Meiden, Per 4 mei ga ik naar de opvang in Bennekom Ze kunnen wel een urgentie regelen in het Veen, daar belden ze me gisteren over en vandaag belden ze dat ze besloten hebben mij wel op te willen nemen daar
@ Virginie: succes met de taart bakken! Ik heb gisternavond tegen Jeroen gezegd dat we nu elkaar langs leven en dat bevalt me niet. Hij ook niet. We zullen ernaar kijken hoe en wat. @ Darcy: gezellie dat Patries en kids bij jullie op kraambezoek komen! Alleen heeft Matthew nu 'n ontstoken oog, komt door 't vuiltje van buitenspelen. Ik sms je voor nieuwe datum prikken. @ Noor: beterschap en zorg goed voor jezelf. @ Ismala: wat goed nieuws. @ Joyce: hoop voor jou dat jullie huis snel verkocht wordt. Geen vluchtruim in NL en binnen Europa wegens de vulkaanuitbarsting in IJsland. Krijgen we aswolk te zien in NL? Ben benieuwd. Ga maar weer verder aan het werk.
Hé meiden! Imsala: Wat een goed nieuws meid. Je krijgt wat je verdiend hé Hopelijk verloopt alles soepel daar, denk aan je!!! Darcy: Hopelijk kan je ff lekker bijtukken, doet een mens goed. Arme Megan, zo zielig als die kleintjes verkouden zijn. Konden ze maar even lekker hun neusje snuiten hé... Gezellig dat Patries komt Noor: Beterschap meid, doe lekker rustig aan vandaag! All: Iemand hier ervaring met Pipodorp? Wij willen ff lekker een weekendje weg en zat dus te denken aan Pipodorp?! Duurd nog zo lang voordat we op vakantie gaan...(augustus) Ga nu ff van de zon genieten meiden! Tot laters!!!!
Hey meiden, ff snel: @Darcy: was weer erg gezellig. En wat hebben de jongens samen heerlijk gespeeld. Jamie en Senna waren beiden helemaal kapot. Ze liggen nu heerlijk op 1 oor, dus ff tijd voor mama. En hoe was het met je moeder? Ben je nog eerlijk tegen haar geweest? Meid ik hoop dat je vanavond weer ff wat slaap kan pakken. Zo'n klein meisje dat de hele dag wilt drinken en bij mama wilt zijn en dan ook nog een peuter rond lopen, tja dat zijn echt de tropenjaren. Denk aan jezelf hoor en gewoon tegen Bassie zeggen hé als hij ff voor de kids moet zorgen, dan komt het zeker goed! @Imsala: Wat een super goed nieuw meid. @Noor: ff wat zon en een slaapje, dat moet goed komen meid. Sterkte. @Virginie: En hoe is je taart geworden? Fotootje misschien? Hoe gat het nu tussen je man en jou? @Miran: goed dat je het hebt aangegeven bij Jeroen, dat je zo niet langer wilt doorgaan. Er goed met hem over praten en duidelijk maken wat je wel/niet wilt en wat je van elkaar verwacht, maakt vaak een hoop duidelijk. Jeetje en nu Matt en ontstoken oogje, het houdt niet op bij jullie. @Joyce: Heb je het nieuws al gehoord over onze vriendin?? Ze is gisteravond namelijk bevallen!!!!!!!!!!!!!! Jippie, helaas wel weer een ks, maar een gezondje knul Milan genaamd, 3880gr en 51cm (dan weet je meteen alles ) En wat betreft Pipodorp.... wij zijn er het paasweekend geweest en wij vonden het super. De huisjes zijn wel eenvoudig, dus geen CP huisjes, maar wel gewoon netjes en voor z'n 4tjes ruim zat. Daarnaast zit Oranjestad en dat is voor de kids echt geweldig!!! Jamie wilde er alleen maar blijven en overal in. Leuk leuk leuk. En op 10 min rijden met auto zit het subtropisch zwemparadijs, is ook helemaal top. Dus ik zou het je zeker aanraden! @Pris: wat leuk een ouderavond op het psz. Dan is het helemaal zo officieel hihi En ook nog ff kunnen uitslapen. Hier betekend 7.45u ook uitslapen hoor. Verder alles goed meid? Goed meiden ik ga nog ff het huis opruimen tis hier een bende. En dan misschien nog ff een boek lezen (ben gister weer naar de bieb geweest, stapel boeken voor Jamie en Senna en 3 boekjes voor mij, dus nu nog lezen ). Tot snel meiden. Liefs, Patries
