misschien zijn de prijzen dan dus wel gestegen.. misschien dat een van de andere zwangere meiden dat weet..
Maar in 2009 heb je sowieso langer dan een half jaar een kind in huis gehad (geboren na 19..), dus dan krijg je nog meer terug.
Maar ook ik ga naar bedje toe. Ik begin weer moe te worden en Bas ligt er al een kwartiertje in. Dus gezellig ff gesproken te hebben en trusten voor straks zou ik zeggen. En als je Sebastiaan nog gaat voederen, zou ik zeggen: voederse.
En door Isabella kreeg je nog meer terug, want als je haar weer uit de aangifte weg haalde, werd het bedrag lager.
Hi meisjes! Gisteren helemaal vergete uit te loggen op het werk! Dus de zwangerschapspagina heeft dus de hele nacht staan draaien. Daarom kan ik ook niet teruglezen want ik ben alweer te lang online *zucht* Gisteren ging ik Tygo ophalen van KDV heeft ie me toch een kras in het gezicht. De leidsters hebben geen idee waar het vandaan kwam. Gezien Tygo gister een klap verkocht heeft aan en meisje kan het mss zo zijn dat zij hem gekrabt heeft. OF hij heeft het zelf gedaan want zijn nagels waren nog al lang. Tygo heeft 1 leidster en dat is ZIJN leidster! Het meisje stond te lang met de zijn favo leidster te keuvelen en dat zinde meneertje niet dus BAM! De favo leidster gaat nu op de dagen dat hij er is, momenten nemen om echt er voor Tygo te zijn maar gaat ook momenten nemen dat zij zich terugtrekt en de andere leidster haar gang kan gaan met Tygo want hij is gewoon zo jaloers aan het worden. Ohhh en Tygo heeft EINDELIJK weer eens een nachtje doorgeslapen (sinds het weekend was het nl. elke nacht bal)!!!! Daarin tegen werd ik weer om 4 uur wakker en viel pas even voor de wekker weer in slaap *zucht*. Ga de ochtendpost maar weer eens doen....nog 1 dagje en dan is het weer weekend!
goedemorgen, nou hier blijf ik dus echt steeds aant hoesten, iemand een id hoe ik er vanaf kom? Mijn moeder had gister geen neusspray maar zout oplossing mee genomen. Gaat mijn neus niet echt van open. Mika is gelukkig niet meer ziek. Hij zit nu langs me en is de teletubbies aant kijken. Hoe is het hier nog?
Hi Daantje, Balen dat je nog steeds niet lekker bent. Het ligt er ff aan wat voor een hoest je hebt, kriebel, droog, vastzittend? Bij mij werkt de ouderwetse DROP hoestdrank. Kun je bij je gewoon bij de Apotheek halen. Weet alleen niet of je dat ook mag gezien je zwanger bent. Beterschap!
oei volgens mij heb ik mika aangestoken. nou ja, ik ga een poging wagen om met mika naar de slager te lopen.
in het kort........."zoek jij maar wat uit" zei Pat (bij gordijnen en lampen) en toen het er eenmaal hing had ie een hoop commentaar:x (had gewoon geen zin om mee te gaan om uit te zoeken:x)
Ben er weer vandoor....Moet om 13.00 uur met Joost in het ziekenhuis zijn (en Rick moet helaas mee -met zijn waterpokken- heb geen oppas kunnen krijgen....) dus we moeten wat vroeger dan normaal lunchen. Tot later!
Zo, ff snel.. Hier goede nacht gehad.. Toen ik gisteravond naar boven ging en nog ff bij Mau ging kijken, kwam mij een heerlijke aroma tegemoet Dus die heb ik ff slapend meegenomen naar beneden en ff verschoond en toen kwam Christian ook thuis. Mau weer op bed gelegd en nog ff beneden nagepraat met Christian. Vanmiddag lekker shoppen! En nu ga ik strijken!
Weer terug uit het ziekenhuis. Joost zijn oortjes zagen er goed uit, buisjes op de goede plek, oortjes mooi rustig . Keeltje en neusje zagen er ook goed uit. Dus da's allemaal positief. 27 april kunnen we weer bij de kinderarts terecht.....die stomme verhoging moet toch ergens vandaan komen....*zucht*