Wat geef jij uit aan kleding?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Lynn77, 6 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Wat geef je aan kleding uit per maat?

  1. 100 euro

  2. 150 euro

  3. 200 euro

  4. 250 euro

  5. 300 euro

  6. 350 euro

  7. 400 euro

  8. 450 euro of meer

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    ik persoonlijk vind het belachelijk om zoveel geld uit te geven voor kleding. doe ik voor mezelf ook niet..

    ik koop kleding bij de zeeman,hans texiel,hema,c en a..
    het ligt er maar net aan waar ze was mooi hebben..
    maar ik geef echt geen 20 euro uit voor een simpele broek..

    ik zoek gewoon goed en dan heb je heel veel leuks voor weinig..

    mijn zoontje groeit momenteel zo hard dat ik voor de zomer denk ik niets meer heb dus daar moet ik even voor gaan shoppen..

    mijn dochter zit al een helee tijd in maat 80/86
    vorige x bij de zeeman 2 super leuke spijkerjurkjes voor 5.99 per stuk..
    haha en op de dappermarkt hebben ze ook altijd van die gave dingentjes!!

    voor mijn zoontje gister super leuke polo's gekocht. bij de hans texiel 4.99

    ik geef trouwens denk ik nog geen 10 euro per kledingstuk uit!
    of het moet echt iets heel mooi's zijn...

    schoenen vind ik wel balangrijk,maar hier bij de scapino en bristol enz valt het wel mee..
    vorige week zomerschoenen voor me dochter gekocht van dr visser voor 20 euro..
     
  2. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    Ik heb gestemd op 450 of meer. Als ik kijk naar de afgelopen winter, maat 74 en van jas dan iets groter. Twee jassen van de mexx was al 120 euro, een skipak was 60 euro en dan nog de gewone kleding en schoenen natuurlijk. Demi heeft altijd veel te veel kleding omdat we maar blijven kopen en veel krijgen van mijn ouders.
     
  3. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    Wij vinden schoenen ook super belangrijk en geven dus elke paar maanden ongeveer 60 tot 80 euro per paar uit voor schoenen. We kopen minimaal 2 paar schoenen per maat.
     
  4. mariska1978

    mariska1978 Bekend lid

    22 okt 2008
    702
    1
    0
    psychiatrisch verpleegkundige
    Vorden
    Ik geef bijna niks uit aan kleding voor Jasmine. Jasmine is nu 10 maand geweest en past nog steeds om maat 68...soms al 74. Ik doe dus erg lang met de kleertjes.
    Wij krijgen veel kleertjes voor Jasmine van mijn broer die een dochter heeft die net iets ouder is. Hierdoor hoef i zelf bijna niks aan te schaffen. Er zijn soms momenten dat ik toch zelf iets wil kopen voor mijn meisje maar dit zijn nooit dure merkkleding. Vind ik haar iig nu nog veel te jong voor en ook niet nodig.
     
  5. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    omdat de kleding in grotere maten vaak duurder is (bijv. een rokje kost in maat 68 : 22,95 maar in maat 92 : 25,95) dus als je kind groter wordt, betaal je automatisch meer voor kleding

    Daarnaast heb ik super leuke kleding van o.a. kiezeltje gezien, dat is een heel dur merk, maar dit merk verkoopt geen kleine maatjes, dus als ik daar wel kleding van ga kopen straks als mijn dochter groter is, ben ik dus ook meer geld dan nu kwijt, omdat ik nu van dat merk niks koop.
     
  6. B en N

    B en N Fanatiek lid

    13 sep 2007
    2.532
    0
    0
    Tjha ik zou het eigenlijk niet weten, hangt ook meer van het seizoen af denk ik. Zomers vind het erg leuk om veel verschillende jurkjes en shirtjes te hebben maar die kosten over het algemeen weer minder dan wintershirtjes. Ik vind kwaliteit wel belangrijk en dan hoeft het echt niet allemaal van een duur merk te zijn, maar wibra/zeeman kleding koop ik liever niet gewoon weg omdat die kleding er na 4 keer wassen niet meer uit ziet, en tjha dan is het in verhouding alsnog best prijzig.

