@ Chivay, indd onder de 100 dagen gaat het heeel snel, vond ik tenminste! Lekker dat je bent gaan zwemmen. @ Linda, vind je het zo zwaar kinderen? Ik vind het eigenlijk echt meevallen haha. Nu ik zwanger ben merk ik het gewoon aan mijn lijf maar voor de rest... Ik zou er ook wel 5 willen nee hoor hier worden het er max 3. @ ckialita, wat vervelend dat de fysio niet vergoedt worden, echt raar he! Leuk een groot gezin, vind ik ook helemaal super. @ Val, zullen we die mannen van ons eens even samen zetten gaan we ze dan omlullen haha @ Lauw, leuk he die voorbereidingen voor vakanties. Hoort er allemaal bij en heb ik echt al het gevoel dat ik er mee bezig ben. Jammie een tosti ! Heerlijk (we hebben helaas geen kaas meer anders...) @ Nicky, mooie buik!! @ Cossy, hoe was het bij de ha? Ik heb voor Aiden laatst creme gekregen voor zijn exceem en die hielp heel goed, maar denk dat je die al hebt gehad. En hoe was het bij de vk? Aiden had nog even geslapen en ik heb lekker opgeruimd. Ben nu even aan het kijken wat we dit weekend allemaal kunnen doen. Zometeen lekker spaghetti maken
Hai ladies, Hier alles goed, alleen geen puf om overal op te reageren. Was gisteren bekaf toen ik thuis kwam van werk, heb na het eten ff dutje gedaan op de bank. Was eigenlijk al moe toen ik gisteren opstond hahaha. Vandaag lekker dagje, lekker bezig geweest in huis en met de kinders. En nog even van het zonnetje kunnen genieten heerlijk! En ik kreeg de vraag of ik me versproken had, weet niet meer van wie, Val? Laartje? Chivay? weet het niet meer hahaha. Maar ehh... nee geloof niet dat ik me versproken heb Met mijn bekken gaat het vandaag wel weer aardig, hoop het echt zo te houden, dan is het allemaal te doen. Voor de meiden die heel veel last hebben... sterkte!! Ik ga nog even in de tuin zitten met een boekje. Nog even van het zonnetje genieten, morgen heb ik vast geen tijd ervoor hahaha. Mzzl!!!!!!!! FemR
FemR: heb ook zelf een klok gemaakt voor op de kinderkamer en twee voor een vriendin van mij. De wijzerplaat van de klok is bij ons nu van Woezel en Pip. De rand is blauw ovaal. Zal binnenkort ook eens een foto maken. Kamertje is gister afgeplakt vandaag word de laatste muur wit en misschien zelfs al een keer groen. Ben zo benieuwd hoe de kleur staat. Vanavond even naar de HEMA 20% avond, beddengoed en luiers etc kopen. Dan hebben we bijna alles. Alleen het badje halen we bij Babydump daar hebben ze een combi actie van badje, aankleedkussen, luieremmer en standaard.
VK was weer helemaal goed trouwens: Hoogte baarmoeder: N+1 Buikomvang: 21 cm Placenta ligt wel aan de voorkant maar voel de kleine al 2 weken erg duidelijk, vonden ze wel vreemd. Helemaal toen ik vertelde dan mijn vriend het ook al voelt.
@ chivay - Drukte is voorbij, de printer is kapot, niet zo handig in een copyshop, maar voor mij wel even prima. Kan ik even blijven zitten laatste uurtje
hier snel echo berichtje! geslaagd voor badpak!!!! ben zoooo blij! geen tankini of bikini, gewoon badpak. bij lingeriewinkel waar ik normaal altijd slaag!! nu voetbal kijken fijne avond xxx
Wij voelen onze uk aan de zijkant ook al een hele tijd, bovenop is het nog niet van buiten te voelen. Wel van binnen, volgens mij oefent uk voor trampolinespringer!
@kiss: balen dat je je zo dizzy voelt. Kan je niet eens naar je ijzergehalte laten kijken? @Laartje: ik hoop ook écht dat we nog zo'n slaapkop krijgen, zo fijn om lekker te kunnen slapen. Voor jou hoop ik dat natuurlijk ook! En dat opruimen, ik kan erover meepraten en nu is het niet alleen de kamer maar ook de tuin. Ach ja, 's avonds als het meissie op bedje ligt ruim ik alles weer op. Als ze maar lekker spelen toch? @Nicky: echt slecht geregeld he, die huisartsenposten. Sjonge en je vinger lag open en je moest 3 uur wachten? Echt belachelijk! De jeuk en uitslag bij mijn man is trouwens alleen maar erger geworden, hoe lang zou zoiets duren? Mooie buik heb je trouwens! @irisnaomi: lekker, opruimwoede! Is alles weer netjes! @cossy: hoe was het bij de vk en ha? @Ckialita: 5 kinderen? Als ik het geld op m'n rug had groeien zou ik dat ook wel willen, maar er moet helaas ook gewerkt worden... Balen dat je je vandaag niet goed voelde en dat je de fysio zelf moet betalen. Wel fijn dat je begeleidster tevreden over je is! @Lauw: is idd wel snel gegaan ineens met mijn vader. Hij eet echt muizenhapjes, hij is in 15 dagen nog niet 'naar de wc geweest' en zijn wond is weer iets open gegaan. Maar hij mocht naar huis. Ik vind het raar maar we houden hem goed in de gaten. Het is natuurlijk wel erg fijn dat hij weer thuis is. Mijn man heeft alleen 2 allergiepilletjes gekregen (die zijn dus al op) en het is alleen maar erger geworden. Ik zal hem zo eens inpoederen met zwitsal talkpoeder van Tes, dat is het enige wat ik in huis heb. Wat leuk dat je schoonmoeder een hemeltje gaat maken, wat voor een stof heb je uitgekozen? @linda: wat fijn dat je zaterdag weer een echo krijgt en nu bij een ander! @Chivay: mijn vader is idd weer thuis. Beetje een dubbel gevoel maar vooral wel fijn natuurlijk! Dus jij hebt ook wel eens een allergische reactie gehad? Wij zouden ook écht niet weten waarvan mijn man het heeft gekregen. Lekker zwemmen en daarna op terrasje zitten, heerlijk! @FemR: dus lekker in het zonnetje gezeten vandaag, heerlijk he? @Susan: oh ja, die hema-avond. Helaas wachten wij hier alweer op het salaris van mijn man (we hebben aardig wat voor de badkamer gekocht deze maand) dus ben maar niet gegaan... Bij Tes lag de placenta ook aan de voorkant en haar voelde ik ook goed met 20 weken, het kan dus wel! @elisa: fijn dat je een badpak hebt! Nou, ik ga mijn meisje naar bedje brengen. We hebben net heerlijk met ons gezinnetje gewandeld, zo gezellig dat kletsende meisje van ons! Ze zal wel lekker kunnen slapen. Daarna ga ik heerlijk op de bank tvkijken. Fijne avond allemaal en tot morgen!
