Maar dinnetjes, ik gaat er weer vandoor, even tv kijken. Verveel me!! Hubbie is naar een Opel Meeting met zijn auto, en ik had geen zin om mee te gaan. Gelukkig niet ver hiervandaan.
We hebben wel geklust, maar denk dat eitje vannacht is geweest en gisteren en vrijdag niet geklust. Donderdag wel en daarvoor ook om de dag. Vanavond en morgen ook nog voor de zekerheid en dan zien we het wel. Had eitje eigenlijk morgen pas verwacht, maarja. Ik moet echt weer aan de bak hier... Badkamer, keuken en toilet zijn al schoon. Nu nog boven ramen zemen en stofzuigen bleghhhhhh.. Straks even bij mijn ouders langs, heb brownies gemaakt vanmorgen Is mijn papa helemaal gek op. Misschien tot later!
Snap et....nou zoals je weet duim ik weer kneiterhard voor je, ik hoop het zooooooo erg! NOD= 15e he? MrHeitjes verjaardag....móet wel geluk brengen! Fijne dag nog!
Klus idd nog maar ff goed, je weet maar nooit! En donderdag klussen, zaterdag ei kan best hoor!!! Ze lagen gewoon lekker op de wacht voor jouw eitje Sop ze!
Das lief van em! Morgen weer naar het zkh he? Ik duim voor jullie hoor dat ze toch weer een beetje groeit nog...
meiden ik zit met een dilemma.. ik ben echt wel een roker.. en nu ik zwanger ben wil ik stoppen .. ik ben nu vanaf gisteren gestopt.. maar mijn portomenee kijkt me zo lief aan .. * haal een pakje ??* haha ik weet dat het gezonder is.. * mijn moeder rookte immers 2 pakjes per dag tijdens haar zwangerschap en ik heb er niets aan overgehouden * .. maar goed en het is goedkoper je kan het geld ook beter gebruiken .. maar ik wil zo graag een sigaretje !! hahahahha
STOPPEN MEID! Je weet waar je het voor doet...en jij hebt mazzel dat je er niks aan overgehouden hebt, vroeger wisten ze niet beter. Nu zijn er genoeg onderzoeken die aantonen dat roken echt slecht is voor de vrucht!!!! Echt niet doen, je komt er wel overheen...ff een paar weken op je tanden bijten!