Dat is. Ik zit nog even de folder op de site van Jungle Gym door te kijken. Ik wil gewoon een leuke die niet teveel ruimte in beslag neemt. We moeten er alleen wel de halve tuin voor verbouwen, maar dan heeft ze wel heerlijke speelruimte.
Ingrid volgens mij ben je er niet meer, maar ik ga sowieso naar bed toe. Morgen naar Odiliapeel toe om de honden te laten plukken. Ben zo'n beetje de halve dag aan het rijden, dus ik heb mijn slaap hard nodig. Trusten allemaal.
Ik ben er nog wel, zit een subtiele manier te bedenken om iemand de deur uit te zetten. Slaap lekker!!!!
Ow Roeland had zelf een minder subtiele manier: Ik zet je eruit. hahaha volgens mij heeft ie mijn gezicht gezien ofzo hahaha
Hallo, Hoe is het hier? Ik kwam even kijken of Ingrid al bevallen was van Milan, maar zo te zien nog niet. Hier gaat alles goed.
Inbrekers werden op woensdagavond 7 april door de bewoners overlopen. Zij gingen ervandoor. Bij onderzoek in de omgeving hield de politie één verdachte aan. Rond 19.45 uur kwamen de bewoners van een woning aan de (straat) thuis. Zij zagen een verdachte in een auto op de dijk staan en zagen drie andere mannen de woning uitrennen. De verdachte met de auto reed weg, terwijl zijn drie kompanen er te voet vandoor gingen. De bewoners belden 1-1-2, waarna meerdere politie-eenheden ter plaatse gingen en tevens werd een politiehelikopter ingezet. Een agent zag de auto hem op de (straat) tegemoet komen en gaf de bestuurder een stopteken. Vervolgens werd de verdachte, een 31-jarige Georgiër, aangehouden en zijn auto in beslag genomen. Bij het onderzoek in de omgeving werden wel spullen aangetroffen die uit de woning waren gestolen, maar de drie andere verdachten werden niet meer aangetroffen. De aangehouden verdachte is naar het politiebureau overgebracht en is voor nader onderzoek in het politiebureau ingesloten. De politie zet het onderzoek voort. Als je straatnamen wilt weten kan dat in een PB als je wilt.
Dan zou ik me er niet direct zorgen over maken. Je zou het bij de volgende afspraak op het CB ter sprake kunnen brengen?
Karsten zegt niets maar zodra de luier af gaat verdwijnen die handen naar zijn piemeltje. Alsof er magneetkracht op zit of zo. Is dat raar die magneetkracht anders zou ik dat dadelijk gelijk even voorleggen bij de ka.
Ik heb vannacht gedroomda dat je me sms-te dat je morgen ging bevallen. Was echt heel vaag. Ik wat in een kleedruimte want ik kwam terug van zwemmen , en zag op mijn telefoon dat ik 8 oproepen had gemist. Er was 1x ingesproken en 1 sms en dat was jij.