huilen bij wegleggen

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door kris8, 15 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    Hey !

    Ons meisje is nu 2,5 week oud. Sinds een aantal gagen huilt ze steeds vaker als we haar wegleggen. Ze wil een hee dag/ nacht bij ons zijn.
    Ookal wacht ik tot ze echt slaapt, vaak gaat ze toch huilen.
    In mijn armen is het vrij snel goed. is dit herkenbaar ?
     
  2. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Mijn zoontje huilde nauwelijks als baby, dus het is voor mij niet herkenbaar. Wel zou ik nu ze nog zo klein is haar lekker bij je nemen. Waarschijnlijk wordt het vanzelf minder.

    Wat doet ze precies als je bij haar blijft? Wordt ze uiteindelijk wel rustig? En wat gebeurt er dan als je wegloopt?
     
  3. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    nee bij haar blijven heeft geen zin, ze moet echt opgepakt worden. Eerst huilt ze gewoon, maar dat wordt al snel echt krijsen.
     
  4. Edge

    Edge Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    4.833
    478
    83
    Vrouw
    Haarlemmermeer
    Heel herkenbaar! Zoë heeft dat ook heel erg gehad. Lekker bij je nemen. Ik weet hoe lastig het soms kan zijn, maar alles gaat over!
     
  5. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    Thanks.. ik zie er alleen zo tegenop dat mijn vriend volgende week weer moet gaan werken. Nu is hij vandaag een paar uur weg en vind het zo lastig. Ben ook zelf nog helemaal niet herstelt ( keizersnee ) en nog erg gauw moe. Overzie het gewoon even niet meer.. loop een hele dag met haar op mijn arm
    Heb er al een speentje gegegeven terwijl ik daar eigenlijk mee wilde wachten, maar dat helpt af en toe wel even, maar daar voel ik me dan weer schuldig over..
    pfff sorrie hoor, ik weet het het komt weer goed.., maar wil gewoon dat mijn meisje zich goed voelt.
     
  6. DvS

    DvS Fanatiek lid

    18 sep 2007
    1.012
    0
    36
    Noord-Brabant!
    Heel herkenbaar! Die van ons sliep ook alleen in onze armen of bij ons in bed. We hebben toen een Puckababy aangeschaft en sinds toen slaapt hij nergens anders als in zijn eigen bedje! Het is fijn om je kindje bij je te hebben, maar dat hou je zo niet vol. Ik zou een Puckababy aanschaffen.
     
  7. droppi

    droppi Actief lid

    20 sep 2009
    141
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat sneu he als ze moeten huilen. Ze wil gewoon bij je zijn, isook niet gek 9 maanden in je buik en nu ineens in de grote wijde wereld. Kan me voorstellen dat het een beetje onoverzichtelijk voor je is. Je kindje is er nog maar net en je bent zelf ook niet helemaal hersteld. Misschien kun je haar in een draagdoek bij je nemen. Dat vinden ze vaak heel erg fijn. Ze ruikt en voelt haar mama dan, geeft een veilig gevoel.
    Tis helemaal niet raar hoor dat ze nu huilt veel kindjes doen dat. Ze kan ook krampjes hebben, je kan dan bv Infacol geven dat heeft mijn meisje ook gehad.
    Succes ermee
    droppi
     
  8. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    haar bedje ff warm maken voor je haar legt.bij ons hielp het.
     
  9. Pila79

    Pila79 Bekend lid

    4 dec 2007
    978
    0
    0
    Ik ben na een paar weken (janken janken en janken, dus ik wiegen wiegen en wiegen) met een draagdoek begonnen, wat een uitkomst. Heb ook een ks gehad, had flinke BI een huilbaby en ik vond het echt een uitkomst. Ik ben absoluut niet van het laten huilen en vind dat die hele kleine kindjes gewoon geborgenheid nodig hebben. Ik droeg de draagdoek gewoon de hele dag en zo lag ze lekker bij me te slapen als ik op de bank zat, naar de wc moest of als ze huilde en ik haar wilde troosten. Denk dat ze tot ze een maand of 4 was in de draagdoek heeft gezeten, toen kregen we de juiste medicijnen tegen de reflux en kwamen we er achter dat ze kma en soja allergie had. Dat kregen we langzaam onder controle en zo ging ze ook langzaamaan in haar bedje slapen. Inmiddels is ze 15 maanden en slaapt ze als de beste, dus verhalen over "dan slapen ze nooit meer in hun eigen bedje, en ze moeten het gewoon leren" zijn hier niet aan de hand geweest.

