haha hij komt er hier ook niet in hoor..qua ruimte enne staat al genoeg..een box, een wipstoel, regelmatig de maxi cosi,een speelkleed op de grond..
even iets heel anders, heb voor de gein laten pendelen wanneer we weer zwanger zouden zijn, en kwam 2 keer dit jaar uit en dezelfde maand , ben benieuwd hahaha, Voor de zwangerschap had ik ook laten pendelen,en daarvan waren er 3 uitgekomen. Ik weet dat ik het niet al te serieus moet nemen, maar vindt zulke dingen altijd wel interressant. Zijn er meer die hebben laten pendelen en waarvan deze uit zijn gekomen??
lara: wil je weer graag zwanger dit jaar of helemaal nog geen kriebels. loopstoeltje, voor mijn dochter ook niet gehad. Had begrepen dat ze zo om kunnen klappen ofzo iets. Nou met mate zou denk ik gene kwaaad kunnen, maar hier hebben d ekids al zoveel. Luuk is maat 68, maar past nog prima. Sommige dingen zijn hem dan ook echt nog te groot. Een aantal dingen zit goed. Ik ben beneuwd aan het einde van deze maand hoeveel Luuk is gegroeid. Op mijn weegschaal is hj aan het afvallen! In 10 dagen 140 gram. En daarvoor was hij eesrt ook afgevalen en weer wat aangekomen. In lengte groeit hij volgesn mij wel super. Gr Gaby
Gaby, als het allemaal mag lukken willen wij na de zomer weer voor een 2e gaan. We willen er niet te veel tijd tussen laten, wie weet lukt het niet snel en we willen er niet te veel leeftijdsverschil tussen hebben. En tja, ik ben tenslotte al 30 en mijn man al 35 !
we hebben geen loopstoeltje en wil hm ook niet aanschaffen heb gehoord dat het behoorlijk slecht is voor de heupjes?
ik pendel zelf en heb me ook laten pendelen bij louise-faye had ik zoveeeeeeel dezelfde pendels maand klopte alleen er waren maar een paar waarbij t geslacht klopte de 2 eerdere zwangerschappen zijn ook goed gependelt, nadat ik wist dat onze meis in aantocht was heb ikzelf niet meer gependelt, alleen voor een paar andere damens t is meer voor de fun
Had afgelopenweek bijna een lkoopstoel maar toen bedacht ik me dat ik ehoord had dat het niet zo goed is. Maar idd zoals met bijna alle met mate zal wel geen kwaad kunnen. Idd grappig om je in het winkelcentrum tegen te komen had het ook niet 1.2.3. door. ben trouwens waarschijnlijk gister getuige geweest van een inbraak. we liepen met Caithlyn in de wagen naar huis en ik zie in een tuin 2 jonge gasten. Het voelde niet goed maar ja je loopt met je kleine meid dus doe je niks. en nu vanmorgen rijden we langs het huis en zie ik dat het raam kapot ( lees afgeplakt is) buurman is gelukkig agent en zal morgen in de computer kijken of er idd een melding van inbraak is geweest.
He bah Evelien, dat is eng. Maar ik zou ook niret gereageerd hebben hoor, als ik met mijn kleine liep. Maar wie weet kan je wat betekenen via je buurman. Moet er niet aan denken dat er ingebroken wordt, heb het in mijn auto een paar keer gehad en het voelt daarna zo vreemd. Echt aangetast in je privacy, moet je nagaan hoe het voelt als dat in je huis is. Bah zeg. En Claire, als jij toch pendelt, zou jij het dan ook eens willen doen voor mij? Ben wel benieuwd wat er bij jou uit komt hahaha.
je kan pbtje sturen met volledige naam en geboortedatum ik pendel dan morgen dan is manlief niet thuis en als de kleine tukt dat t helemaal stil en rustig hier is @ zonetje jeetje dat is schrikken zeg!
