Hoe zielig zeg ...

Discussion in 'De lounge' started by Danoontje, Apr 16, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Maar als je al de doos bij etos hebt gehaald waarom heb je die van tnt ook geaccepteerd? Je had toch kunnen aangeven dat je hem al hebt gekregen?

    Is ook niet eerlijk toch?
     
  2. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    wat een belachelijke reactie van tnt.het gaat er toch niet om of het gratis was of niet?

    en ik denk als je hem geweigerd had dat als hij al bij Etos weer aangekomen was de andere helft eruit gejat was haha;):D
     
  3. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    jeetje zeg dat is ook erg vervelend zeg
    dat iemand zo iets doet en zeker ook erg schandalig...
     
  4. mamv1

    mamv1 Niet meer actief


    Wat aso dat ze doos hebben leeggehaald zeg!
    Echt zielig!


    Iemand anders hoeft hem niet aangevragd te hebben
    Als je na zo'n tijd je babydoos niet ophaald met je coupon sturen ze hem met de post mee ofzo iets, en als je dan 's ochtends dan toch toevallig zelf de doos heb opgehaald kan het dus gebeuren dat je er dan 2 hebt ;)
     
  5. mirell

    mirell VIP lid

    Jul 17, 2007
    15,021
    1
    0
    in een hele leuke winkel de xenos
    ik woon in julianadorp aan zee
    zo bijzonder zijn die dozen nu ook weer niet;)
    en wat moet je met al die dubbele zooi.
     
  6. eliesja

    eliesja VIP lid

    Oct 3, 2005
    8,226
    0
    0
    @t Home
    nou ook niet normaal meer, je kan er al niet eens meer op vertrouwen op deze manier, dat je nog je spullen heel en compleet thuis gestuurd krijgt!!
     
  7. Naast dat dat het hele punt niet is in dit topic, zijn er vast ook genoeg mensen die blij zijn met meerdere gratis speentjes, flesjes en cremetjes. Jij vindt het 'zooi', ik zou denken 'dat scheelt weer 3,49 voor een speentje en 6 euro voor een flesje!'. Kan je mooi weer een extra pak voeding van kopen.
     
  8. Wilma

    Wilma VIP lid

    May 22, 2006
    6,396
    1
    0
    Uithoorn

    Nou daar zou ik dus echt niet mee akoord gaan!
    Je bent naar de politie geweest en hebt (neem ik even aan) aangifte gedaan. Dan zou je dus met deze aangifte (kopie van eventueel) naar de HI moeten kunnen en moeten zeggen dat je een andere wil. Het is volgens mij risico van diegene die verstuurt met zulke dingen? Enneuh...zijn die niet verzekerd dan?

    Dat van die doos van de TS is ronduit zielig. PLUS de reactie van TNT is echt belachelijk. Het is iemands eigendom. Of dit nu van degene die het verstuurt of diegene die het gratis krijgt is dat maakt geen hol uit. Dit is stelen en daar doe je als bedrijf wat mee als blijkt dat jou werknemers stelen.
    Maar goed, daar is TNT sowieso niet zo vlotjes mee heeft mn man wel gemerkt toen hij een medewerker op heterdaad betrapte en wilde ontslaan.
     
  9. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    Mar 13, 2008
    6,167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    mijn broer vertelde me dat ze nieuwe dure zonnebrillen aangeleverd zouden krijgen voor in de winkel en dat deze doos gewoon ook half leeg was.

    Schijnt veel voor te komen de laatste tijd bij de tnt dus veel bedrijven gaan over op de concurent
     
  10. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Het gaat lekker dus bij de TNT...:$
    Kan me voorstellen dat ze dan naar een andere overstappen ;)
     
  11. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    jezus tnt gaat goed zeg jeetje
    durf nu al bijna geen pakketjes meer te versturen:(
     
  12. sweetmarije

    sweetmarije Fanatiek lid

    Nov 25, 2008
    1,199
    0
    36
    mummy
    letchworth garden city
    wat belachelijk! aso dat ze zo'n doos open maken!!!
     
  13. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    Aug 1, 2008
    10,695
    15
    38
    Sommige dames zeg, jeetje. Het gaat er toch niet omdat zij het tweede pakketje heeft geaccepteerd of dat het zooi is. Het gaat erom dat iemand gewoon in haar pakketje heeft gezeten en dat de reactie van TNT ronduit onbeschoft is.

    Wilma, aangifte moet nog gedaan worden, mn stiefpa kwam gisteravond pas achter. Als we het gewicht weten toen het bij TNT aankwam kunnnen we een schuldige aanwijzen, is het de fout van HI dan krijgt mn stiefbroertje alsnog zijn mobiel. Is het TNT zijn fout gaat de aangifte zeker naar HI toe ook, maar ze hebben al gemeld dat mn stiefbroertje dan geen nieuwe krijgt. M'n moeder wilt dan naar kat in de zak gaan ofzo. Tis toch sowieso rond uit belachelijk dat je TNT niet meer zou kunnen vertrouwen ! En als ze dan zo een reactie geven aan TS is ook belachelijk. Denk dat de reactie op mn stiefpa/stiefbroertje verhaal straks niet veel beter zal zijn
     
  14. glimworm

    glimworm Niet meer actief

     
  15. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

     
  16. glimworm

    glimworm Niet meer actief

Share This Page