    Ik hou me meer aan richtlijnen per kleding stuk;
    Schoenen max €60,-
    Broek max €20,-
    Jurkje max €30,-
    Rokje max €15,-
    Wintershirtjes max €20,-
    Zomershirtjes max €15,-

    Rompers koop in elke maat 2 pakken van 10 bij de Hema (zijn eens in de zoveeltijd in de aanbieding ;). En soms een leuk rompertje los.

    Sokjes koop ik overal en nergens.

    Maar daarbij heeft Jamila 2 shopverslaafde ooms, 2 shopverslaafde opa's en oma's dus ze krijgt ook nog eens een heleboel aan kleding.

    Erg lastig dus om te zeggen hoeveel ik kwijt ben.

    Vind het daarbij ook super leuk om koopjes af te speuren zowel online (ikenmijnkind.nl bijv.) als in de winkels.
     
  7. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.804
    4.190
    113
    Al moeten schoenen iedere week vervangen worden. Schoenen moeten goed zijn. En eh, je laatste zin gaat niet op. Heb je weleen gezien wat een paar laarsjes kost voor meiden. Red je bijna niet onder de 100 euro.
     
  8. MG2009

    MG2009 Niet meer actief

    Ik doe het voor mezelf ook, dus daar ben ik dan wel consequent in ;)

    Ik koop wat ik leuk vind, of dat nou van de Hema is, of van Vingino.
    Heb echt van alles in huis; van Hema en Hennes, Noppies, Name It tot Vingino, Tommy Hilfiger en Ralph Lauren.
     
  9. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Hier ook eigenlijk té veel.

    In het begin wel wat minder, omdat ze dan sneller uit een maat groeien en dus ook minder pakjes nodig hebben per maat. Maar nu Milan gewoon een seizoen met een maat doet, zitten we zeker op 600 euro per maat (zonder jas en schoenen). Daar wordt ook wel een deel van gesponsord door de oma's hoor ;).
    Afgelopen week lekker wezen shoppen voor de zomer vast en ik heb tot nu toe 8 setjes ingeslagen (die onderling ook weer gecombineerd kunnen worden) en daar was ik ong. 450 euro aan kwijt, maar daar moet natuurlijk nog wel wat bijkomen, wat 8 setjes vind ik echt veel te weinig.

    Voor de winter was 't trouwens nog een stuk duurder, want dan draagt Milan eigenlijk altijd 3-delige setjes (broek + blouse/shirt + spencer/trui/vestje.
     
  10. adi

    adi Niet meer actief

    Maar ik vraag me iets af, kopen jullie altijd 'setjes'?

    Ik echt totaal niet. Voor de meiden wil ik weleens een leuk 'setje' kopen die je echt bij elkaar moet aantrekken, zoals bijv een tuniekje met een bijbehorende legging.
    Maar voor mijn zoontje echt niet, als je de kleuren een beetje op elkaar afstemt kun je bijna elke shirt/ bloes bij bijna elke broek aantrekken. Ik heb echt niet zoiets van: deze bloes 'hoort' bij die spijkerbroek. Ik vind het juist veel leuker om verschillende combinaties te maken. Daarom scoor ik altijd zo goed in de uitverkoop ;)
     
  11. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.804
    4.190
    113
    Dat verschilt. Zijn het bepaalde printen of kleuren dan koop ik vaak wel een set (als er een set van is) maar bv. een spijkerrokje, neutrale broek of basic shirt koop ik los. Ik denk dat ik bij een jongen wel meer los zou kopen omdat die kleuren vaak meer hetzelfde zijn (tis toch vaak blauw, groen en bruin voor een jongen)
     
  12. Birdie

    Birdie Bekend lid

    16 sep 2008
    528
    0
    0
    :$ Wat een bedragen, mag er ook minder dan 100 euro in het rijtje staan. :)

    Ik kijk bij het kleding kopen voor haar wel naar de prijs. Niet dat ik het niet kan betalen, maar ik vind het niet zo nodig om dure dingen te kopen, ook omdat ze het maar een paar maanden aan kan. Al zullen die periodes naarmate ze ouder wordt wel langer duren.

