Hoi, ik had die links naar die site's geplaatst. En ik gebruik zelf idd johannes brood pitmeel. Dat kan je kopen bij het kruidvat. Staat bij de flesvoedings spullen in een roodachtig doosje. Nutriton heet het geloof ik. (Ik gebruik de helft van de aanbevolen hoeveelheid. omdat het anders té dik wordt.) Sinds we dit gebruiken gaat het goed. Vult ook beter maar zet niet aan (als je begrijpt wat ik bedoel). En is goedkoper dan die speciale voor hongerige baby voeding...
Hans textiel valt over het algemeen wat groter. Idd zeeman valt klein ook de pyama's van zeeman, en wibra vind ik wat kleiner vallen. Jaylinn heeft van kleding mt 86 en pyama van zeeman 92 anders zijn ze gewoon te klein... gaat hard!! Devin gaat nu naar mt 62, heeft alleen sommige broekjes nog 56 omdat ze groter vallen.
Mama, thanks! Zitten leuke dingen tussen. Eigenlijk eerlijk gezegd heb ik sinds Ylva er is nog geen kleertjes zelf gekocht. Dus ik weet nog niet hoe het zit met de maten bij de Wibra enz. Maar bedankt voor de tip!
Ehm... Zijn er meer dames hier, die geen zin hebben in de dingen te doen die ze moeten doen? Ik moet dingen van mijzelf... maar ik heb er totaal geen zin in. Ik krijg mijzelf niet vooruit gebrand en ik ben uitvluchten aan het zoeken... moet bv administratie doen maar ga dan liever in de tuin werken dan dat... Dat in de tuin werken is ook wel iets van mijn to do list. Maar laag op de prioriteiten lijst... als je snapt wat ik bedoel En het liefs zit ik gewoon hier de hele dag te kleppen ipv andere dingen te doen... Ik moet mijzelf geloof ik maar eens een schop onder mijn hol geven... sorry most even mekkeren.
Ik heb eigenlijk ook een schop nodig hoor om iets te doen!! Zoveel plannen maar komt weinig van terrecht. Vandaag is me moeder geweest, en heeft ff geholpen met wasvouwen, want dat had ik niet gedaan... wel gewassen maar vouwen daar kon ik mezelf even niet toezetten. Me moeder heeft mn hele huis ook gedaan, ben haar zo dankbaar!
Stuur die moeder van jou even hier heen . hihi. Moet zeggen als me moeder langs kom ik Karishma op haar schoot dump en snel verder gaat met me eten of gaat eten en de was aanzet of wat anders doe haha, Is ze toch nog eens nuttig die ma van me, Want verder oppassen nee dat doet ze niet of het moet echttttt dringent zijn maar verder neeee, Helaas. Verder is ze wel een schat.
Ja, dit herken ik wel. Meestal laat ik hem dan ook even huilen. Vooral als hij al in mijn armen in slaap is gevallen en ik leg hem in bed neer, wordt hij altijd wakker. Als hij dan gaat huilen, weet ik dat hij ook zo weer slaapt, hij is dan nog zo moe dat hij binnen 5 minuten wel weer stil is. Zeker als de speen erin gaat. 's avonds en 's nachts slaapt hij wel goed?
Mijn moeder doet mijn huis en tussendoor de kids hahah. Kon ik ook meteen ff naar de lidl frisdrank enzo halen, das niet echt handig met 2 kids. Oppassen doen me ouders graag, vinden het helemaal niet erg hahaha
Fijn dat je weer wat aan de beterende hand bent. Pfff luizen. Heb ze 1 keer gehad toen ik 14/15 was. Was een weekendje wezen logeren bij een vriendinnetje. Die zondagmiddag dat ik thuis kwam, had ik me toch elke keer jeuk op mijn hoofd. Ik bleef krabben en kratsen. Tot ik in de spiegel ging kijken bij me oor. Was wat lastig te zien, maar ik vermoedde wel dat dat het was. Nadat mijn moeder had gekeken was het inderdaad zo dat ik luizen had. Achteraf bleek dat mijn zusje (ze was toen 6/7 jaar) er mee begonnen was. Ze had angstvallig haar mond dicht gehouden, omdat ze anders gepest zou worden op school. Kinderen vinden dit altijd vies als ze horen dat iemand anders luizen heeft. Kinderen hebben alleen luizen als het haar schoon is, dus eigenlijk is het helemaal niet vies. Hopelijk zijn jullie snel weer luisvrij! Je krijgt van het woord luis trouwens wel spontaan jeuk op je hoofd hihi.
Whaha geweldige foto. Aaaah, me man zou zeggen: Wat doet die moeder van je toch allemaal met je hihihi!
Goedenavond! Hier een lekker dagje gehad. Boniman was ook vrij, vanmorgen zijn we samen even naar het dorp geweest. Jasmijn nieuwe schoenen gekocht en ook een regenjasje en wat kleertjes bij de HEMA. Ook lekker even over de markt gelopen. Daarna nog even bij mijn schoonouders langsgeweest en daar een broodje gegeten. Vanmiddag wat weggestreken en schoongemaakt en vanavond ben ik naar koorrepetitie geweest. En nu eindelijk tijd om even op het forum te kijken.. maar wel heel lekkere dag! Ga eens even reageren en kijken of ik de lijst nog kan bijwerken, heb flink wat pb-tjes (maar moet zo ook nog voeden dus weet niet hoe ver ik kom )
Balen dat je je zo voelt. Pas je wel een beetje op jezelf? Als het de verkeerde kant op gaat, trek op tijd aan de bel!
Ach, nu Twente het zo goed doet vind ik het niet zo vervelend, hoor om voetbal te kijken, kijk meestal wel mee en ben ook benieuwd hoe ze het doen. Moest gisteren alleen de laptop ervoor afstaan omdat die wedstrijden alleen via eredivisie live zijn te volgen. Dus nu een illegaal linkje gekregen van een zwager om het toch te kunnen kijken, maar kon zelf dus niet op de laptop. En leuke spam!
Tja heb hier ook kleertjes liggen die ik niet echt geweldig vind. Maar misschien als ik het hem aantrek, dat het hartstikke leuk bij hem staat. Maar moet ook zeggen dat als ik kleren tegenkom die ik echt leuk vind, ik die ook wel gewoon meeneem. Dat zal wel even schrikken zijn geweest dat nare bericht over dat je hart niet goed is. Hopelijk weten ze snel meer en kan er iets aan gedaan worden. Denk dat je in ieder geval wel blij mag wezen dat ze er nu achter zijn gekomen. Sterkte!