Homeopatisch slaapmiddel

Discussie in 'De lounge' gestart door sidmick, 14 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.190
    113
    Ik vraag me af of er iemand is met ervaring met een homeopatisch slaapmiddel.
    Ik ben mijn leven lang al een slechte slaper. Slaap licht en weinig. Word vaak wakker 's nachts en val dan weer slecht in slaap.
    Mede doordat mijn dochter nu ook slecht slaap de nachten resulteerd dit erin dat ik soms nachten maar 1,5 uur slaap. Na ruim 7 maanden ben ik geknakt. Ik heb een erg drukke baan, een dochter die een handenbinder is en een man met wisseldiensten waaardoor er veel op mijn nek komt. Ik MOET gewoon slapen.
    Nu wilde ik eerste eens gaan kijken of er een homeopatisch slaapmiddel is waar ik baat bij heb. Heeft er iemand tips hier?
     
  2. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    er zijn tabletjes te koop (bij bijvoorbeeld de tuinen) waar melatonine inzit. Dat is een natuurlijke slaapverwekker die je in je lichaam hebt maar die afgebroken kan worden door 'blauw licht', zoals tv- en computerschermen.
    Goed idee dus ook om een uur voor het slapen gaan die dingen uit te zetten. Neem een boekje mee naar bed :)

    Dus: iets met melatonine. Vraag maar aan de balie!
    Zelf een tijdje gebruikt (ook voor lange vliegreizen) en werkte prima!

    Succes
     
  3. Mikki77

    Mikki77 VIP lid

    17 nov 2007
    5.698
    0
    36
    Noord-Holland
    Ik heb na mijn bevalling maandenlang precies hetzelfde gehad als jij: licht slapen, altijd alert zijn in mijn slaap, midden in de nacht wakker worden en dan niet meer in slaap komen, veel te vroeg wakker worden terwijl ik nog wel moe was, etc. Na een paar maanden stond ik echt op instorten, werd depri en zag er niet uit.
    Het antwoord is voor mij: melatonine. Ik gebruik het sinds een tijdje, en het werkt bij mij enorm goed. Je slaappatroon komt weer in een goed ritme, en ik word nog wel eens 's nachts wakker, maar dan kan ik ook meteen weer in slaap vallen daarna. Ik word er ook heel uitgerust en helder wakker van. Een potje melatonine kost 10 euro bij de drogist (500 pilletjes). Ik neem 7 pilletjes per keer.
    Het duurde trouwens wel even voordat het bij mij echt goed ging werken en ik weer in een goed slaapritme zat (1 á 2 weken, zoiets), dus even doorzetten!
     
  4. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.190
    113
    Zo herkenbaar. Krijg al weken te horen dat ik er zo slecht uitzie. Ben futloos, laat alles verslonsen, kan alleen nog maar snauwen tegen mijn omgeving, heb het gevoel dat alles teveel is. Puur en alleen omdat ik moe ben. En als ik dan eens kan bijtanken (bv een zaterdagmiddag ofzo) val ik niet in slaap terwijl ik kapot ben. mijn hele slaapritme is naar de kl-te
     
  5. Mikki77

    Mikki77 VIP lid

    17 nov 2007
    5.698
    0
    36
    Noord-Holland
    Overdag slapen werkt bij mij ook niet...daar raak ik alleen nog maar meer ontregeld van. Ik hoop dat je er snel bovenop bent met die pilletjes!
     
  6. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    melatonine werkte bij mij heel goed.
    Ik moet het weer gaan halen...
     
  7. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Dormiplant van VSM. Homeopathisch en werkt super!
     
  8. Chillin

    Chillin VIP lid

    22 mrt 2007
    68.576
    899
    113
    Zorgprofessional.
    Belgische grens.
    Mijn dochter gebruikt valeriaan capsules van De Tuinen,komt moeilijk in slaap door de chaos hier.Voor haar werken ze goed.
     
  9. Liesbeth79

    Liesbeth79 Bekend lid

    18 mei 2007
    575
    1
    18
    Vrouw
    Gelderland
    Ik heb tijdens mijn zwangerschap ook valeriaan gebruikt, werkte ook prima voor mij.
     
  10. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.190
    113
    Het inslapen is geen probleem, doorslapen wel
     
  11. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    dan moet je melatonine continue hebben, daar had ik ook last van.
    Kun je gewoon bij de kruidvat/da/etos kopen.
     
  12. sheann

    sheann Fanatiek lid

    14 mei 2008
    4.643
    0
    0
  13. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.190
    113
    ik heb net iig melatonine gehaald en ga dat proberen.
    Zo niet ga ik domesean van dr vogel proberen en anders toch maar naar de HA. Zo doorlopen gaat niet langer
     
  14. januari2010

    januari2010 Niet meer actief

    Ik heb ook eens een flesje gehaald met druppels volgens mij van Rescue, zal het eens opzoeken op internet. Werkt ook erg goed!
     
  15. januari2010

    januari2010 Niet meer actief

    dit is het, je hebt het in een spray en ik druppels. (Druppels zijn veel goedkoper)

    [​IMG]
     
  16. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.190
    113
    hoeveel slik jij er? Er staat innemen naar behoefte. Nou dan neem ik de hele pot :D
     
  17. Gabbel

    Gabbel VIP lid

    21 apr 2008
    6.555
    14
    38
    Gelderland
    Net zoals bijna iedereen het hier al zegt melatonine, valeriaan is als je onrustig ben, dus stress en melatonine is echt voor het slapen.
     
  18. jada08

    jada08 VIP lid

    14 jan 2009
    7.567
    332
    83
    ik ben sinds zondag gestopt met roken en het slapen wil nu echt niet meer, om gek van te worden.

    Gisteren Avena sativa van dokter Vogel gekocht, en vannacht wel wat beter geslapen
     
  19. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.190
    113
    Kun je dit ook combineren? Ik denk nl dat deels mijn slechte slapen nl wel voort komt uit innerlijke onrust.
     
  20. yinte

    yinte Fanatiek lid

    28 jul 2008
    4.513
    1
    0
    mama en huismanager
    omgeving breda
    of melatonine homeopatischis dat weet ik zo net nog niet hoor. mijn zoon krijgt het ook van de psyg. melatonine is een lichaamseigen stof. de stof die ervoor zorgt dat mensen s avonds moe worden en willen gaan slapen. mijn zoon heeft adhd en die maken dit niet uit zichzelf aan. de melatonine die jullie in de winkel kopen is 1 tiende van degene die hij krijgt. voor de emeste mensen net het ( psygische) duwtje om toch beter te slapen. maar volgens de spyg absoluut te weinig om ook maar iets te kunnen doen.maar goed heel veel mensen hebben er veel baadt bij en het verkoopt als een trein.
     

Deel Deze Pagina