Hier ook nog weer een nieuwe miskoop en wat nieuwe aanraders! Miskoop: Zo'n inzetje voor in het babybadje (van Bébé-Jou). Volgens vriendinnen van mij ideaal! Volgens mij (en Jara) een waardeloos ding! Jara is nog al groot (van jongs af aan) en steekt in dat ding bijna volledig boven het water uit. Erg zielig zo'n koud baby'tje in bad! Aanraders: Een badring (van de Prénatal) voor in het grote bad! Hij is officieel vanaf 7 maanden, maar Jara kan er al prima in zitten. Ze hangt een beetje acherover en heeft het reuze naar haar zin. Ze vindt zichzelf heel wat zo helemaal alleen in het grote bad!! Haha... De stomer / blender van Avent. Bijna alles wat je zelf eet kan erin. Beetje water onderin en stomen maar! Daarna kan als je het wilt de kan omgedraaid worden en het eten geblenderd worden. Tot nu toe vind ik hem ideaal! Ik maak nu nog een heleboel bakjes van één groente in één keer. Later denk ik dat het ook handig is om gewoon wat ingredienten van je eigen eten (beetje groente, aardappeltje en evt. een stukje vlees) in de kan te doen en het per keer klaar te maken. Silly Billyz! Ideale slabbetjes, omdat ze na het eten gelijk onder de kraan uitgespoeld kunnen worden en dan ook snel weer droog zijn. Nooit geweten dat die dingen zo vies zouden worden!
miskoop: draagzak (nooit gebruikt) fles verwarmer natte doekjes van kruidvat aanrader slaapzak knuffeldoekje bumpertut (ze wil geen andere tut) kleine dekentjes voor auto buggy enz muggennet voor bedje wandelwagen loola up zalige wandelwagen
hemeltje echt zonde geld. toen sander op zijn kamer ging slapen trok hij het hemeltje al door de spijlen. hydrofielluiers, nooit genoeg. Ik heb veel plezier van de buikdrager gehad, wel van goed merk, even naam kwijt. Vooral met de hond uitlaten vond ik het makkelijk!.... verder ga ik even nadenken en zal ik de rest plaatsen!
ow ikk vond die inzet voor in het babybadje juist ideaal. Gewoon wat meer water in het badje gedaan, dan lag ze lekker warm en werd mijn rug ontlast.
Hier ook ideaal, ik heb hem pas aangeschaft toen Danique er al was, maar ze vind het heerlijk om er lekker in te zitten, voorheen ging ze huilen in bad, sinds ik dat zitje heb zit ze te lachen in bad! afraders: *toppi topmark wipstoel, de standen zijn of te recht, of te plat, er zit geen tusseninstand in, met gevolg dat ze altijd naar de zijkant zakt als ze erin zit.
leuk om te lezen, herken veel en denk nu voor de tweede ook na wat nog te kopen. > mijn favorieten: -badcapes: zoals anderen ook al zeggen op veel momenten te gebruiken! (heb er twee van Koeka) -Avent bakjes om BV en groentehapjes in te vriezen -Avent handkolf (ik geloof dat ik een uitzondering ben maar kolfde hiermee veel beter dan met elektrisch, heb er twee...) -fopspeen Difrax combi voor newborn/ prematuur (mijn zoontje was op tijd maar niet zo groot, dit was een goede speen voor hem, weigerde alle andere) -Babybjorn: geleend en heel veel gebruikt al lees ik nu dat er betere (ergonomische) dragers zijn, ga nu een Mei Tai kopen. - dun slaapzakje voor kleine baby. geloof vanaf een maand of 2/3 gaan gebruiken omdat hij onder het dekentje uitkroop. -voor iets later: leren slofjes van Bobux. Niet goedkoop aar eindeloos gebruikt in verschillende maten. > miskopen: -haha, daar zijn ze weer: overslag rompers, vooral mijn man vond ze een ramp -sokjes van lief: superafzakkers en duur - draagdoek: vonden zoonlief en ik maar niks, veel te warm (was ook zomer)
oja, en wat hier ook niks was: goedkope rompers. mij zoontje was/is nogal een krielkip en rompers van Hema e.d. zijn meer voor Hollands Glorie babies. Heel mooi en goed zijn rompers van Petit Bateau: voor dunne kindjes
succes: rompers van de hema (zo'n aanbiedingspak) hydrofiel van kruitvat sokjes van kruitvat badstof sokjes van de zeeman (blijven heel goed zitten, blijven alleen niet heel lang mooi) legging in spijkerstofkleur van H&M (wel lekker een stoere spijkerbroek maar toch zacht) badcapes (ik heb er meerdere, lekker om in het begin te gebruiken als dekentje, nu lekker na het badderen) chicco wipstoel met verkleiner, ze kon er heel snel na de geboorte in beco butterfly draagzak badje en tummytub spuugdoekjes miskoop: sokken van Lief! zakken af voedingkussen (pak er nu gewoon twee kussen bij) rompers met een drukke print, die schijnt namelijk door de shirtjes heen
Toppers; hydrofiel luiers van de HEMA ( die met kleurtjes), lekker zacht en kreuken nauwelijks dat in tegenstelling tot die van babyspul. Wat worden die lelijk na het wassen. - Speelkleed met bogen, ze gaat helemaal uit haar bol als ze erop ligt. - Nachtlamp/speeldoosje van Chicco, half maantje met lampje. Mooie (klassieke) muziek die lang genoeg doorgaat voordat hij stopt en op een goed volume. - Rompers van Petit Bateau, ook hier een lange slanke baby. Jammer alleen dat ze zo duur zijn. - Medela Swing en de Medela handtas met koeltasje. Alles past erin en kan netjes mee naar het werk. Miskoop; Sangenic luieremmer, de cassetes zijn duur en houden geur niet echt tegen. We zijn dus gestopt met de cassetes en legen de emmer vaker. - gek genoeg Sudocreme, ons meisje doet het beste bij heel weinig of niet smeren. Geen miskoop maar meer een overweging. De 3 in 1 kinderwagen. Als kinderwagen is hij prima en prachtig maar als Buggy is hij wat groot. Een kleine buggy die ook in slaapstand kan is volgens mij net zo goed.
