April 2010 mama's deel 4

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Rosado, 24 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    TM poeh jij durft, ik slaap nog elke middag anders stort ik echt in... Heb nu vanmiddag vroeg geslapen want moet zo ook kids halen en daarna komt er visite.
     
  2. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @TM: wat een lieve foto!!
     
  3. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    het is ook niet echt mijn vooorkeur hoor!!
    maar manlief is nog niet terug!! hij dacht even boodschappen te gaan doen en de kraamhulp is ook al weg
    en om 3 uur staat er weer visite voor de deur
    hoop dat die niet lang blijven zodat ik daarna nog even naar bed kan !
     
  4. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    JAHOE !!!!!!!!!!!!

    3 cm ontsluiting, wel nog stug randje en GESTRIPT !!!!!!!!!!

    Duimen jullie mee ?? :D

    tm: Wat een plaatje !!!!

    BV wel of niet: als het teveel energie kost zou ik over gaan op fv, hebben wij ook gedaan bij Demi en de rust kwam echt terug in ons gezin, Demi ging beter drinken, ik rustte meer uit :D
    echtdoen waar je je goed bij voelt hoor !!!

    Mermaid: hoe is het ??

    Au au au wat een ongi pijnen zeg !!!
     
  5. Ann80

    Ann80 Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.689
    0
    0
    Rotterdam
    SPANNEND!!!
    Duim mee!
     
  6. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Goedemiddag!!!

    Heb wel bijgelezen via mijn tel maar dat is alweer een tijdje geleden en leest erg lastig dus niks onthouden. Sorry!!!!

    Zag wel dat er nog geen nieuw nieuws is van Onsukkie, hoop dat alles een beetje voorspoedig loopt!!!

    Tm, afscheid genomen van de kraam. Jammer is dat he dat ze niet langer kunnen blijven. Heb je ze nog wat gegeven bij het afscheid?? Ik zit echt hard te bedenken wat we dit keer gaan geven, vorige keer hadden we een dinerbon. Ligt er natuurlijk ook aan hoe goed ze het doet en hoe leuk ik d'r vind hahaha.

    Napoleon, lekker vroeg geslapen dus. Jij hebt al een dag zonder kraam gehad toch?? Hoe is het je bevallen??

    Verder zag ik 2 meiden ook op de 40 weken staan, hoop dat jullie kleintjes snel komen!!!!

    Ladyz, weer druk aan de poets zag ik. Alleen vandaag nog en dan weer relaxen he??!!!

    Caro, wel lief van Lucas (of is het Lukas, sorry!!!) dat hij zo enthousiast is over zijn plantjes al kan ik me voorstellen dat je daar naar vanacht niet op zit te wachten om half zeven 's ochtends. Hebben de pepermuntjes hun werk nog gedaan??

    TM, lieve foto van Thobias!!!

    Ka, kan je niet zeggen wat je moet doen maar als ik jou was zou ik doen waar jij je het prettigst bijvoelt. Dat is uiteindelijk het beste voor jou en voor Elisa, als jij je goed voelt doet zij dat ook en das toch het belangrijkste. Succes met de keuze!!!

    Verder weet ik het even niet meer, sorry!!!

    Hier uiteindelijk nog geslapen van zes tot negen uur, Julian was om kwart over acht wakker maar was aan het geluid te horen druk bezig met boksen met zijn beren dus ik kon nog even blijven liggen. Om negen uur belde m'n vader en toen ben ik er ook maar uitgegaan. Verder is mijn moeder hier en die heeft de hele beneden gedaan, wel lekker maar ja was al gedaan door mezelf dus had weinig nut maar goed. Nu is ze even lopend met Julian naar de appie voor wat boodschapjes die ik vergeten was gisteren dus ik heb even rust. Straks als Julian gaat slapen ga ik ook lekker mijn bedje weer in denk ik, even bijslapen. Had vanacht trouwens wel echt pijn in mijn buik maar geen weeen ofzo gewoon pijn. Denk van het zitten ofzo. Nu wel om de zoveel tijd een harde buik die doortrekt naar mijn rug en benen maar nog niks boeiends eigenlijk.
     
  7. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Jeeeh! Spannend! Hoop dat het nou wel doorzet! Deed het strippen pijn?
     
  8. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Jeuhhhhh.... 3 cm ontsluiting al!!!!!!!!!!!!! En gestript!!!! Jij gaat snel je baby vasthouden!!!!! Ga voor je duimen!!!
     
  9. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    mirjam wat goed!! ik duim mee :D
     
  10. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    @ Ingrid, de pepermuntjes hebben niet echt geholpen tegen het maagzuur, maar wel tegen de vieze smaak die ik in mijn mond had na alle melk en Rennies!

    Lekker dat je nog even hebt kunnen slapen in ieder geval. Hopelijk gaat het vanmiddag ook nog even lukken!
     
  11. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    Mirjammm JEUUJJJJ je gaat je knulletje snel in je armen vast houden !!
     
  12. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @ingrid: schiet bij jou ook nog niet echt op he:S balen ;(
     
  13. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    nee ik heb blijkbaar langzame starters;) Als de bevalling dan maar snel gaat vind ik het goed:p
     
  14. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Nee was meer ongemakkelijk... En heel snel voorbij ..
     
  15. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    haha daar wil ik ook wel voor tekenen 8)
     
  16. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    hahaha ja het zal toch ergens een keer snel moeten gaan denk ik;);)

    Ga er gewoon van uit dat ik met al dat gerommel de hele tijd straks al 5cm ontsluiting heb als de weeen goed doorzetten:p
     
  17. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Ik ga Lukas naar mijn schoonmoeder brengen. Hij had haar gebeld om te vragen of hij mocht blijven logeren en dat was geen probleem. Dusssss, vannacht geen kind in huis..... lijkt mij perfecte nacht om te bevallen!!! :D
     
  18. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @ingrid: ik hoop het voor je ;)
    jij had het trouwens er over dan je vorige keer de vk?? of kraamhulp?? een dinerbon had gegeven? voor wat voor bedrag als ik vragen mag? ik vond het heel moeilijk iets te bedenken ik heb nu voor alle drie de vk's ongeacht wie er aan me bed komt een paasmand gemaakt.
    bij xenos paasmandje met een wit/roze geruite voering gekocht. in elk mandje een laagje chocolade eitjes en twee theeglazen met in elk kopje 7 zakjes thee in verschillende smaken en nog 2 roerspatels met een rood en een blauw hartje boven op!!

    voor de kraamhulp weet ik nog niet want dat is me schoonmoeder dus dat is een heel ander verhaal natuurlijk!!
     
  19. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    klinkt als het perfecte moment om te bevallen ;) mssn even een lekkere wandeling maken vanavond!!
     
  20. Ann80

    Ann80 Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.689
    0
    0
    Rotterdam
    Kijk vannacht moet hem worden lijkt me zo :):):)
     

Deel Deze Pagina