De Februari 2010 mama`s

Discussion in 'De mama's' started by ladytijger, Mar 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Over draagzakken, ik heb net de Lodger Shelter in de prullenbak gemieterd. Ben klaar met dat ding. Wij gebruikten hem als wikkeldoek/deken voor in de maxicosi. Maar, die intelligentsia die dat ding hebben ontworpen, hebben natuurlijk bedacht dat het ook een draagzak moet zijn, dus er zit een gesp aan. Niet handig als je het in de maxi cosi gebruikt, zeker niet als je het zonnescherm op moet doen.

    Wat is er gebeurd: wij maakten een ritje naar Drenthe voor een wandelingetje bij de hunebedden, en op de terugweg begint Renske opeens te huilen. Wij konden niet makkelijk stoppen, waren al bijna thuis en dachten, ze heeft er gewoon tabak van. Normaal slaapt ze als een roos in de auto, dus ik dacht nog... laten we stoppen, maar ja, midden op een drukke weg :(

    Thuis haal ik haar uit de auto en zie dat het stuk stof (dikke fleece) waar die gesp aan zit over haar hoofd is gezakt, zij helemaal bezweet!!! Ik schrik me dood! Gelukkig zat alleen schuin over haar heen, haar neus en alles kwam er gewoon onderuit.

    Dus: voortaan kijken we meteen als ze huilt natuurlijk, ookal zitten we 20 m van huis, en weg met dat klote ding. Het is zelfs in de maxi cosi GEEN handig ding, het stuk bij het hoofdje is veel te groot en dat sloeg ik dus steeds om, maar met het zonneschermpje op kan ik het nergens goed wegstoppen, en dus zakt het dan dus over het kopje heen. Gatver, ik bedenk opeens dat dit ook anders had kunnen aflopen :(
     
  2. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    ^^ Ze is trouwens onwijs blij nu, heb haar lekker gevoed en ze zit nu op papa's schoot hele verhalen af te steken en te lachen, en er is niks aan de hand, maar goed, mijn arme moederhart heeft vette schrik gehad!
     
  3. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    @ Evenstar Jeetje das schrikken zeg!! Heb bij Jaylinn ook zo'n ding gehad en gebruikt in maxi cosi, maar niet echt te doen dus daarom ook maar 2x gebruikt. Van de week verkocht via mp.
    Gelukkig is ze weer lekker vrolijk!1

    @ Marjolein mijn ventje is ook ontevreden, maar zo ontzettend moe, slapen wil hij wel op mijn borst en op zijn buik. Net heeft hij even bij opa gelegen.

    @ hier net weer thuis. Jaylinn ligt in bed, en Devin ligt tegen zn knuffel te brabbelen in de wieg. Ga toch maar omruilen voor ledikant, want meneer kruipt omhoog, en ligt dan met zn hoofd tegen het hoofdeind, niet zo prettig.
    Nu dus ff een rustmomentje.
     
  4. Marjolein79

    Marjolein79 Actief lid

    Sep 11, 2007
    253
    0
    16
    Het zonnige zuiden
    @ Evenstar: da's schrikken zeg met de lodger. Heb heb ook (2e hands) maar heb hem eigenlijk nooit gebruikt. En nu ik dit lees zal ik hem denk ik binnenkort weer op marktplaats zetten.

    @ Mama25: Balen dat Devin ook in zo'n mopperbui is. Hopelijk is het snel bij hem voorbij. Colin was op een gegeven moment zo moe en over de rooie dat ik hem niet meer stil kreeg, heb hem toen maar in bed gelegd en binnen 5 minuten was hij stil en slaapt nu nog steeds maar ik juich nog niet te vroeg

    Groetjes Marjolein
     
  5. boni001

    boni001 VIP lid

    Mar 1, 2008
    6,548
    0
    36
    Twente
    Jeej het is gelukt! Super!
     
  6. boni001

    boni001 VIP lid

    Mar 1, 2008
    6,548
    0
    36
    Twente
    Wat een rotding is dat dan! Ben blij dat ik die niet heb gekocht, heb nog een tijdje gedacht om er eentje te vragen als kraamkado maar uiteindelijk toch voor een draagdoek gegaan. Goede keuze dus achteraf!
     
  7. boni001

    boni001 VIP lid

    Mar 1, 2008
    6,548
    0
    36
    Twente
    Ik hoop dat Colin blijft slapen nu!
     