Met Joep gaat het goed, dat spookje is in het ziekenhuis een stuk rustiger dan thuis (grrrr, maar volgens de kinderarts is dat hel normaal). De fysiotherapeut is vandaag geweest en vond wel dat hij erg onrustig was en zich zeer overstrekt. Dat wisten we al. Hem uit de overstrekking halen duurt dus inderdaad 20 minuten of langer (dus in die tijd krijsen). Door het overstrekken gaat hij ook verkeerd drinken waardoor hij daar ook weer last van krijgt. De fysio heeft me nu een andere houding laten zien om Joep de fles te geven zodat hij eigenlijk niet meer de kans krijgt om zich te overtrekken en dan dus ook beter moet gaan drinken. Om dat te bereiken zijn ze ook verschillende flesjes aan het proberen om te kijken welke het beste bij hem past. De zantac (tegen het maagzuur van de reflux) is flink verhoogd en de voeding is aangepast. Iets dikkere voeding zodat het beter in de maag blijft. Nu ligt hij ingebakerd (in een puckababy, soort slaapzak waar ook de handjes mee in gaan) omdat hij zich ook veel krabt tijdens het onrustig zijn. En nu maar afwachten of het inbakeren hem ook wat meer rust brengt. Ons mummietje J Waarschijnlijk zaterdag of zondag naar huis dus dat is wel weer fijn. Hopen dat de rust er dan nog steeds in zit en blijft. Ik ga nu ff liggen, ben flink verkouden geworden intussen.
@Anoek: fijn ff wat van je te horen meid. Goed dat ze Joep zo aan het nakijken zijn. En er is al aardig wat gebeurt qua medicatie, inbakeren, andere flesjes. Goed hoor meid. Ik hoop dat het beter met hem gaat en dat hij van het weekend lekker naar huis mag. Pak nu maar ff lekker je rust meid, een verkoudheid erbij is niet zo fijn. Dikke knuffel @Joyce: je had het nieuws over Milan al gelezen zag ik. Zag je reactie op hyves.
Hé Patries!!! JA, ik had het nieuws al vernomen via Hyves Leuk hé, alleen jammer weer een KS Maar goed, ze hebben eindelijk hun ventje, dus het genieten kan gaan beginnen met zn 4tjes!!! Maar thnx voor je update hoor!!! Dus Pipodorp is wel aan te raden! De site ziet er leuk uit en jouw verhaal maakt me helemaal enthousiast. Gewoon ff er tussenuit, heerlijk! Als Dave zn dienst geruild krijgt gaan we vanavond boeken Anoek: Fijn weer ff wat van je te horen en wat goed dat ze Joep nakijken. Hopelijk wordt hij snel rustiger en kunnen ze de oorzaak achterhalen. En nu jij ook nog snotjeverkouden Potverdrie, het zit jullie ook niet mee hé! Probeer lekker jullie rust te pakken en hopelijk kan je Joep weer snel mee naar huis nemen. Dikke knuf! xxx
@ Joyce/Patries: gefeliciteerd met jullie vriendin die een zoon Milan heeft gekregen. Mooi dat Patries je over Pipodorp kan vertellen! @ Patries: fijn dat het gezellig was bij Darcy, Ollie en Megan! Mooi dat Jamie en Senna voor pampus liggen @ Anoek: Fijn dat ze Joep nu kunnen nakijken wat hij heeft, nu ligt hij heerlijk ingebakerd en hoop dat het goed helpt. Heb je wel je slaap ingehaald? Wel vreemd zonder hem in je huis te hebben. Ik hoop echt dat jullie straks echt 'n heerlijk ventje in huis hebben. Vooral voor Joep is beter, voor hem is echt niet leuk als hij zoveel pijn heeft. Hoe gaat het nu met Sarah? Vraagt zij nog naar Joep?
