wie heeft het ook gezien dat ze daar gisteren een schaap aan het slachten waren???? mijn mond viel letterlijk open van verbazing!!!
ja echt schandalig! was n stukje uit marokko.. eerst laden ze dat beest (levend) uit een vrachtwagen dus ik dacht agg wat schattig leuk zo'n schaapje dus jayla begon ook al mehhhh n schaap na te doen haha en ineens 2 seconden later hangt ie aan een paal en zijn ze zn vel er aan het aftrekken
hier komt Zappelin echt niet op te staan haha.. kreeg gister smsje van manliefs tante, die had het ook gezien.. Nichtje helemaal overstuur Vind de programma's van zappelin veel te agressief, gewelddadig of zeeer ongepast voor die leeftijd (bijv. de popgroep)
nou het kiwam tussen de teletubbies en het zandkasteel in.... dus je verwacht met die programma's niet dat er ineens tussendoor n schaap geslacht wordt!
He, dan kijken wij toch echt andere programma's van zappelin Heb je het niet over KRO kindertijd? Zappelin is toch alleen maar kabouter plop, piet piraat, sesamstraat, bumba, etc.?
Dan sla je popgroep toch over... Ik kan met de beste wil ter wereld niks agressiefs zien in de Teletubbies of Bumba, dus ik vind dit wel een beeeetje overdreven hoor...
Oh, wat raar... Ik zou gewoon even een klacht indienen bij Zappelin. Jullie zullen dan ook vast niet de enige zijn die dan een klacht indienen.
haha sorry popgroep hoort bij zapp.. heb ook niet gezegd dat plop en bumba agressief zijn, alleen dat dat bij zappelin hoort maar ja, beestjes slachten in een programma voor (kleine) kinderen is best normaal
heb ik al gedaan een klacht indienen maar bleek al eerder n keer uitgezonden te zijn geweest en ook toen bleken er meerdere klachten ingediend te zijn en daar hebben ze dus ook niets mee gedaan!
Het filmpje is al eerder geweest....had toen ook zoiets van; oke dan. Maar dochterlief(4) vond het reuze interessant en wilde er vanalles over weten. Zelf kijken wij hier iedere ochtend naar Z@ppelin en ik vind er persoonlijk niks mis mee. Ben ook blij dat ze smorgens Adriaan weer uitzenden.
sommige kinderen kunnen er inderdaad beter tegen maar mijn dochter zat echt n mekkie na te doen ineens keek ze me heel bedropen aan hahaha denk niet dat ze t al begrijpt maar zag er zo zielig uit! prima als ze zoiets uitzenden maar niet bij een kinderprogramma dat vind ik gewoon not done!
Gelukkig hebben wij dat niet gezien gisteren. Alhoewel mijn dochter het toch nog niet zal begrijpen. Maar ik vind het niet normaal dat ze dat uitzenden tussen teletubbie's en zandkasteel. Vind zelf zappeling erg leuk voor kids, eigenlijk nooit geweldadig.
heb het niet gezien maar vind het wel apart voor een kinderprogramma. hier komt s avonds alleen sesamstraat erop, dus dan zie ik de rest ook niet.
bij mij kijkt donnah alleen de teletubies om half 10 zoiets ,,en dan gaat de cd van k3 aan,, en dan pas savonds weer sesamstraat!
Heb het gister ook niet gezien gelukkig. Vind het zelf al afschuwelijk om zoiets te zien, laat staan mijn zoon. Die het nu overigens nog niet zal begrijpen. Even iets heel anders, maar heb wel een enorme hekel aan die vrouw die aan het einde dat liedje van zappelin zingt. GGRRR, irritant mens.
Ik vind het op zich niet echt heel erg fout om zoiets te zien. Maar ja vanaf welke leeftijd is het eigenlijk acceptabel om zoiets te zien... Wij hebben een echte slagersfamilie en ik wist op erg jonge leeftijd dat schaapies en geitjes geslacht werden. Tuurlijk erg zielig....maar voor de familie was het bussines.
Ja ik kreeg het half mee, was aan het schoonmaken! Mijn mond viel open van verbazing Zelf kan en wil ik er nog niet naar kijken, laat staan dat ik mijn dochter dat wil laten zien.Gelukkig was ze toen net naar oma.