    Oja, vrienden van ons hadden ook de puckababy, werkte als een trein, maar toen ze moesten afbouwen..... Ging echt voor geen meter en hebben toen echt drama nachten gehad. Dus zou er niet zomaar mee beginnen, of op tijd mee stoppen ;)
     
  10. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Héél herkenbaar! Ik zit nu ook te typen met baby op schoot ;). 's Nachts gaat het wel prima, dan slaapt Lisa van ongeveer 23 uur tot 8 uur in haar wieg, echt helemaal geen probleem! (wel 1 of 2 voedingen tussendoor, maar meteen weer slapen daarna). Overdag gaat het het eerste slaapje vaak wel goed, daarna vaak niet meer. Ik probeer het dan wel zo'n 10 keer per dag, maar binnen 5 minuten is het huilen en weer een paar minuten later is het krijsen. Het liefst zou ik haar niet zo vaak wegleggen en al helemaal niet laten huilen, maar ik heb weinig keus, Eva is er ook nog ;). Maar verder geef ik er zoveel mogelijk aan toe, ze is nog zó klein! Bij Eva was het precies hetzelfde en dat is helemaal vanzelf hélemaall goedgekomen! :) 's Nachts lijkt het me wel lastig trouwens... dan tankt hier de hele familie bij ;)

    Wees trouwens blij met het speentje.... Lisa wil 'm absoluut niet! Ik ben ook best wel anti-speen, maar had graag gewild dan ze 'm had gewild...
     
  11. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    Ben blij dat het wel herkenbaar is.
    Morgen intake van het consultatiebureau zal het in dat gesprek toch ook voorleggen, misschien hebben ze nog tips.
    Net trouwens gaan wandelen, dan slaapt ze prima in de wagen .. !
     
  12. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Die zullen wel adviseren om in te bakeren, het is maar net of je dat zelf wil (ik wil het in ieder geval niet).

    En ik ben ook gaan wandelen, ik dacht ook, dan slaapt ze wel. Op de heenweg inderdaad wel, op de terugweg niet, ze houdt het dan ook zo lang vol, dat krijsen, echt niet normaal (en sneu...). Op een gegeven moment viel Eva, zat ik met 2 huilende kinderen, gezellig ;). Maar goed, lekker even eruit geweest.
     
  13. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    Tja inbakeren.. weet nog niet goed wat ik daarvan vind. Ze is wel heel druk met haar armpjes en beentjes
    Vanmiddag/ avond gaat het redelijk.. ( even afkloppen.. ) alleen tussen 19u en 20u even een huiluurtje. Hopelijk spaart ze het niet allemaal op voor vannacht...
     
  14. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Het grote nadeel van inbakeren is dat je het ook weer moet afbouwen. Eva rolde met 4 maanden al om en we hadden het dan met 3,5 maand moeten gaan afbouwen, ook niet handig. En ik vind dat kindjes zich gewoon vrij moeten kunnen bewegen.

    Fijn dat het beter gaat nu... maar is inderdaad weer even afwachten. Lisa ligt 's avonds eigenlijk altijd bij mij en we gebruiken infacol waardoor ze nauwelijks krampen heeft. Alleen de laatste 2 voedingen het vergeten en ze heeft heel veel krampen gehad... dus we gaan er voorlopig nog lekker mee door.
     
