Ik vind meerdere dingen niet kunnen maar dat is meer een persoonlijke smaak dan '2010' .... En dat is, op een gedeelde eerste plaats, oorbelletjes en winnie the poeh. Verder hou ik niet van trainingspakjes en kinderen die de hele dag met een speen in hun mond lopen, getsie! Ook tshirts met 'leuke' opdrukken vind ik helemaal niks. Ook geen blingbling shirts, veel ruches, overdaad schaadt en dat vind ik ook bij kinderen zo. Ze zijn zo mooi, lief en puur van zichzelf, ze zijn mooi genoeg!
Hier all stars voor de kleine meid en die zijn echt niet ordi hoor 8) - winnie de poeh op kleding of dora .. - oorbelletjes ben ik ook geen fan bij baby's van maar dat is meer een kwestie van smaak en niet van trends .. - tuinbroek ..
Wat ik echt vreselijk vind zijn kleertjes met figuren erop als: - Barbapapa - Nijntje - Winny the Pooh - alles van Disney en ga zo maar door. Dat hangt bij ons dus ook niet in de kast voor de a.s. beeb. Maar ja, da's meer gewoon mijn smaak. Anderen zullen het weer helemaal te gek vinden. Smaken verschillen nou eenmaal.
hier wel joggingpakjes, dit voor als we een lekkere thuishangdag hebben en als ze ziek is. Zodra we de deur uitgaan gewoon normale kleding aan. Winni the pooh, prinsessen, cars enz kleding maar vooral de sportschoen variant daarvan! Echt heel erg!! Oorbelletjes, bij jonge kindjes. Vanaf 3 of 4 dan wel weer oké, ligt er dan wel aan wat je als oorbel in doet dan. Teenslippers voor kids. Ze kunnen net lopen en dan al op die dingen lopen. Snap ik niet. Ik heb zelf al een scheur tussen mn teen als ik dan op mn knieen moet zitten enz, laat staan een spelend kindje. Zo'n pispot kapsel wat we vroeger allemaal hadden. In duitsland zie je dat nog veel, zo zielig Haarbandjes, als kids geen haar hebben
boxpakjes....lelijk...maar zoooo ideaal als pyama...jammer dat ze in grotere maten niet meer verkopen.
Haha, ik lach me rot om dit topic. Wat maakt het nou uit wat een kindje aanheeft. Dat vind ik zo onbelangrijk, het is veel belangrijker dat je kind gezond is en zichzelf er fijn in voelt. Als je kind graag een Bob de Bouwer shirt wil, mag dat dan niet omdat mama zich dan schaamt? Tuurlijk lijkt het mij leuk om straks leuke dingen te shoppen voor onze kleine, maar het belangrijkst vind ik dat het prettig zit voor het kind. Of er nou Winnie the Pooh opstaat of Dora dat zal mij een worst wezen. Het gaat om baby's en kinderen niet om topmodellen. Mijn neefje van 6 heeft een kettinkje om. En nee het staat niet mooi en zijn ouders vinden het ook niet mooi. Maar hij is er zo trots op, dan denk ik laat zo'n kind toch. Het enige wat ik niet zo mooi vind bij de echt hele kleintjes zijn oorbelletjes. Voor de rest vind ik dat een baby heel veel kan hebben, schattig blijven ze toch.
Hier zijn figuurtjes ook een dikke NO-NO. Gelukkig was iedereen hier wel van de op hoogte en hebben we dit ook niet als cadeautjes gekregen haha. Ik heb echt een hekel aan Nijntje, Winnie the pooh (en zijn stomme vriendjes) en de rest van die bende van ellende. Maargoed, anderen zullen de kleding van mijn zoontje niet mooi vinden en die vinden Winnie The P. misschien wel helemaal geweldig. Vrienden van ons showden vorig jaar vol trots de babykamer. Het was 1 groot Winnie the Pooh hol. Euhh.. mooi stamelden wij en we lagen achteraf in de auto echt helemaal in een deuk. Die vrienden van ons zijn namelijk helemaal niet het 'Winnie the Pooh' type mens en we waren ook blij dat we nooit onze mening over die gekke beer gegeven hadden in hun aanwezigheid hihi. Maargoed, ook een volledig in het teken van W. the Pooh staande kinderkamer vind ik dus een NO-NO.
Zo lang ik nog kan bepalen wat mijn kindje aanheeft dan komt er hier geen Winnie the Pooh e.d. in, maar idd, als ze ouder worden en persé iets aanwillen wat ik als ouder niet mooi vind, nou ja, jammer voor mij dan. Ik zou daar geen hele strijd om gaan voeren. Mijn broertje had bijv. ook heel jong een oorbel en gewoon kort haar met zo'n klein staartje in zijn nek. Echt TE lelijk voor woorden, maar hij vond het geweldig. Nou ja, mijn vader en stiefmoeder vonden het prima. Daar gingen ze echt niet met hem over in discussie.
