Februari Mama's 2008 Deel 4

Discussie in 'De mama's' gestart door joma, 12 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Ah, ze is stil. Mooi. Ga ik haar babykleertjes uitzoeken.. *snik* gaat allemaal weg..;)
     
  2. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    Hhaha die lune ze weet het wel.

    mooi buikkie krijg je groeit nu hard.
     
  3. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    Oh lekker..dat ze slaapt...kleertjes uitzoeken..je kan mooi weer nieuwe kopen das ook leuk.

    ik ben zo klaar met werken..en dan ga ik gwen bij me pa halen en blijf daar eten..
     
  4. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Handig zo'n pa:) Lune en ik hebben afgelopen week ook een keer bij m'n paps gegeten. Ideaal.

    2 zakken kleertjes uitgezocht. Zit niet eens echt wat bijzonders tussen. Mooiste spul heb ik al weggegeven.
     
  5. Mrijn

    Mrijn Fanatiek lid

    11 nov 2006
    2.853
    0
    0
    Communicatieadviseur
    Fijnaart
    Wij gaan zo lekker de tuin in met mijn zusje en de kinderen. Juul vroeg vanochtend al of ze op het springkussen mocht dus dat ga ik zo even opzetten. Ze ligt al vanaf 1u te slapen (en dat terwijl ze pas na 9 uur wakker werd). Niet normaal hoe lekker die kan slapen zeg! Soms is ze al wakker en zit ze heer in bed een boekje te lezen en is dan echt boos dat ik op haar kamertje kom. Ze moet dan nog uiwrustuh!
     
  6. Mrijn

    Mrijn Fanatiek lid

    11 nov 2006
    2.853
    0
    0
    Communicatieadviseur
    Fijnaart
    Ben benieuwd of je een beetje kunt slagen voor jongenskleertjes, Maja. Ik hoor mijn zusje alleen maar klagen dat er niets leuks of aparts te koop is voor jongens.
     
  7. Boney

    Boney VIP lid

    23 dec 2006
    16.784
    0
    36
    Hallo,

    Maja, je gaat idd hard met je buik. Mooi zeg.

    Mrijn, haha Juul die nog wil uitruste :D Geweldig toch?

    Verder iedereen een fijne dag gehad? Wij wel. Heerlijk van de zon genoten in de tuin. Vrienden zijn Tessa wezen halen en inmiddels weg. Peter en ik zijn samen. Heel raar om nu thuis te zijn. Tessa ging zonder morren mee. Kikkerkoffer mee en ze zwaaide ons uit. Heb wel steeds de neiging om te bellen of sms-en hoe het gaat. Moet steeds aan haar denken. Wat doet ze nu? Vind ze het wel leuk? Heeft ze het naar haar zin? Tuurlijk! Mijn vriendin is haar grote vriendin. Met niemand anders was ze zomaar mee gegaan. En lukt het niet om te gaan slapen dan rijden we vanaf het theater naar hun toe en gaat ze alsnog mee naar huis. Anders gaan we ze morgenochtend weer ophalen.
    Wij hebben net lekker op de bank voor de tv spare ribs met patat gegeten :D
     
  8. Boney

    Boney VIP lid

    23 dec 2006
    16.784
    0
    36
    Net even gebeld. Kon het toch niet laten. Maar het ging super goed. Tessa vertelde even door de telefoon dat ze patat met een frikandel had gegeten en nu een banaan ging eten.
    Ze had haar bedje al ingericht, knuffels op volgorde en pyjama al klaar.
    Pffff, eigenlijk best stom toch dat ik ze nu gewoon mis? Nou ja...
    We gaan het gewoon gezellig hebben vanavond en dan is het alweer bijna morgen. Kan niet wachten...
     
  9. Mrijn

    Mrijn Fanatiek lid

    11 nov 2006
    2.853
    0
    0
    Communicatieadviseur
    Fijnaart
    Ik heb met je te doen Bones, ik moet er niet denken om Juu een nachtje uit te besteden. Aan de andere kant lijkt het me heerlijk om lekker met Koos op stap te kunnen zonder op de tijd te letten. Ach, mijn loslaten komt nog wel (over een jaar of 16...):)

    Wij hebben ook heerlijk in de tuin gezeten en zijn net klaar met eten. Juul (en wij ook) heeft een grote kom spinaziesoep en een worstenbroodje op en als toetje aardbeien.
     
  10. Wen26

    Wen26 VIP lid

    16 jun 2007
    12.487
    0
    36
    Hoi hoi... was ik ook weer eens een keertje!

    Bones en Peter lekker avondje op stap, wat goed zeg! Jullie zijn vast al weg nu, maar toch wil ik jullie nog even fijne avond wensen!

    Mrijn en Maja nieuw kapsel, super zeg... ik ben echt een ei met m'n haar, durf niets!

    Joma, ik ben in shock, zoveel afgevallen! Wat deed jij ook al weer voor een dieet? Hoe lang ben je nu bezig? Ik wil oohook!! :$

    Verder heb ik niet echt bijgelezen, ben hier ook hele week niet geweest, misschien wel langer... hoe gaat het verder hier?