Hoi, Ja ik geef nog bv. Maar weet niet voor hoe lang nog. Ik heb vreselijk zere tepels. Er gaat iets niet goed ofzo. Een is helemaal stuk. Ik dus al van die tepelhoedjes, maar ja daar wil meneer dus niet uit drinken. Kolven is pijnlijk en bijt du voortdurens op mijn tanden. Ja hoe lang hou ik dat nog vol. Luuk heeft hier een lange vinger gehad. mag offi niet, maar hij valt af, dus nu op zoek naar een nieuw ritme met alles erop en eraan. Dacht aan: 6 uur bv 9 uur fruithap 10 uur bv 13 uur lange vinger (kortstje durf ik niet, wat vinden jullie) 14 uur bv 17 uur bv 18 uur groente 20,30 uur bv (pap?) 23.30 bv Nou ja zoiets. Iemand ideeeen? Gr Gaby
loopstoel kan geen kwaad als je ze geen uren erin zet hebben ze bij die heupdeskundige in ziekenhuis veteld toen met niels. ik ga me gaauw klaar maken ze bellen net da ze 4zieken hebben dus weer beroep op schoonouders moeten doen,rest van de week kan ik niet werke dus hebbe ze echt pech morge de sleutel zaterdag uitgraven voor aanbouw
Hoi dames .. heb niet terug gelezen...! Hoop dat met iedereen goed gaat..wou even mijn ei kwijt.. Vanaf vandaag ga ik serieus afvallen, alle slechte dingen zijn uit huis! Vanavond voor het eerst weer sporten.. samen met mijn mannetje..! Spannend... Mijn start gewicht is 75 kilo. Dit moet 10 kilo minder worden, al vraag ik me af of dat lukt aangezien ik weer spiermassa wil opbouwen.. Ik heb sinds een paar dagen een heel ander kind!We hebben een nieuwe boxplank gekregen, de oude was al doorgehangen en stonk naar rotte vis, ik kon werkelijk geen minuut caleb erin laten omdat hij altijd huilde dan.. gevolg is dat ik maanden heel de dag met caleb heb lopen slepen en kan nu eindelijk toegeven dat het retezwaar was.. nu een nieuwe, en uniek voor mij: hij speelt rustig een half uurtje alleen!! WOEEEHOOOEEEEEE! die plank stonk echt heel erg, blijkbaar vond hij dat ook.. En dan nog een vraag.. sinds een week is caleb steeds tien voor 6 wakker.. k probeer hem dan weer in slaap te krijgen op elke manier maar t enige wat werkt is oppakken en bij mij laten slapen.. dit zie ik echt niet zitten nog langer... wie kan tips geven?? Morgen naar de huisarts met hem, want hij heeft ook opeens een soort eczeem ofzo, hij heeft walletjes die helemaal schilferig en rood zijn, op zijn oogleden ook, rondom zijn mondje is het wat dikker en stug die huid.. ook krijgt hij overal rode vlekjes en bultjes.. maak me nu toch echt zorgen.. Had al bedacht dat hij allergisch kan zijn voor de liga in zijn fruithap, maar heb t nu al 2 dagen niet gegeven en t word elke dag een beetje erger..Maak me zorgen... Morgen ook naar de kapper eindelijk, woehoee! Sorry voor de ego....! Kom wel weer bijlezen...Kuss
@ jonge mam..succes met afvallen..hier ook al paar keer serieus begonnen en toch weer niet en weer wel en weer.............pff hier moet er ook nog echt veel kilootjes af.. wat goed dat caleb box nu wel leuk vind. Ik leg sep ook vaak op de grond op een kleed..vind ie ook fijnben benieuwd wat huisarts van uitslag zegt gaby ik zou proberen je bv productie te verhogen of anders toch bijvoorbeeld 2x fles kv te geven..afvallen is niet de bedoeling natuurlijk.. hier krijgt sep helemaal geen bijvoeding..ivm uitzoeken allergie. wendy werkse!
Renate, ben benieuwd inderdaad wa de ha te zeggen heeft! Succes! Enne, fijn dat Caleb nu wel lekker in de box speelt! Wendy, werkse! Gaby, helaas geen verstand van BV, maar afvallen lijkt me ook niet de bedoeling... Hoe vond Luuk t vingerkoekje?
BV is natuurlijk heel anders maar wij zitten nu met FV op: 8-9u: FV 10.30u: fruit (of rond 15.30uur) 12.00u: FV (evt rond 15.30u fruit) 16.00u: FV 21.00u: FV (evt papfles)
Hey kelly! Wij hebben precies t zelfde schema.. alleen gaat caleb al om half 8 met een papfles naar bed! Hij krijgt dan om 7uur de fles al...Vandaag ga ik voor het eerst een bordje pap maken...ben benieuwd...
kelly hoeveel dan per fles? Hier drinkt sep 5 (heel soms 6)keer 180/6 (laat weleens een beetje staan..) rond 6.30/10.30/14.30/19.00/23.00
Ik geef de eerste 3 flessen 240/8 en de laatste fles 270/9 daar laat hij dan altijd wat van over... over de dag verschilt het, ochtend fles tot laatste drup leeg, middag fles meestal 20cc over en de afternoon fles weer bijna op....