tuurlijk wil ik ze opsturen! en tja wel of niet kruipen, bij billenschuivers is het ook vast goed gekomen denk ik dan... ik heb ook gekropen en was/ben ook niet de beste met taal en rekenen... maar goed maakt ook niet uit, was nieuwschierug wat jou achterliggende gedachte was.
Jolan, er zijn genoeg baby's die het kruipen hebben overgeslagen en goed zijn ontwikkeld. Leuk op kraamvisite geweest, ja dan kan het extra gaan kriebelen hihi. Tegen die tijd een grotere auto aanschaffen? Er passen toch makkelijk 2 kids op de achterbank of bedoel je iets anders?
gewoon selectief zijn met spullen meenemen, men neemt vaak veel overbodige dingen mee.... zoals ik haha...
ow haha, ik d8 al dat het een soort behandeling was zoals iui, ivf en icsi... maar dus de verzamelnaam.... (vrienden van ons hebben t traject iui afgesloten en moeten nu ivf gaan doen......)(zwaar hoor...)
Natuurlijk komt het met niet kruipende kindjes ook helemaal goed, maar op school zien wij gewoon vaak leerproblemen ontstaan bij kindjes die niet gekropen hebben. En nu zeg ik helemaal niet dat alle kindjes die niet gekropen hebben, leerproblemen gaan krijgen, maar toch zou ik het liefste zien dat Lieke gewoon op handen en knieën gaat kruipen. Zo niet, helaas pindakaas, maar ik zal het wel gaan stimuleren. maaike, heb je mn adres? 2e, Ja niek heeft een leaseauto, dus dan is het maar afwachten of hij een grotere auto 'mag'. Maar goed, slaat ook nergens op, want er zijn genoeg mensen die 2 kinderen hebben met een kleine auto. Maar ik denk dan bijv ook aan de kinderwagen etc.
Klopt een verzamelnaam. Jammer dat IUI niet aansloeg bij ze, hoop dat IVF meteen raak zal zijn want hoe verder je er in zit hoe zwaarder het is. Wij gaan in juni ook IUI doen, tegen die tijd nog genieten van de laatste weekjes bv geven.
Stimuleren kan je idd doen, wie weet helpt het wel. De mijn kruipt nog steeds niet, tijgert heel het huis door of loopt tegen de meubels aan. Kruipen ho maar, ik maak me er ook geen zorgen om eerlijk gezegd. Als ik een 2 krijg zou ik voor een Phil&Ted gaan, is 2 in 1 wagen dus past makkelijk in de auto. Zulke dingen moeten je niet tegen houden meid, dat zijn bijzaken waarvoor je zeker een oplossing zult vinden.
het kiekeboespeeldorp van lieke maakt trouwens geen geluid meer De poppetjes bewegen nog wel, maar geen geluid.....
ja ik denk een contactje los.... maar durf hem niet open te schroeven. Denk dat ik zo eerst maar de winkel bel
Jolan, komt helemaal goed. Hier vergeten de babywalker uit te doen, kom ik terug zijn de batterijen op, dus nieuwe erin zetten. Goed dat je de winkel belt, misschien dat zij er naar kunnen kijken of als je man weer thuis is en hij handig is even laten doen.
herinnering woensdagavond vanaf 17.00 uur extra koopavond prenatal 20% korting. ook in de webshop tot donderdag 9.30 uur. zie prenatal website!
@Sarah: jeetje zomaar ineens. Vreselijk. @knip: hier is het voorlopig niet aan de orde, maar uiteindelijk zal hij er aan moeten geloven hoor Blijf geen pil slikken @All: bedankt voor de felicitaties. Ik hoop dat ik snel goed nieuws over ons huis kan melden (dat het verkocht is) @Guusje: Hoe gaat het met Lucas? @SweetR: Dag 80?? Pfff irritant. Joh wat erg meid, ik lees nu je bericht dat jullie niets gebruiken en er niets gebeurt. Ik hoop dat het heel snel wel zo mag zijn. @Marloes: Spannende tijden dus komende maanden. Hopelijk is het snel raak. @Emme: jullie ook al! Wat gaaf. Balen dat je zus en moeder niet over kunnen komen. Ik zou echt niet in het vliegtuig stappen nu. Maar ik vind vliegen sowieso eng @Deb: wat goed dat je al zoveel kilo kwijt bent. Al nieuwe kleding moeten kopen? Ik ben benieuwd wat er uit de echo komt volgende week. @Tamtam: fijn dat je weer beter bent. Is Danian ook zon waterratje? Leuke fotos. @Jolan: ook al kriebels!! Eer dat de volgende er is ben je bijna een jaar verder. Dan is de hoeveelheid spullen om te vervoeren al aardig minder denk ik hoor. Dan loopt Lieke echt wel. Lieke is super inventief joh. Die meid bedenkt dat ze ook zo vooruit kan komen. Slim meissie.
@ Emme, wat leuk dat jullie er ook voor gaan. Knip, ik denk niet dat manlief daar voor zou zijn. Maar ik weet wel dat ik NOOIT meer aan de pil ga. ( Nu is voor ons de kans op een spontane zwangerschap zowiezo heel klein) @ Ilse, met Lucas gaat het wel redelijk. Hij werd gisteren toch wel steeds benauwder, dus heb ik hem wel pufjes gegeven. Wat leuk om te zien dat er nu toch meerdere meiden kriebels krijgen voor nog een kindje!
Gisteren zijn we lekker naar een dam bij zee geweest. