de zwangerschap en dan niet een E van mooie volle borsten nee alleen maar huid bah!!! ik ben pas 26 zie eruit als een vrouw van 80
hmmm das minder inderdaad zeg... ik moet er ook neit aan denken aan grote borsten (nouja iets groter mag wel ik heb net cup a over..)