  8. boni001

    boni001 VIP lid

    Mar 1, 2008
    6,548
    0
    36
    Twente
    Hier een gezellige drukke middag gehad. Twee stel vrienden kwamen langs met de kinderen, nog voor onze eigen verjaardagen en alvast voor die van Jasmijn. Was erg leuk! Jasmijn heeft de eerste verjaardagskado's al binnen dus. Maar nu zitten we lekker op de bank te hangen, kinderen liggen beide in bed (al wil het slapen bij Jasmijn nog niet echt lukken..)
     
  9. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36
    Mensen, ben ik nou gek aan het worden?

    Lila zijvert en kwijlt veel, is huilerig en heeft harde puntjes in haar tandvlees.. krijgt mevrouw TANDJES???

    Ze is 9 weken???

    Ze sabbelt ook op haar knuistjes en wil geen speen..
     
  10. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Ook ik heb een jaarcontract, deze loopt over 2 maanden af. Maar ik probeer me er niet heel erg druk over te maken. Het is hartstikke druk op het werk.

    Is er al zicht wanneer je ouders weer terug kunnen vliegen?
     
  11. boni001

    boni001 VIP lid

    Mar 1, 2008
    6,548
    0
    36
    Twente
    Dat kan inderdaad, klinkt wel als tandjes. Soms worden kindjes zelfs al met tandjes geboren.. dus is goed mogelijk.
    Mocht ze er veel last van hebben, hier hielp chamodent altijd goed (homeopatische druppels). Je hebt ook dentinox, dat is een gel die je op het tandvlees smeert maar die heb ik hier nooit gebruikt, dus weet niet hoe goed dat werkt.
     
  12. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36

    Pff, vroeg zeg.. ze heeft er écht last van.
    Morgen maar even iets halen dan!
    Ik zal eens kijken of ik die chamodent kan vinden!!
    Dankjewel voor de tip..
     
  13. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    :DHaha ik kijk nergens meer van op. Waarom Arun is geboren met een tand daarom:D. Dus het kan, Al is het wel heel vroeg maar ik zeg nooit meer nooit haha.
     
  14. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Jep o wat was ik toen trots en verbaast dat hij geboren was met een tand hihi, Komt zo zelder voor, Noemde hem toen mijn dracula hihi.
     
  15. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Aaaah wat worden ze groot heh:D, wat een schatje is het:D.
     
  16. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Hihi, ja ik ken het, dan slapen ze en dan hou je de eerste 20 minuten je hart vast, wij zitten dan meestal aan de babyfoon geplakt haha. Ik moet zeggen, wij hebben geen klagen... Renske huilt heel weinig! Net wel even flinkt geblerd, ze had nog honger maar had ook een boer dus dat was een lekkere bende haha.

    Toen in slaap 'getiet'. :D Dat heb ik het liefst, dat ze nog heel lang mummelt aan de borst en dat ik haar recht haar nest in kan schuiven :D

    Hoop dat de hangerige regeldagen weer snel voorbij zijn bij Devin mamma!! Tis een lekker joch, zo op de foto's te zien :)
     
  17. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Zou kunnen... Renske heeft ook een beetje dit soort gedrag, heb het een tijdje gedacht, maar ik weet natuurlijk niet of je die harde puntjes eerder niet voelde... Het kan heel goed hoor!

    Ik hoop in mijn geval dat tandjes nog lekker even wegblijven, ze is al zo aggressief... eh, enthousiast met mijn tepel af en toe... omg. :$
     
  18. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36
    Nee die zaten er eerst nog niet Evenstar.. dus ik weet 't eigenlijk 99% zeker..

    Ik heb haar net een zetpilletje gegeven, ze was/is zo aan het huilen, de speen wil ze écht niet hebben.

    Ik ben vandaag voor het eerst weer ongesteld geworden, morgen maar bellen voor de Mirena!
     
  19. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Hey Angelea,

    Misschien de kruik tegen haar voeteneind leggen dat ze niet verder naar beneden kan? Of een rol maken van een grote handdoek? Hihi ik zal dinand zijn voeten vast gaan maken aan het eind van zijn bed:D, kan hij niet zo omhoog kruipen:p.
     
  20. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Ik heb de baby Bjorn. Erg makkelijke draagzak om aan te trekken en af te doen.
     

Share This Page