Hoi hoi, Daar zijn we eindelijk weer. Heb een nieuwe computer, nou ja zo goed als nieuw. Hou het nu even kort, want moet nog even wat dingen opnieuw instaleren. Vanaf morgen zijn we weer geopend. Hier gaat het verder goed. Op de weeen na dan. Nou meiden hoop dat het verder met iedereeen goed gaat heb nog niets terug gelezen. Groetjes en tot later. claudia
Arka: jakkes... ben je zo verkouden? Beterschap! Weekendje weggeweest? Leuk gehad? YenD: wat super dat je mama heeft geholpen met schoonmaken! MarjanD: net als om dat ik zo vreselijk om Assz moet lachen, heb ik bij jou ook altijd de Tena Lady paraat gek mens Pipelina: jij bent ook zo'n gek ding Van wanneer is popje ook alweer? Natascha: hoe was de Chinees? Het gras is altijd geler aan de overkant... Oh jee.. een boel Fries geblaat.. ik pas Sureyya: jeetje jou heb ik lang niet gezien! Waar was je joh! Aszz: mooie strandbal joh! Ik krijg wel meteen het gevoel dat ik een skippybal heb doorgeslikt
Cker mooie buik aszz! Hier ligt darren net op bed! Babykamer is ook aan kant. Ff lekker poepen en dan op de bank suffe tv kijken hahahaha!!! Baby deelt hier beste karate trappen uit!
Ik heb ook fotootje gemaakt met kleren aan. Die met blote buik had ik al gespemt toch? De weegschaal begint nu aardig vervelend naar me te grijnzen als ik 's ochtends aan kom wandelen.. rot ding :x Bekijk bijlage 64675
Nu al??? Man ik loop al 3 maanden met Tena's in m'n slip.. 't is hier één slappe boel daaronder ik pies de hele dag door in m'n broek.. althans, ik niet, die kleine loopt te duwen op mijn blaas
Sorry ik had helemaaaaaaaaaal niet door dat het ging om wat neem je mee naar het ziekenhuis, ik dacht gewoon thuis wat je aan spullen hebt... en dacht wat weinig... Sorry niet opgelet!
Sorry ik was weg daarstraks!! Is bij Gamesville.com. Het spelletje heet dan wel anders nl. "Spite & Malice" maar is hetzelfde!
Mama2010, opzich is dat prima.. Maar je kan snel omlaag storten hoor. Wat ik nog wel eens doe ik zoute popcorn uit de microwave maken. Zit geen vet in, en je voelt je stukken beter als je het op hebt. Of ijzertabletten halen. Maar je kan t morgen gewoon ff aan de vk vragen. Arme baby heeft alweer de hik!!!