Dan wel ja! Maar aangezien ik al maagzuur had, heb ik eerst maar even een Rennie genomen en zit nu aan het sap.
Bij deze feliciteer ik jullie ook alvast, want ik heb geen idee of ik nog online kom voor die tijd. Misschien wel, maar anders: ALVAST GEFELICITEERD MAARIT!!!!
Gistermiddag voor het laatst toen had ze deze schattige foto geplaatst: http://www.zwangerschapspagina.nl/de-mamas/200983-juli-2008-mamas-deel-5-a-187.html#post7117978 Vandaag heeft ze alleen wat bij de april mama's wat gepost.
goedenavond! hoe is het hier?? hier goed! druk weeked gehad, gisteren een beetje in huis bezig geweest. en vandaag met ons vieren naar drouwenerzand (klein atractiepark) geweest! was erg leuk! Isabella heeft zich super vermaakt en wij ook! gaat echt nog steeds super met het slapen in haar bedje! heb niet terug gelezen, is er nog nieuws??
hahahahaha nee, kwamen er pas achter dat dat bij de prijs inhoorde toen we al in het restaurant ernaast zaten las toen de folder door..