@Pookie, een gewone buggy met ligstand is niet echt goed voor een baby van 5 maanden! Een buggy (zelfs de dure maclaren die wij hebben) rijdt echt veel schokkeriger dan een kinderwagen. De buggy veert echt een stuk minder mee. Het beste is zelfs om je baby nog in de kinderwagen te hebben...daarom is de wandelwagen met 5 maanden ook nog zo groot.
Miskoop; Sangenic luieremmer, de cassetes zijn duur en houden geur niet echt tegen. We zijn dus gestopt met de cassetes en legen de emmer vaker. Ik heb een luieremmer zonder cassette kan een plastic zak in. als het bijna vol is begin het te ruiken.
goede aankoop: snotzuigertje (voor iets oudere baby) aerosleep matras plus hoeslakentje miskoop: overslaghempjes spinnekop
( misschien overheen gelezen hoor) Wat vinden jullie van de Quinny Buzz? Of de Titanium Baby Citybug?
Aanraders: -Avent flessen -Speen, meneer kan echt niet meer zonder als hij moe is -Speenkoortje, kleine gooit regelmatig met zn speen -Box!! Super geweldig ding, snap niet dat mensen zonder kunnen haha -Wipstoeltje -slabbetjes met mouwtjes (die van ikea) Geweldige dingen, kleding blijft mooi schoon als hij zo'n vreselijk Startkoekje van Bambix eet. -mixer om zelf voeding te maken -aanmelden voor kortingsbonnen. Deze krijg ik regelmatig in de brievenbus met 10,- korting op 3pakken pampers. Als je deze bon gebruikt tegelijk met die actie 3halen 2betalen. Heb je 3pakken pampers voor maar 15,- Sukkels gebruiken beide kortingen tegelijk wat niet zou mogen. Miskoop: -Gewonnen op deze site, gelukkig niet zelf gekocht MiniMonkey! Wat een ongelovelijk vreselijk onding is dat. -Voedingskussen, 1x gebruikt. -Sudocreme, nog nooit gebruikt! (gelukkig niet gekocht, zat al in alle Zwangerschaps-pakketten) Hoor veel negatief over Kruidvat luiers maar hier totaal geen problemen mee gehad. Ze zijn wat stijfjes vergeleken met Pampers dat wel, maar vreselijk vind ik ze niet.
Ik vond de quinny buzz echt een onhandig ding! Dat voorwiel bleef overal schuiven en kreeg hem moeilijk ingeklapt. Voordeel vond ik het zitgedeelte had wel het idee dat dochter er lekker in zat.
mijn aanraders: -meerdere boxkleden en groot speelkleed. - draagzak (beco butterfly) mn zoontje vind het gewelding zowel op de buik als op de rug - goedkope flessen (had alle dure gekocht en nergens dronk hij goed uit tot ik maar een fles bij de zeeman had gekocht en dat werkte wel) - slabbertjes met mouwen miskopen - babysleep (kussen was voor zn voorkeurshouding) maar dit werkte niet - overslagrompers - fopspeensterilisator (ding een week gebruikt toen wilde me zoontje zn duimpje) - sokjes van lief! zijn veelste groot en zakken elke keer af..
meerdere boxkleden ben ik t mee eens! Ik heb er 2 in de box liggen en een 3de voor als er 1 vies is. Vind dat 1 boxkleed nog zo dun is en als meneertje omvalt hoor je de houte plank eronder. Hier dus 2 boxkleden in de box