Kan me weinig schelen als ik het zelf maar leuk vind. Heb ook een roze jasje met beren oortjes gehad toen ze zo klein was en hier ook baby adidasjes. Ik moet wel zeggen dat ik best veel merk kleding heb maar dat komt omdat mijn tante in de kinderkleding zit en party's enzo geeft. Zodra er weer een leuke aanbieding is (en die heeft ze vaak) dan ga ik altijd even kijken. Maar kleding bij de zeeman of hema vind ik ook leuk, niet alles maar ik kijk altijd even.
trainingspakjes......brrrrr kindjes die heel weinig of van dat vlassige haar hebben en dan zo'n staartje bovenop het hoofd, doet mij altijd aan zo'n schoothondje denken.....brrrr schoenen met van die glittertjes en sowieso glitterspul.....brrrrr kindjes die de Godganse dag met een speen in hun mond rondlopen....brrrrrr oorbelletjes bij hele jonge kindjes.....brrrrrr
En als mijn zoontje over 2 jaar de grootste Winnie the Pooh fan wordt van heel Nederland dan ligt onze hele familie in een deuk. En tuurlijk zullen wij dat verschrikkelijk vinden, maar dan hebben wij dikke pech en zal hij vast en zeker in een Winnie the pooh trui mogen lopen en slapen in zijn Winnie the pooh bed. Maar zolang hij er geen behoefte aan heeft zie ik niet in waarom ik hem in kleding zou kleden dat niet mijn smaak is.
ik heb een jasje met roze oortjes voor mijn kindje en ik krijg bijna dagelijks complimenten dat het haar zo schattig staat! Dus daar ben ik het niet mee eens!
Dat bedoelde ik ook inderdaad. Ik hou ook erg van mooie kleren en shoppen. Maar vind sommige dingen hier erg overdreven. Kan me voorstellen dat bijvoorbeeld Winnie the Pooh niet je smaak is, maar dat betekent niet dat het niet zou kunnen zolgens 2010 vind ik.
Hier komt ook geen Winnie the Pooh in huis Sowieso disney prut enzo niet. Als ze straks een mening krijgt mag ze hooguit een onderbroek ofzo. Ik ga niet beginnen met een kamer inrichten of zelfs een dekbedovertrek van zoiets. Dat doet ze maar als ze het huis uit is Hier trouwens wel sportschoentjes, maar alleen all stars. Die zijn cool
Dat vind ik nou ook! Veel kleertjes lijken op 'gewone' kleren, maar dan in het klein. Ik trek Ilias ook vaak een leuk broekje en t-shirtje aan, maar net zo vaak van die pakjes uit één stuk, met voetjes. Of een lekker pyjamaatje. Ilias heeft trouwens een Tigger broekje en jasje van de H&M en daar zitten ook kleine oortjes op de capuchon. Die zijn echt heel schattig! Ik zou niet weten waarom dat niet meer zou kunnen anno 2010...
hahahaha, waar maken sommige mensen zich druk om? Ik probeer mijn kinderen iig niet te kleden zodat ze uit gaan zien als kopie van ieder ander kind op straat. En mode/ trend bij een baby tot 3 jaar? Boeien, als het maar lekker zit, en het niet als een clown bijloopt. Wat ik wel zielig vind bij kleine babys is: - vesten met muts eraan -> baby ligt dan met zo'n opgevouwde muts onder zijn nek/rug. Dat ligt toch helemaal niet lekker, hoe hip ook? - hetzelfde met rokjes voor baby-meisjes. Die kindjes krijgen dan alleen maar bulten onder hun rug als ze liggen. Als ik dat bij de KDV zie, denk ik altijd, wat doen mensen hun kinderen aan zeg? - ik probeer mijn kinderen zo weinig mogelijk stijve/ spijkerbroeken aan te trekken. Je ziet dan echt verschil in bewegingsvrijheid. De baby kan dan bijvoorbeeld bijna niet met hun voet bij de mond komen. Maar wat wel kan? Ach ja, ieder zijn smaak. Ik heb bijv. heel veel eendelige boxpakjes gekregen. Die van puur dun katoen gebruik ik als piyama, wat dikkere trek ik niet aan. Dat vind ik niet mooi. Een ander misschien wel, why not?
Wat ik niet vind kunnen zijn baby's die onder 8 wollen dekens in de kinderwagen liggen. Of van die "schattige" kanten sokjes boven die gympen Zo jaren 80/90, als ik mijn jeugdfoto's bekijk kan ik mijn moeder wel een klap verkopen
whahah nou anders ik wel! Man, man, wat heb ik voor l*l gelopen vroegah. Maar goed dat zeggen onze kids later ook