Ik baal er idd van omdat er nog geen ongie te zien is, en zit vandaag op cd 70 pff. Grrrrrrrr~!@#$%^&*() Gaf ik geen bv dan had ik allang Primolut genomen, want het frustreert me eerlijk gezegd. Ik ga het vragen aan de gyn maandag, aangezien het volgens het RIVM wel mag icm bv en zo ook Clomid.
bha guusje en SR... vervelend die lange eeuwig durende cyclus waar geen eind in zicht is *knufs* hier is de primolut goed aangeslagen, gister laatste tablet en vandaag is bruin/roze verlies begonnen
Dank je meid. Gelukkig sloeg Primolut aan, en nu op naar een nieuwe ronden met nieuwe kansen. Ga je alleen Clomid slikken of ook een behandeling doen?
nee we gaan eerst kijken of de clomid 100 nog wilt aanslaan en word in de gaten gehouden met fm's ben benieuwd
Ok, nou ik hoop dat het wel aanslaat. Ik ben ook benieuwd of 150mg nu nog gaat aanslaan bij mij, zelf toen sloeg die soms aan en soms niet. Zie het spuiten niet zitten.
@ Claire, gelukkig is de primolut aangeslagen. Dan mag je met een paar dagen ook al beginnen met de Clomid of niet? @ SR, ik hoop ook voor je dat het spuiten niet nodig is. Het is niet heel vervelend om te doen, maar het is alleen lastig als je 's avonds weg moet. Clomid kun je gewoon meenemen, maar de puregon moet koel blijven en is dus lastiger.
@ guusje... heb de gyn vandaag voor de zekerheid gebeld en of ik nu wel of niet ongi werd ik mag zondag met de clomid starten ben benieuwd allemaal
Guusje, nou dat koel blijven is niet eens een probleem want tegenwoordig heb je van die koeltasjes zoals ze die voor insuline gebruiken. Ach ik zie het allemaal wel, ben allang blij als ik ongie word. Claire, super dat je mag beginnen. Succes ermee!
Ow ja dames, helpen jullie zelf ook een handje mee dmv iets te slikken? Ik slik multivitaminen (hij is bijna op dus stap over op etos zwanger worden), levertraan, tarwekiemolie. Hoorde dat zwarte zaad en rozemarijn in olijfolie (en dan elke dag lepeltje olijfolie drinken) ook helpt om een cyclus op gang te brengen.