  15. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    26 dec 2007
    4.849
    0
    0
    In ons geval hebben wij van een op andere dag het inbakeren weggelaten. En ik hoor dit wel vaker. Dus het kan ook goed gaan.
    Het is inderdaad natuurlijk om te vinden dat de kindjes vrij moeten bewegen. Echter, ik was meteen om toen ik zag wat voor wonderen het inbakeren deed. Mijn zoontje vond het duidelijk heel erg fijn.
    Hij sliep vanaf dag 1 zeker 6 uur per nacht door, maar overdag was de eerste 2 weken ook een regelrechte drama. Hij sliep gewoon niet (wel moe). Niet in zijn bed, niet op de arm, alleen in de kinderwagen buiten. Na 2 weken zijn wij begonnen met inbakeren en het verschil was ongelofelijk. Hij sliep! En hoe!
     
  16. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik geloof inderdaad ook best wel dat het afbouwen vaak wel goed gaat en dat inbakeren vaak goed werkt. Maar het is gewoon niet echt mijn ding. Eva was echt heel onrustig en sliep haast niet, maar inbakeren voelde niet goed, Nu bij Lisa heb ik er wel een iets ander gevoel bij, maar ik denk toch niet dat we er aan gaan beginnen. Maar zeg nooit nooit ;)
     
  17. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    26 dec 2007
    4.849
    0
    0
    Je er goed bij voelen moet inderdaad boven alles staan.

    Gefeliciteerd trouwens met Lisa! Ik kan mij herinneren dat jij spannend vond hoe het tweede kindje zou zijn omdat Eva de eerste maanden zo onrustig was. Valt het je nu mee (ondanks dat ze overdag nog niet veel slaapt)?
    Sorry, off topic ;)
     
  18. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Dank je wel!
    Het valt me heel erg mee eigenlijk, het is in ieder geval een heel andere onrust dan bij Eva. Lisa wil gewoon erg graag bij ons zijn. Ik vind het wel lastig dat Lisa geen speen wil, aan de andere kant is ze wel een stuk rustiger aan de borst en krijg ik haar daarmee meestal wel tevreden, lukte bij Eva namelijk niet en dat vond ik best vervelend. Komt erop neer dat Lisa eigenlijk echt een heel ander kindje is ;) en lastig is het de eerste maanden meestal toch wel.
     
  19. dushi85

    dushi85 Actief lid

    23 aug 2009
    354
    0
    0
    Dit is heel herkenbaar! Ons zoontje van 2 maanden wilt ook liever bij ons tegen de borst aan slapen. Hij slaapt dan heel diep maar zodra hij neergelegd wordt dan is hij opeens wakker:$ en gaat hij huilen.
    Ik ga proberen hem niet te lang tegen me aan te houden na zijn laatste voeding anders denkt hij misschien dat hij in slaap moet vallen tegen mij aan terwijl hij moet leren om zelf in slaap te vallen in zijn bedje.
    Wij laten de kleine wel jengelen (overdag) als hij niet wilt slapen maar als hij overstuur raakt dan pakken we hem wel op. Als hij huilt sávonds als wij willen gaan slapen dan blijven we naast zijn bedje staan om zijn bolletje te aaien en te sussen maar dit helpt niet altijd.
    Het consultatiebureau raadde ons aan om de kleine in te bakeren. Morgen komt de mevrouw van het consultatiebureau pacco inbakerdoeken langsbrengen zodat ik die kan uitproberen in het weekend. Ik ben erg benieuwd of de kleine daar rustig van wordt als we hem daarna neerleggen.
     
  20. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Herkenbaar. Dinand maaide ook vaak met zijn armpjes en haalde daarmee de speen uit zijn mond. Sinds ik hem inbakerde was dit over en sliep hij als een roos. Dat inbakeren heb ik 6 weken gedaan en ben er nu mee gestopt. Het lukt hem nu zelf in slaap te vallen zonder maaiende armen.

    Wat ook wel goed werkt hier is, zodra hij begint te gapen(of tekenen van vermoeidheid begint te vertonen), op bed leggen. Als hij huilt, is dit hooguit 10 minuten, maar valt dan vanzelf van moeheid in slaap. Vanavond heb ik hem zelfs helemaal niet gehoord.
     

Deel Deze Pagina