Dames.. Ik haat wachten !! Mijn lijstje met 'klachten' breid zich alleen maar uit.. Ik ben zo bang dat ik toch ongi wordt, terwijl ik van de week een licht roze streep had.. Ik heb zelf predictor gebelt of die testen echt betrouwbaar waren, de huisarts gebelt.. Maar die wilde nog niets doen, pas a.s. maandag mag ik evt. terug bellen Ben blij dat ik dadelijk moetgaan werken tot 22.00 en morgen heb ik een nachtdienst.. Ik wil duidelijkheid!! :'(
hey, nou bij mij is mijn ongi gearriveerd hoor!! heel anders dan de voorgaande maanden trouwens. heb nu krampen onder in mijn rug die ik normaal in mijn buik heb, nog steeds die zere (.)(.) de eczeem op mijn vingers is niet erger wat normaal wel is als ik ongi ben en het bloed is minder dan normaal de eerste dag. maar de dag is nog niet voorbij en sowieso was deze cyclus anders dan de andere maanden dus zal mijn ongi ook wel anders verlopen! op naar de gynaecoloog en de vlgd ronde maar.
@ klein wondertje: balen meid Succes met de menstruatiekwaaltjes! @ Neeltje: wij wachten met je mee hoor! Niet al te angstig zijn, je hebt het toch niet in de hand (helaas..) @ Duimelot: thanks! Jij houdt het in ieder geval ook erg spannend! @ Corine: leuk dat we evenlange cyclus hebben! Die heb ik hier nog niet veel gezien Mijn eisprong is bijna altijd wel op dag 12. Heb 1 langere cyclus gehad, toen was ie op dag 14. Eigenlijk weet ik van deze ronde niet precies wanneer ie was, heb hem deze keer niet gevoeld.. Hoeveelste ronde is dit voor jou? En ga je morgen testen?
NOD: 6 april: frieda333 11 april: westerlo, proberen 13 april: Minkie86 14 april: Roske 15 april: Klein wondertje, Vlinder3, kristel79, Isra, Glimworm 16 april: MamaCharlotte86, Corine26, niki86 17 april: Pluis81,Miranda, pien 75, anoniempje 1985, ukkepukkie, Duimelot, Neeltje1986, wend 18 april: Habeebah, fafa, Shaida, Lindaaatje, Trubbel, Dikkebuik, AnnekeLoes 19 april: Handbalster, xVlindertje, Jesdan, Deesi 20 april: Vlinder27,Pantoefje 21 april: Fioon 23 april: michele25 24 april: Tricia82, Anita85 ?? april: Truus21 Bah, ik vind het nu al teveel rood! Hoe is het met vlinder en kristel??
Ja echt grappig!! Het viel mij vandaag ineens op. Het is voor mij ronde 2. Ik heb vanmorgen al getest....nega!! Heb jij al getest? Of kwaaltjes? Denk jij dat ik nu nog posi kan gaan testen of moet ik maar de moed opgeven? Ik moet nu gaan werken...helemaal geen zin, het is zulk mooi weer!! Ben vanavond pas laat klaar, dus ik kom vanavond nog wel even kijken . Iedereen heel veel succes, ik ga duimen!! Dikke kus
@ MamaC; dankje Ik weet dat ik het zelf niet in de hand heb, maar toch onbewust he.. Ik houdt jullie op de hoogte En zal vanavond of morgen een hoop bij te lezen hebben! Succes allemaal!!
@ Corine: tuurlijk kan het nog positief worden! Zeker omdat we een korte cyclus hebben kan het nog alle kanten op (lijkt mij)! Zolang er geen rode vloed is, is er hoop Ik zou alleen weer even wachten met testen, en kijken wat er gebeurt morgen. Ik ga morgen ook niet testen hoor, tenzij ik echt niet ongesteld ben geworden. Maar heb vandaag weer 2 druppels bruin gehad al, dus het zit er wel aan te komen.. Heb verder ook geen kwaaltjes ofzo. Spannend allemaal he!! Ik zal voor je duimen! Werkze en hou ons op de hoogte!
Uitgaande van een 14-daagse LH-fase: maandag! Is je LH-fase altijd evenlang? Klopte je banner ook niet helemaal bij je eisprong?
Joh, die bedoel ik ja!! Ik vond het al zo raar klinken, whaha! Ik moet ook eigenlijk niet leren en forummen tegelijk, dat gaat mis zie ik al!
Het gaat echt doorbreken bij mij, misschien zelfs nog vanavond! Heb nu maar een tampon ingedaan vanwege de bruine zooi, en de buikpijn begint langzaam door te zetten!
Dag allemaal, mag ik me bij jullie aansluiten? heb alle pagina van jullie al gelezen en ben verslaafd! zit zelfs op de sportschool onder het fietsen opmijn tel te kijken naar jullie berichtjes . Heb totaal geen verstand ervan om alles op die comp te zetten. Mijn nod is 26 april als ik van een normale cyclus uit ga maar zit in ronde 2 en mijn vorige cyclus was 38 dagen dus ga maar van het laatste uit. Ben in februari gestopt met de pil. liefs wjb
@ mc neej mijn banner klopte ook niet bij mijn eisprong had dag 22 mijn en en niet dag 21 daar stond hij op. maar volgens de calculator is mijn nod zondag! maar goed we wachten even af. voel helemaal niks meer! en hoe is het bij jullie?
hee ladies weer een beetje afwezig geweest maar wel geprobeerd jullie te volgen.. erg spannend allemaal... mijn NOD is of morgen of zondag.. en heb sinds zondag rugpijn en steken in me zij, haast op me rug en had gister 2 druppeltjes (echt klein) rood bloed..... ik wil et gewoon nu weten .. net als iedereen hier.. zijn er nog andere die dingen voelen PS; in me buik voel ik eigenlijk niets.. weet niet of dat nou juist goed of slecht is..
Ik heb ook mijn nod op 17 of 18 april. Maar het zal wel weer op niks uitdraaien zoals elke maand. Maar we proberen positief te blijven. Succes allemaal!!!
@ nieuwe meiden: welkom! Sluit gezellig aan enzo @ habeebah: bij jou dus ook heel spannend?! Ik wil het ook nu weten, hoewel ik het al weet. Maar laat de rode vloed dan maar komen, zijn we daar ook weer gauw van af.. @ anoniempje: als je eisprong een dag later was dan kan het inderdaad ook zo zijn dat je nod een dag later is.. Ach, het gaat maar om 1 dagje toch? Gewoon maar weer afwachten....