heerlijk inderdaad. vanmiddag lekker in de tuin gerommeld. was wel wat koud, maar ziet er allemaal wel weer netjes uit nu.
QB: Met Jesse gaat het wel goed. Hij lijkt er niet heeel veel last van te hebben al denk ik dat de jeuk een beetje begint te komen. Hij heeft zelfs een "pokje" op het wit van zijn oogje.
Ola chika's het zonnetje schijnt en heerlijk aan het hangen. Vanmiddag de 12 weken echo. Ben erg benieuwd hoor!! Volgende week kippendag, ik hoor er zo weinig over. Athans gaan liena en Deli ook nog mee?
@Juffie, lekker is dat dan he als je tuin weer netjes is! @Wen, fijn dat het verder goed gaat met Jesse! @Mink, oh leuk, echo vanmiddag! Alvast veel plezier! ~~~ Mogguh! Nog 1 dagje vrij vandaag.. ben van plan dan ook heel weinig te doen.. ja, wasjes, maar die heb ik altijd wel natuurlijk.. Jamie gaat vanmiddag naar de PSZ, dan gaat Britt ff slapen, kan ik nog ff wat boekhouding doen, moet ook gebeuren.. Xx
Goeiemorgen! Zo hier een actief kippetje! Heb het huishouden weer helemaal onder de knie! Hahaha heb al wasjes gedaan, boodschappen, ben soep aan het trekken en het bed verschoond...hahaha ik leer het wel weer hoor! Vanmiddag lekker sporten. Heb me vrijddag op de sportschool ook maar ingeschreven voor de fitness. Dus vandaag tweede ronde samen met mijn begeleidster. Als het goed is weet ik dan mijn persoonlijke programma en kan ik zelf aan de slag. Dan heb ik maandelijks evaluatie. Dus wordt er heel goed begeleid. Kan ik mooi gaan fitnissen als het mij uitkomt en dan een keer in de week naar BodyBalance.
hey meiden, Mink: hoe was de echo?? heb even een hyvesberichtje gestuurd over de kippendag! Yojo: actief hoor! fijne avond.
haha sportief ikke he! ja ben nu wel super gemotiveerd hoor door de goede begeleiding en dat ik graag alles wat strakker wil na 21 kg eraf te hebben gelijnd.... En moet zeggen voel me ook super naderhand!
hey kippies, de echo was weer super!! al helemaal een kindje ik ben nu 12 weken en 3 dagen. ik ben 16 oktober uitgerekend. zit nu aan een vette tosti uit de pan met tomaat
wow super Mink dat alles goed was!! Hoop dat ik je snel mag volgen op de roze wolk. Kriebelt echt wel als ik je berichtje lees over een mooie echo!
Goedenavond allemaal... Ik kom mijn eigen ook even laten horen hier... is alweer n paar dagen geleden zeg! Maar goed... Mink... je bent dus 4 dagen verder dan je zelf gedacht had?!! Super hoor dat alles goed gaat met beeb in je buik. Hoe is het met Zoë? Ben jij nog misselijk of is dat helemaal over? Juffie... Hoe is het nu met Nathan zn pokken? Heeft ie er nog steeds zo weinig last van? Erg he dat dat bij ons als vrouw zo snel weer kriebelt he als je vrouwen hoort over de zwangerschap of als je net n babytje ziet? Mijn tante kwam gisteren bij mijn zoontje op t feestje met n baby van 6 weken oud. Jeetje mijn hormonen stoten alle kanten uit. Chris pakte de kleine uit mijn handen en ook mijn dochtertje was niet weg te houden bij die kleine mannetje. Erg mooi, heb ook wat foto's gemaakt!!! Yo... goed hoor dat je zo sportief bent. Ik doe aardig wat sport met 4 kids in huis/t huishouden/ mijn werk en natuurlijk ook nog wat sporten met mn vent in bed hahhaha Dat is voor mij sport genoeg... weet niet waar ik de tijd vandaan moet plukken. All... hoe is het met jullie???? Waar is iedereen??? Hier gaat alles goed... heb vandaag de afspraak voor morgen afgebeld. Had er nog lang over zitten tobben maar uiteindelijk heb ik toch maar afgezegd en Chris en ik zien wel of t lukt zo zonder hulp. Tuurlijk blijft t zo af en toe wel kriebelen als ik n babytje zie maar aan de andere kant denk ik bij mezelf als ik zwanger raak is het meer dan welkom en anders heb ik gewoon pech gehad. Stort me nu maar even op mijn theorie- en EHBO examen! En dan mn boobs die groter worden en daarna zien we wel weer hoor! Ik wens iedereen een fijne avond
Hee meiden, Wij hebben de echo gehad en we krijgen een lief, klein maar vooral gezond MEISJE!! De vrouw waar we geweest zijn maakt ook al 18 jaar 20 weken echo;s en ze heeft ons prinsesje meteen helemaal nagekeken en vertelde dat we met een opgeheven hoofd naar de 20 weken echo konden gaan want ze zouden daar niks vinden!! We zijn dol gelukkig!!
Wen... SUPERGAAF MAN... N KONINGSGEZINNETJE. Meid... je bent gezegend. ben helemaal happy voor jullie!!!! Nu dus roze kleertjes kopen he?!!! Geniet er lekker van alhoewel ik nu wel mijn eigen kan indenken dat je nu helemaal niet meer kan wachten totdat jullie kleine prinsesje geboren wordt!
wendy wat leuk een meisje hier kreeg vandaag van de buurjongens te horen dat ze hoopten op een jongen bij mij heb ze gelijkl maar verteld dat het een meisje is lol enne dit meisje heeft uitgevonden hoe ze zo onmogelijk en onconfetabel voor moeders kan liggen haha pffff enne sliep ik pas geleden nog om half 8 nu kan ik niet slapen Mir wat goed dat je ondanks alle tegenslag toch zo posi er tegen aan kijkt
Wen... t zonnetje schijnt heerlijk, lekkere blauwe strakke lucht en dan ben ik lekker in mn sas. Ik krijg zo'n ontieglijk heerlijk gevoel van dit zonnige weer. Ben dan supervrolijk. Chris heeft dan zo'n heerlijke humeur en ik ook!!! Ik heb ontieglijk veel zin in mn werk en doe t erg graag. Ik zit gewoon heerlijk in mn velletje. Misschien komt dat omdat ik voor mn eigen beetje bij beetje "zwanger worden" losser aan t laten ben. Zo goed en zo kwaad als dat kan dan he! Ik voel niet meer die stress iedere maand. Ben nu meer en meer bezig met mn boobs die ik ga krijgen. Heb nu cup (kleine) B en wil naar C of misschien wel kleine D. Ach... die mensen in België helpen mij om de juiste keuze te maken en dan daarna zie ik t wel weer. Er komt even zoveel op oins af qu verbouwing in en om t huis en aan mijn lichaam dat ik daar nu even mijn aandacht op richt. Kinderen krijgen is er nog wel hoor. Ga absoluut niet meer terug aan de pil en als t komt dan komt t!!! All... how are you doing?????? Ik ga werken dames en vanmiddag lekker in de zon van t zonnetje genieten!!!!