Matthew krijgt meestal 'n vieze/ontstoken oog wanneer hij in het zandbak heeft gespeeld...daar kan hij ook niets aan doen. Als hij 't eenmaal heeft zal het blijven terugkeren.
Patries, vond het ook erg gezellig! En wat een lief pakje heb je voor Megan meegenomen, echt té leuk Ollie heeft niet geslapen, die is nu met papa naar de supermarkt en het park, de bikkel Met mijn moeder ging het okay, gewoon gezien als een middagje 'oma met de kleinkinderen' en dat doet ze erg goed. Het was prima... maar er hangt nog vanalles tussen ons in... dat blijft vast nog zo. Anoek, de Puckababy gebruikten wij bij Ollie ook, werkte super (hij moest zelfs lachen als hij erin ging!) Hoop op goeie ervaringen voor jullie. Imsala, gefeliciteerd! Heel goed dat je in Bennekom terecht kunt, vandaar uit zie je weer verder. Goeie stap in elk geval! Miran, ik ga je gauw zien, we prikken een moment. Volgende week dinsdag gaat alleen niet lukken, moet naar het CB (had ik je nog niet gesms't.) Ik wil nog veel meer schrijven, maar Megan roept me. Zei al tegen Patries dat ik dát wennen vind: een kleintje dat vooral bij mama op de arm wil zijn. Nou ja, het is een baby'tje en ze is eigenlijk heel makkelijk, maar toch is het extra vermoeiend in deze eerste weken, ervaar ik...
Vraagje voor kolvende mama's: hoe voeg je de afgekolfde melk van 1 dag bij elkaar? Eerst alles laten afkoelen in de koelkast en dan samenvoegen (en evt. invriezen), of anders?
@Darcy: precies zoals je zelf zegt. Eerst alles laten afkoelen in de koelkast en dan samenvoegen en evt invriezen (dit binnen 24uur) Vannacht lekker geslapen? Hier helaas een spookje. Senna heeft tot half 3 liggen huilen en doen. Bleh ben nu dus brak. Zit op mijn werk en heb geen zin... Gelukkig alleen nog vandaag werken en dan weer weekend. Liefs, Patries
@ Patries: valt niet mee nu je vandaag moet werken, ook al wil je het liefst uitslapen na een gebroken nacht! @ Darcy: op dinsdag as kan ik niet omdat Jeroen mn auto mee neemt ivm vaarbewijs deel 2 examen in hoofddorp. Ik ga je daarlijk smsen...
Goedemorgen!!! @ Patries / Darcy Wat leuk dat t zo gezllig was!!! Mannen lekker spelen. Leuk!!! Lang leve het forum dat zulke dingen toch maar tot stand heeft gebracht! @ Patries. Of bah zo'n nacht. Succes vandaag. Krijgt ze tandjes?? @ Darcy Kan me wel voorstellen dat t ff wennen is.......wel lastig dta ze vooral bij jou wilt zijn! @ Miranda Lekker vrij en al weekend!! Veel plezier @ All Iedereen al leuke weekend plannen?? Wij hebben morgen een verjaardag en zondag ook Tussendoor ff op zolder rommelen en hopen dat ik weer bij kom met strijken (vorige week blijven liggen omdat ik op bed lag)
Gisterenochtend was Tygo naar de psz en heb ik ff t hele huis gezogen en gedweild enz. Na zijn slaapje zijn we naar de speeltuin in de buurt geweest. Is ie lekker aan t rennen geweest en heeeeeeeeerlijk gespeeld. En ik lekker in t zonnetje gezeten
Ik strijk nooit 8) Enne... Vanmiddag alvast boodschappen doen voor het heel weekend. Vanavond samen met een vriendin naar een vriendin in voorburg op bezoek. Kom zeker 's nachts thuis. Zaterdagmiddag verjaardag van Matthew's neef. Zondagmiddag doopfeest. Genoeg te doen Jij alvast een fijne weekend en heb je mn mail ontvangen van de bootfoto's?