@laartje echt zwaar is misschien een groot woord, noa is een heel makkelijk kind alhoewel ze nu echt aan het peuterpuberen is..(beetje tegendraads en brutaal)maar de combinatie, huishouden, kind verzorgen en werken vind ik best pittig...en dan heb ik er 1...als ik er dan 5 van zou hebben zou ik gillend gek worden denk ik maar aan de andere kant een groot gezin zal ook wel gezellig zijn
@laartje je kleine ook mee laten helpen met opruimen...als je dr vroeg mee begint dan zit dat er echt in...noa maakt ook een hoop troep maar als ze klaar is moet eerst ALLES opgeruimd worden voordat ze wil eten bijv. (leren ze op het kdv)
Chivay leuk lekker zwemmen! handig ja dat je al op woensdag vrij bent! Enne met mij gaat het goed hoor! Heb gister Floradix gehaald en kan weer heeeeeerlijk naar de wc!! hahaha Femr: Energie weer ff op? haha merk echt aan jou of je energie hebt of niet dan zijn er heeeeeeeele verhalen en anders niet Wel lekker genoten vandaag van het zonnetje en de kids! Laartje: ja goed idee wie weet helpt het Linda fijn dat je zaterdag weer een echo krijgt en ook wel lekker bij een ander he! Elisa fijn dat je geslaagd bent! Hier vanmiddag ook lekker op het terras gezeten, was gewoon warm!
Oeioeioei..... net de HEMA leeggekocht Moltons, hoeslakentjes, rompertjes, ledikantlakentjes, een leuk broekje, voor manlief een stoere korte broek, voor mezelf lange shirts (die over je buik passen...hihi), een aankleedkussen, daar weer hoezen voor.... Pfff... heerlijk om zo met twee enorme tassen naar buiten te zeulen! (En manlief is niet thuis, die hoort de schade vannacht pas ) @ val - Heerlijk op het terrras!!! Genoten? @ Koetje - Inderdaad beetje dubbel dat je vader toch ineens naar huis mocht, hou hem maar goed in de gaten, beetje verwennen Fijn zo'n lekkere wandeling, daar kijk ik ook naar uit straks, met man, kindje, hondje.... @ elisa - Hoera, een badpak!!! Fijn dat je eindelijk geslaagd bent! @ yolanthe - een trampolinespringer.... Ook fijn, met je blaas als springkussen zeker? Wel gezellig he, zo'n bewegend frutje in je buik!
Annette, hier ook flink geshopt bij de Hema. moltons, onderlakentjes, lakentjes, hydrofiele luiers en washandjes. Hoes voor het aankleedkussen. Hier moest vriendlief mee kon hij mooi met de mandje sjouwen. Aankleedkussen en badje moet nog maar daarvoor gaan we naar de babydump. Hebben alles in lime en blauw gedaan. Ook voor een meisje vind ik dat Hema blauw best kunnen.
@ susan - Ben ook voor lime gegaan en beetje neutraal.... Was echt een heerlijk shopuitje... Ben er helemaal vrolijk van geworden!
Zie net op de site van de Babydump dat bij de badset allemaal spullen zitten die je toch niet gebruikt zoals een luieremmer, dubbele waskom en wattendoos. Dus toch maar weer naar de Hema de volgende korting avond.(wat een ramp)
Komt vast wel weer ergens een aanbieding.Hebben we ook nog niet nodig dus kunnen we mooi om ons heen kijken
Ja das waar sommige dingen kunnen best nog wel wachten maar het toch het idee dat we al aardig compleet zijn. Alles jammer dat de meubeltjes pas begin juni komen. Duurt het zo lang voordat we echt kunnen inrichten.
Hey meiden, Ik heb alles weer gelezen hoor! Ben alleen zo onwijs druk bezig met mn webshop. Verkoop nu ook Zebra & Basil tassen!! Luiertassen/shoppers/fietstassen... Noem maar op! www.JB4Kidz.nl En speciaal voor jullie 5% korting he!!! Contact me maar als je interesse hebt. Morgen hoop ik weer op jullie te kunnen reageren...