    Ze heeft nu zat kleertjes, als er weer een paar zijn die ze niet meer aankan, dan koop ik wel nieuwe, maar dat is eens per maand ongeveer 30 euro. Ik ga naar de Wibra, Hema, V&D. Al die dure merken vind ik niet nodig, ben wel es zo'n dure babywinkel in gelopen, ik was er heel snel weer uit! :D

    Ik koop geen setjes. Ik kies wel kleren uit wat bij elkaar past.
     
  13. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    Als een een leuk setje zie, koop ik het setje. Maar ik koop ook gewoon losse truitjes, broekjes, rokjes, etc.
     
  14. zandkasteel

    zandkasteel Fanatiek lid

    12 mrt 2010
    1.003
    0
    0
    Waterland
    Ik denk het wel, schoenen zijn van groot belang. Als ik nu naar mijzelf kijk, ik heb continu problemen met mijn voeten (hielspoor, verrekte enkelbanden).
     
  15. adi

    adi Niet meer actief

    Wat schoenen betreft: mijn kindjes krijgen pas 'echte' schoenen als ze heel goed zelf kunnen lopen. Om latere voetproblemen te voorkomen kan een kind het beste leren lopen op blote voeten, dan voelt ie zijn ondergrond en heeft veel meer controle over zijn voeten. Hier kan geen enkele schoen tegenop, hoe duur ook.

    Totdat ze niet kunnen lopen zijn de schoenen alleen voor de sier, dus mogen van ons wel goedkoop zijn. (wel van leer ivm de doorademing van de voeten)
     
  16. bengeltje86

    bengeltje86 VIP lid

    6 jan 2007
    8.553
    0
    36
    renkum
    :$:$:$:$:$:$ nou uhmmz ik nog niet eens 50 euro en soms wel 50 euro
    ik krijg erg veel van me broer die heeft 2ling van 3 maand oude dan mijn zoon.
    en natuurlijk koop je wel eens wat maar waarom zo duur ja dat hoeft voor mij niet en hij loopt er erg netjes bij

    qua schoenen vind ik wel hij moet stevige goede schoenen hij loopt namelijk al sinds 13½ maand
     
  17. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.804
    4.190
    113
    Ja maar dat gaat dus eigenlijk niet op, is geen objectieve vergelijking. Ik krijg helemaal van niemand iets want er zijn geen kleine meisjes in mijn omgeving. ik moet dus de complete garderobe per maat zelf aanschaffen. En zo duur, tja kwestie van smaak denk ik en eisen
     
  18. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.742
    1
    0
    Ik ben het met jullie eens hoor, dat onze kinderen goede schoenen moeten hebben. Maar ik vind ze zo duur. Het probleem is ook dat ik bijna alle schoentjes lelijk vind. Ik heb nog even goed gezocht op internet en je hebt voor 55 euro misschien ook wel een paar goede schoenen, maar die vind ik dan spuuglelijk. En het oog wil ook wat... Alleen shoesme vind ik wel leuk. Maar die zijn dus 75 euro...
     
  19. sunnycloud

    sunnycloud Fanatiek lid

    28 dec 2006
    1.541
    142
    63
    Vrouw
    Ik denk dat ik iets van 200 euro per maat uitgeef, ik weet het niet precies want je koopt niet alles in een keer. Misschien is het ook wel meer hoor!!! Koop veel merkkleding maar die combineer ik ook met niet-merk.
    Het valt mij trouwens op dat mijn dochter blijkbaar best groot is vergeleken met de maten die ik hier tegenkom, ze is drie maanden en zit nu net in maat 68.
     
  20. zandkasteel

    zandkasteel Fanatiek lid

    12 mrt 2010
    1.003
    0
    0
    Waterland
    Had mijn dochter ook;)
    Ze wordt zondag 1 en zit al op 86 en zelfs met rompertjes op 86/92 van de hema.
     

Deel Deze Pagina