Relaxt trouwens dat het vandaag duss wat beter gaat, hopelijk zet zich dat zo voort! Haha, hoe dat zo??
Hahaha.......ja ik durf het bijna niet te zeggen, maar vandaag gaat het echt super! Ze ligt heerlijk tevreden te slapen.
Poging gedaan om bij te lezen.. Eens kijken hoever ik kom! Janne: ook aan de ananas gegaan en bitter lemon?! Hahaha! Hopelijk helpt het meis! Bij mij begon het ook met menstruatiepijn! Sweet: de 38 weken gepasseerd! Gefeliciteerd! Dat de beeb nu maar snel komt! TM: hier slaapt Jayden sinds maandag in zijn eigen bedje, het gaat hier ook heel goed. Hij slaapt meteen en wordt pas wakker als het etenstijd is! Dus je eerste dagje met 2 kids zit er ook weer op!? Wat een fijn gevoel hè als dat allemaal goed gaat!? Oooh wat fijn dat je lekker naar buiten bent geweest en alles goed ging! Ann: oeh! Wat lees ik?! Ben je begonnen? Nee! Das balen van die ene 1 cm! Maar ja, het is wel een begin! Ik hoop voor jou echt dat terroristje snel komt! Mermaid: gelukkig is de kat weer de oude! Fijn dat alles goed was bij de vk. Gatver, wat een klote ochtend met die kat en de verwarming! Das geen goed begin van de dag! Oooh lekker dat ze bij je komen poetsen! Solliciteren: dat doe ik pas als m'n verlof voorbij is hoor, en dan ga ik solliciteren op m'n dooie gemakje! Ik vind dit heerlijk, lekker genieten van mama-zijn! Caro: jeetje, wat balen van die belasting zeg! Ze maken het er echt niet makkelijker op zo! Heel veel succes voor vandaag meis! Ik duim heel hard voor je! Zet 'm op! Ooooh ik lees dat je vliezen zijn gebroken! Succes meis! Emmetje: jeetje die bevalling is best snel gegaan! Gelukkig is alles goed! Ka: dat had ik ook met Jayden! Hij blijkt te gulzig te drinken en verslikt zich dan! Ik stop nu tijdens de fles 3 keer om hem te laten boeren.. Misschien dat dat helpt? Jayden is dan minder gulzig.. Ingrid: leuk die motor! Dat drinken komt wel goed hoor.. Had Jayden ook, die was ook erg misselijk en heeftd e 1e 3 dagen bijna niet gegeten, maar dat heeft ie daarna weer heel snel ingehaald. Dus dat trekt vanzelf wel bij.. Pamsie: zo wat een heftige bevalliing! Maar je hebt het wel mooi gedaan wijffie! Supergoed! Lekker genieten nu! Geaaaatje: oooh das balen meis! Ik hoop dat de baby snel besluit om te komen! Lautjuh: van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! LadyZ: fijn dat alles goed was bij de vk! Dus hij ligt al in je bekken? Alre: balen van de wc-pot! Succes met je pa CB: vandaag zijn ze hier langsgeweest, wat een geitenwollensokkenmens zeg! Ik was heel blij dat ze weer weg was! Wat een kneus! En ze deed veels te hardhandig met m'n ventje.. $%^&*(&^%$ Zo das eruit! Marijn: wooow Fiene is idd al erg veel gegroeid! Wat goed zeg! Ik ga Jayden morgen ff wegen tijdens het inloopspreekuur.. Surf: druk aan de poets meis? Mirjam: 20 gram in 1 dag! Kei goed! Napoleon: wat fijn dat alles goed is gegaan met je ma! Dat moet idd een hele opluchting zijn! Meiden, ik duim heel hard voor jullie! Dat jullie maar heel snel je baby'tje in jullie armen kunnen sluiten! x
@napoleon: wat super dat de operatie goed is gegaan! en wat een heerlijke foto! @hier: nog even geslapen net, maar ik sta gewoon weer doodmoe op... ben echt gesloopt maar goed, mag niet meer zeuren van mezelf... @janne: jij dus nog wel de ananas, ik niet hoor, geloof er niet genoeg in denk ik om er voor naar de supermarkt te gaan hihi @ikheid: ja die gasten van het cb zijn ook niet mijn vrienden, hoe krijgen ze dat soort mensen toch bij elkaar in een organisatie... en het poetsen was van korte duur hoor, gelukkig hoefde er ook niet veel! @mermaid: heerlijk dat je zusje en stiefmoeder komen helpen vrijdag! kan je hun lekker de stomme en zware klussen laten doen! @ben benieuwd hoe het met caro is... hopelijk schiet het al een beetje op voor dr!
zoo hier ben ik weer even !! op het cb was alles goed zijn gehoor is ook goed en ik liet hem even wegen en thobias is in nog geen week 195 Gram aangekomen !! helemaal super dus! hier komen onze vriendjes eten we gaan lekker pannekoeken eten vind het echt leuk dat me vriendinnetje weer komt eten manlief gaat vanavond met hun mee ze doet nu een kapperscursus en ze had 2 mannelijke modellen nodig dus manlief heeft zich opgeofferd
@ikheid: jep helemaal bij! hihi @tm: gezellig! en lekker pannenkoeken! wij eten sla met zalm en stokbroodje/gebakken aardappeltjes... maar heb veeeeeel meer trek in pannenkoeken hmmm, ik heb t in huis, nee, ik blijf gezond vandaag (zegt ze streng tegen zichzelf...)
ik ga alvast de sperzieboontjes voor thijmen koken, die eet weinig sla... en dan ga ik m lekker van de opvang halen en eten... tot later!
Ikheid: wat een lekker ventje!! TM: apk goedgekeurd!! super! En doet je man ook gelijk een kleurtje hahahahaha