misschien krijg ik wel alleen harde buiken van dingen doen die niet leuk zijn en van leuke dingen geen harde buiken
Bitterlemmon drinken? En als je dan toch Roeland naar de winkel stuurt om het te halen laat hem dan ook gelijk de ananassen meenemen.
Dames, vraagje he (vies vraagje ) Wessel is al anderhalf week verkouden of zo en nu is zijn snot groen. Houdt dat in dat het nu allemaal loskomt? Of dat hij een virusje onder leden heeft, want vanacht was het ruk doordat hij een beetje vol zat volgens en hij wakker schrok omdat hij zich verslikte of zo (ben om 3.45 uur of zo maar rondjes gaan rijden met hem, daarna sliep hij wel)
Als het groen is is hij gewoon heel erg verkouden. Wanneer het beter gaat dan wordt het geel en daarna doorzichtig. Dat is de ervaring hier.
hahahah ja anders krijg ik straks een telefoontje, ze hebben alleen maar schijfjes of stukjes. Bloem, ik heb geen idee maar hier gaat het dan meestal ook zoals Senn zegt. Eerst groen, dan geel en dan doorzichtig.
hier ook een mevrouwtje die zonder problemen een hoge ladder opstapt.. ook al zit er een redelijk stuk tussen de treden
Thanks Senninha en Ingrid, dan heeft W het gewoon flink te pakken aangezien hij al anderhalve week verkouden is... Dan is het nu denk ik doorgezet en zal het hopelijk snel weer beter gaan . Hij is ook rustiger vandaag en huilerig (hoofd zachtjes stoten is al mis ) en struikelt over zijn eigen voetjes. Maar hij zal ook wel moe zijn na afgelopen nacht Hij zit nu in bad, daarna een zetpilletje en nog even spelen en dan lekker slapen hoop ik . Ui ligt alweer onder zijn bed
Hier wordt ondertussen gegeten. Krijg net een telefoontje van Niels dat er niet al te ver van onze caravanboer een boerderij in de fik staat met rieten dak.
Wel in stukken snijden hè anders heeft het weinig nut. Ik hoop dat W zich snel weer wat lekkerder in zijn vel voelt.
Ja dat snap ik Als hij goed slaapt vanacht zal hij vast weer lekker vrolijk zijn morgen, dat is hij altijd namelijk, nu ook, maar als hij valt dan huilt hij snel (gewoon moe denk ik). Ow ja, behalve als meneer zijn zin niet krijgt hahaha. Zelfs met een dubbele oorontsteking rent hij snachts vrolijk door de huiskamer hyper mannetje heb ik Morgen het hele huis vol (familie)visite, gisteren was mijn man jarig