tips om woning goed te verkopen

Discussie in 'De lounge' gestart door bulldog, 11 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bulldog

    bulldog Fanatiek lid

    2 okt 2007
    4.378
    0
    0
    NB
    iedereen bedankt voor de reacties!!

    het is binnenshuis af hier alleen de voortuin niet de achtertuin weL!


    mn huis staat nog niet in de verkoop donderdag komt de makelaar!
    de waarde van ons huis weet ik dus nog niet!
    ben graag alvast goed voorbereid!
     
  2. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.550
    526
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Om dan terug te komen op de tuin:
    * kijk of er nog bomen/struiken kunnen worden gesnoeid; let goed op de lichtinval en evt vochtige plekken;
    * zorg ervoor dat oud blad en overvloedig onkruid weg is;
    * plant evt wat voorjaarsbloeiers in de tuin of zet wat leuke potten met bloemen neer.
    * grasveld goed maaien (is nu nog niet direct het probleem, maar over een paar weken dan bruist het de grond uit)
    * wat je al aangaf.... even met de hogedrukreiniger in de rondte ;)

    Buitenfoto's:
    * mocht het nu erg bewolkt zijn op de dag dat de makelaar komt, let dan goed op vanuit welke positie de foto's worden genomen en neem dan zelf op een zonnig moment ook foto's en stuur deze aan de makelaar. Hebben wij een aantal jaren geleden ook gedaan. Je huis ziet er zoveeeeel beter uit als de zon schijnt.
     
  3. bulldog

    bulldog Fanatiek lid

    2 okt 2007
    4.378
    0
    0
    NB
    de achtertuin heb ik gister idd met de hogedrukj gedaan en net effe wat zand terug in geveegd.

    de voortuin hebben we vorige jaar helemaal leeg geheeld was een oerwoud , en daar hebben we ook sierbestrating gelegd(een pad)
    voor de rest ligt er zand met wel wat onkruid had het een paar weken geleden gedaan maarja die rommel groeit zo snel!

    maar bedankt voor de tip ga morgen het onkruid maar weer verwijderen vind zoonlief ook leuk.
     
  4. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.550
    526
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Kijk even goed rond naar een goedkope oplossing om je tuin toch nog een beetje aan te kleden. Een voortuin die er leuk uit ziet doet meer voor de verkoop dan een lege zandvlakte :D

    Vraag anders gewoon eens even rond in je familie of vriendenkring of ze niet wat planten/struiken over hebben die "er toch uit moeten". Dan hoef je niet veel geld uit te geven en heb je toch wat plantjes... Verder wordt je nu natuurlijk "doodgegooid" met aanbieding voor plantjes.
     
  5. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.550
    526
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Oh ja en over die buitenfoto's.... mocht je huis onverhoopt toch langer in de verkoop staan dan gewenst/verwacht... zorg dan dat de foto's worden aangepast aan het jaargetijde. OP basis van de foto's kan men al snel zien dat een huis bijvoorbeeld al langere tijd te koop staat. Hartje zomer.... en er staan sneeuw foto's op Funda bijv.
     
  6. bulldog

    bulldog Fanatiek lid

    2 okt 2007
    4.378
    0
    0
    NB
    haha ja idd zat van de week ook op funda te kijken en dacht echt van oww die staat al vanaf december te koop haha.
     
  7. bulldog

    bulldog Fanatiek lid

    2 okt 2007
    4.378
    0
    0
    NB
    ik ga het onkruid gewoon eruit halen en gooi er wat van die goeidkope zomerplantjes in.

    moe tik dat al doen voor de makelaar komt donderdag?
    hij komt eerst een waarde bepaling doen, zet he tnog niet gelijk in de verkoop of het moet zon goed gesprek zijn...
     

Deel Deze Pagina