    Bij ons alles goed. Fenne slaapt nu een week in dr peuterbedje, ze vindt het zelf heul stoer en ik ook! :D De eerste dagen bleef ze netjes in bed liggen als ze wakker was, maar al 3 dgn komt ze nu uit bed als ze klaar is met slapen. Staat dan dus bij traphekje me te roepen 's middags en 's morgens komt ze naar onze kamer... ik vind 't prima, zolang ze maar niet midden in de nacht uit bed komt...

    Ben nu avondje alleen, Vin heeft verjaardag van collega... dus ik zit lekker op de bank met dekentje...
     
  11. Wen26

    Wen26 VIP lid

    16 jun 2007
    12.487
    0
    36
    Zo erg ben ik dus ook... :)
     
  12. Wen26

    Wen26 VIP lid

    16 jun 2007
    12.487
    0
    36
    oh... vergeet ik te vertellen... 10 tot 21 dgn levertijd... dus nog heel eventjes geduld!
     
  13. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    goedenavond

    hier vanaf werk naar me pa gegaan die zat lekker bij zijn tuinhuisje heerlijk weer nog ff in het zonnetje gezeten daar en buiten gegeten en toen gwen meegenomen naar huis reed 18.15 weg en binnen een binnen een minuut was ze weg dus kon haar zo in bed leggen

    leuke speeltoren WEN
     
  14. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    uhm heb de eerste 3 weken het boek bestudeerd en gevolgd van www.jijvaltaf.nl toen kon ik hem uit me hoofd;) het is gewoon niet echt een dieet gewoon minder en vooral gezond en mager eten en niet snoepen je eet gewoon wat je altijd eet en pas je aan dus geen dieten waar je dat niet mag en dat moet enz want das niks voor mij en nu kan ik weer gewoner eten met tussendoor een vette hap zonder ik weer aankom :D ben nu ruim 7 weken bezig;)
     
  15. Wen26

    Wen26 VIP lid

    16 jun 2007
    12.487
    0
    36
    Hi Joma, bedoel je misschien valtaf.nl? Want jijvaltaf.nl bestaat niet volgens mij...

    In 7 weken 10 kilo... onvoorstelbaar zeg... en als je nou flink overgewicht hebt dan snap ik dat wel, maar jij was al niet te dik... jeetje, ik wil dit ook! Ik weeg nu namelijk ook 69/70 kg en wil naar de 65 ofzo, of liever nog iets er onder... klinkt ineens heel haalbaar als ik jou zo hoor! Hoe lang ben jij? Net zoiets als ik toch? Ik ben 1.74m
     
  16. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    Gwen gaat wel vaker logeren bij opa en oma,s moet zeggen heb er geen moeite mee ze heeft het erg naar haar zin en tuurlijk ben ik blij als ze weer thuis is,..maar af en toe is het heerlijk voor jezelf want je bent toch 24 uur per dag met je kindje bezig ook in je hoofd en geeft toch af en toe ontspanning hoor en vindt het ook wel goed voor Gwen ..mocht er echt wat zijn dat het uit nood moet hoef ik me ieder geval niet druk te maken of het wel goed gaat en daar slaapt en eet enz want ze is het nu gewend en schijnt toch moeilijker te worden als ze ouder zijn.
     
  17. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    ja klopt het boek heet jijvaltaf.nl vandaar ja ben heel blij hoor was vanmorgen 62.7 en dat vanaf de 73.2 dus ja het werkt echt en is goed te doen hoor, ik ben 1.71/1.72 ik wil rond de 61 ongeveer
     
  18. Wen26

    Wen26 VIP lid

    16 jun 2007
    12.487
    0
    36
    Joh goh... en hoe doe jij dit dan met koken? Eten Gwen en Marcel gewoon met je mee of kook je apart voor hen? En is het ineens veel duurder boodschappen doen voor je sinds je bepaalde boodschappen moet doen voor jouw gerechten?
    Als ik zo die menu's bekijk op die website dan klinkt dat haast als net zoveel als ik nu eet... alleen dan zonder de snoep/koek natuurlijk... dus is zeker geen hongerlijden... ik ga eerst maar eens 2 weekjes helemaal niet meer snoepen en mager eten heb ik besloten! :D

    En wilde eigenlijk aankomende week 5 dagen citroensapkuurtje doen om te ontslakken enzo...
     
  19. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    ik zal ff melden wat ik vandaag op heb

    vanmorgen ontbijt 2 volkoren knackerbrod van bolletje met kipfilet tuinkruiden en een beker optimel drinkyogurt

    tussendoor tros druiven

    lunch 2 donkerbruine boterhammen met filetamerican en komkommer

    tussendoor een appel

    diner nasi met sate

    savonds 2 augurksticks

    en dan 1,5 liter water en 4 mokken thee over heel de dag

    en oh ja tussen door nog een paar tictacs
     
  20. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    ja gewoon mager beleg en vlees kip , tartaar en magere filetlapjes of zo en dan je vlees rond de 125 gram aardapels rond de 125 gram en rijst rond de 150 grm groente 200 gram en das best veeel hoor en dan regelmatig maaltijdsalade

    het is nog goedkoper hoor wat denk je wat al die lekkere dingen en snoep kost

    Gwen eet gewoon mee want eet normale dingen en nders kook ik voor haar wat met aanpassingen

    Mars doet mee en is al 16 kilo kwijt:D
     

Deel Deze Pagina