Ja Lisette is ook 1 jaar lang de dans ontsprongen, maar ja helaas is het nu dan toch zover! Ze heeft ook een vriendinnetje die vaak luizen heeft dus als zij knuffelen e.d. dan zullen ze van overlopen?! Ik heb wel besloten om vanaf nu elke avond te gaan controleren (ook als ze ze niet meer heeft) want een volwassen luis schijnt in de nacht hun eitjes te leggen en dan heb je dus een plaag... Nou ja genoeg luizen gelul, ben er zat van!
Jeetje, vervelend he als ze allemaal ziekjes zijn! Hoop dat ze snel weer beter zijn! Ik vind het erg zwaar als ze ziek zijn, en helemaal als ik zelf ook nog eens ziek ben.
Jeetje wat vlot zeg! Marcus heeft net door dat ie een piemeltje heeft hahahahaha! Probeer hem wel eens op het potje te zetten maar hij begrijpt er maar weinig van!
nou ben bijgelezen en ga me nu EINDELIJK maar eens aankleden. douchen doe ik vanavond wel, voel me echt zo lamlendig wel heerlijk geslapen vanochtend in mn schommelbedje tja, dat heb je op de woeste zee daar aan het einde van de wereld, genaamd eemshaven
Ja overdag slaapt ze vaak maar 1 tot 1,5 uur dus dan durf ik nooit zo goed. 's Avonds kan ze nog wel eens wakker worden, maar eigenlijk slaapt ze meestal wel vanaf half 9. Gisteren sliep ze trouwens gewoon door tijdens mijn douche sessie en uiteindelijk heeft ze van 9 tot half 3 geslapen en daarna van 3 tot half 8, dus ik vind het wel knap!
hahaha LOL ja mannetjes zijn lui he? die geven er ook weinig om..maar Eva vind poep nu ook niet fijn en dat is een goed teken..op het potje zitten vind ze leuk ook ook al komt er niets uit En mee naar de w.c. gaan doet ze al helemaal graag..dus op die vlakke zit het goed nu nog mooi weer..dan kan die luier uit en potje erbij en kunnen we aan de slag ! Eva vind Bas zijn piemeltje BAAHHHH hihi snapt ze niets van
Wat heerlijk Boni en mama, van die lekkere slapers! Maribel heeft tot nog toe 1x 7 uurtjes geslapen, vond het lekker maar ik was wel steeds wakker om te kijken of ze nog wel leefde!
Nu zie ik de foto's wel mama! leuk en idd leuk pakje! buddy troelala ik heb dat ook gehad hoor als ze ineens langer gaan slapen van leeft het nog wel?! maar ja het went En ik ben op dat gebied altijd wel blij als ze groter zijn vooral bij de laatste 2 buikslapers..
Ik heb die film ook al te vaak gezien, maar hij is wel erg leuk! Mijn moeder had trouwens de film Bride Wars voor mij gedownload en die is ook echt ontzettend grappig!
Pfff respect hoor! Lijkt me wel heftig meteen 4 dagen werken! Ik moet ook weer aan het werk eigenlijk, maar heb ook oppas nodig en het KDV heeft nog geen plek...
Goeiemorgen allemaal, Ik hoop dat iedereen een goede nacht heeft gehad. Colin meldde zich vanochtend om 6 uur luidkeels dat hij honger had. Na het voeden heeft hij nog lekker doorgeslapen tot 9 uur, dus ik mag niet klagen. Eens kijken wanneer hij zich nu weer meldt, hij is nu gezellig samen met papa aan het playstationnen en aan het kijken hoever zijn vuistje in zijn mond past Een vraag aan jullie, hebben jullie kindjes er ook zo'n hekel aan om op de buik te liggen? Colin vindt het echt verschrikkelijk en loopt zich dan zo druk te maken totdat hij begint te huilen en is pas weer stil als ik hem oppak. Groetjes Marjolein
Wij hadden ook Femke in eerste instantie maar we kwamen niet uit de 2e naam daarom heet ze nu dus Maribel hahaha. Nou ja vind Maribel uiteindelijk ook wel veel beter passen bij haar!
hier juist een echte buikligger, slaapt alleen lang op zn buik, op zn rug is hij na halfuur weer klaarwakker en in de box vind hij het ook heel leuk, totdat hij ineens op zn rug ligt
Dat klopt ja! Ik deed bij Marcus een druppeltje borstvoeding in zijn ontstoken oogje en dat werkte echt super goed!
wij hebben met eten potjes maribel op tafel staan nu 2 in de koelkast en 2 op voorraad in de gewone kast... lekker hoor
*Kick* Maarre zie je alweer online dus ben je al klaar of nog niet? Ik heb vanmorgen al het huis weer gedaan, alleen de keuken moet nog, maar daar heb ik nooit zo'n zin in dus dat stel ik vaker wat langer uit hahaha