Die stipjes even in de gaten houden of dat blaasjes gaan worden. De HA geloofde op het eerste gezicht niet dat mijn dochter waterpokken had omdat het geen blaasjes waren gevuld met doorzichtig vocht maar juist stipjes gewoon met rood bultje en dat werden toch blaasjes.
als het een allergie is dan moet hij er allang geen last meer van hebben. Denk toch ook de 6e ziekte. Denk alleen dat de kleine stippen zich bij hem openenbaard hebben als grote vlekken bij elkaar. Verder geen kriebel? Of ander soort van huid? Ruw enzo?
Ja zou dat idd niet kunnen, 6e ziekte met waterpokken eroverheen? Zou wel heavy zijn al dat zo is maar niet ondenkbaar natuurlijk?
Mijn zoontje is 2 weken geluiden ziek geweest. Paar dagen koorts en toen de koorts weg was: kleine rode vlekjes op buik en rug. Bij de luierrand op de rug was het het ergst en waren het meer plakkaten van rode vlekjes. Hij had ze ook in zijn knieholten. Dag daarna ook wat in zijn nek en in zijn gezicht. Heb toen wat talkpoeder er op gedaan en daarna was het binnen 2 dagen weg. Wat het is geweest, weet ik nog steeds niet, maar het lijkt wel verdacht veel op wat jouw zoontje heeft. Dus ik lees even mee. Dacht zelf eerst ook aan een allergische reactie, maar hij had geen nieuwe producten gehad (tenzij hij anderhalve week later wel een reactie krijgt).
Lijkt verdacht veel op netelroos. Netelroos - Wikipedia Mijn dochtertje heeft het laatst ook gehad. Een allergische reactie van iets, maar we weten nog steeds niet waar van precies. Het jeukte heel erg, maar verder was ze er helemaal niet ziek van. Het duurde wel aardig lang voor het weg ging en we zijn toch maar bij de huisarts geweest die iets heeft voorgeschreven. Liefs Tumtummetje
waarom ga je niet meteen even naar de huisarts daarmee? ik vind dat soort dingen altijd wel eng, helemaal in combi met koorts. hersenvliesontsteking begint ook met vlekjes he, niet dat ik je nu bang wil maken, maar hier een beetje zelf gaan dokteren met dat soort dingen vind ik nooit zo verstandig! gewoon even langs de HA gaan, dan ben je zelf ook gerust gesteld. want, óf iemand maakt je hier ongerust voor niks, óf iemand zegt dat het geen kwaad kan terwijl er wel iets aan de hand is...... Hoop dat je kindje snel weer beter is! en zie het niet als een aanval hoor, maar vind het gewoon altijd een beetje eng , zie wel vaker mensen die hier zelf gaan dokteren als hun kindje iets heeft. liefs Muis
netelroos kun je toch ook krijgen van iemand met waterpokken als je zelf nog geen waterpokken hebt gehad?
dat is het ook! die vlekken treden namelijk pas op als de koorts daald/gedaald is, laatste stadium van de ziekte!
Meid geloof je huisarts nou maar: dit is echt de 6e ziekte. Mijn zoontje heeft dit ook gehad en had het nog veel heftiger dan dit. Echt geen zorgen maken, het is met een paar dagen weer weg. Wij hebben de vijfde ziekte trouwens ook al gehad, dat zag er echt nog veeeel heftiger uit (zie foto, hij had echt KNALLENDE wangen) Ik kon de foto's van de zesde ziekte niet vinden maar dat was echt PRECIES zoals jouw foto's.