Juli 2008 mama's (Deel 5)

Discussion in 'De mama's' started by Senninha, Apr 4, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. linnielin

    linnielin VIP lid

    Sep 2, 2009
    6,635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier wel een gezellig ochtendje gehad.
    Arinde wilde om 9 uur al buiten spelen, dus dat hebben we maar gedaan. Kon ik gelijk even de was buiten hangen. Maar daarna wilde ik toch binnen even aan de slag. Dat vindt ze dan nog wel moeilijk, om alleen buiten te spelen. Ze kwam echt elke keer weer naar binnen, maar als ze dan binnen was wilde ze weer naar buiten dus dat is nog niet helemaal ideaal. Maar dat komt vanzelf wel.
    Ondertussen heb ik de woonkamer gestoft en gezogen. Daarna gezellig boodschappen gedaan, samen boekje gelezen en daarna kon ze lekker naar bed.
    Heb zelf nog even lekker in het zonnetje gezeten net en ga nu nog even wat voor school doen en misschien zo nog strijken.
     
  2. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Dag dames :D

    KK: Wat balen zeg dat Esmee nog aan de diarree is :( hoop dat het snel is afgelopen! Misschien helpt een banaan een beetje?

    Linnielin: Jij hebt lekker veel gedaan al dus :)

    Hier een redelijke nacht gehad :D
    Wel was Wessel gisteren de heeeeeeeeeeele dag hangerig, wou ook geen middagslaapje en waar ik heen ging was Wessel ook om opgetilt te worden, best vermoeiend ;) Sávonds toen hij om 19.00 uur eindelijk in bed lag werd hij na een half uur overstuur wakker :(, rond 22.00 uur sliep hij weer. Echt heel sneu voor hem hoor :( maar ook heel vermoeiend voor mij, want ik kreeg niks gedaan en had geen moment even voor mezelf. Maar voor mijn guppie heb ik het graag over natuurlijk ;)

    Toen werd hij rond 2.45 uur weer wakker of zo en sliep hij weer rond 3.30 uur.

    Vanmorgen is de kapster geweest en ik ben weer helemaal gekortwiekt :) :D Wessel ook. Dus er lopen nu twee jongetjes in huis :D
     
  3. linnielin

    linnielin VIP lid

    Sep 2, 2009
    6,635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oei, dat klinkt niet echt als een lekkere dag en nacht gisteren:( Hopelijk is hij vandaag wat beter in zijn hummetje!

    Dus je lijkt nu net op je avatar:D
     
  4. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Ow ja, heb weer henna poeder besteld :D
    Is een aantal jaren mijn hobby geweest, henna tattoo's zetten en het begon weer te kriebelen :D
     
  5. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Hij ligt nu lekker te slapen :D

    Weer op mijn avatar ja (avatar was verouderd hihihi), alleen nog korter hahaha :D
     
  6. linnielin

    linnielin VIP lid

    Sep 2, 2009
    6,635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lekker toch, zo'n zomerkapsel.
    Vond W het wel goed dat zijn haren geknipt werden?
     
  7. @Linnielin: Met Maureen gaat het supergoed! We hoeven haar niet meer te vernevelen, gebruiken geen neusspray en geen pufjes meer, dus het gaat super! Ze is ook zo'n tevreden baby! Eet goed, slaapt supergoed, enz.
    Klinkt als een gezellig ochtendje trouwens...

    @Bloem, lekker weer fris geknipt dus! Balen van je nacht enz.. Hopen dat het snel weer beter gaat!
     
  8. linnielin

    linnielin VIP lid

    Sep 2, 2009
    6,635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn hoor dat het nu weer zo goed gaat met Maureen. En voor jullie ook fijn dat het nu lijkt alsof de winter achter ons ligt. Kun je echt een nieuwe start maken!

    Heb je al iets gehoord van je solliciaties??
     
  9. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Nee, hahaha. Maar dat vind hij nooit goed ;)
    Nu ging het wel beter dan de andere keren gelukkig. Hij zat bij mij op schoot en zat met zijn koppie tegen mij aan tv te kijken terwijl de kapster knipte, af en toe begon hij dan weer te huilen als ze bij de andere kant moest bijvoorbeeld.
     
  10. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Wat fijn dat het met Maureen weer goed gaat zeg :D
     
  11. linnielin

    linnielin VIP lid

    Sep 2, 2009
    6,635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oke, dus niet zo'n succes. Hier ook niet hoor, met Arinde;)
     
  12. hier nog niet met esmée bij de kapper geweest.. zou het zonde vinden om haar krulletjes weg te knippen die ze onderin heeft...

    met de sollicitaties.. tja, van 1 heb ik terug gehoord dat ik niet was wat ze zochten (schuurman schoenen op de kinderafdeling)... maar we wachten geduldig af..
     
  13. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
  14. linnielin

    linnielin VIP lid

    Sep 2, 2009
    6,635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Volgens mij hou jij wel van lekker bezig zijn met je handen: kettingen maken, henna enz.... Leuk hoor zo'n hobby!
     
  15. linnielin

    linnielin VIP lid

    Sep 2, 2009
    6,635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Arinde heeft ook wel slag in haar haren, maar vind het als het langer wordt toch al snel niet meer leuk staan. Dan staat het zo lijzig, dus heb het pas toch maar weer afgeknipt.
     
  16. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Hihihi, inderdaad :D
    Het staat ook wel weer bij elkaar, de lijnen in mijn sieraden zie je ook in henna. Maar mijn sieraden hou je je hele leven en henna gaat weer weg.
     
  17. naomi32

    naomi32 Actief lid

    Nov 10, 2006
    352
    0
    0
    ja we krijgen een meisje :)
     
  18. he, wat leuk zeg! had je het al eerder gezegd en heb ik erover heen gelezen?
     
  19. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Kijk dat is nog eens een mooie oplossing voor een mooie prijs.:)
     
  20. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Hij zal vast genieten.:D
     

Share This Page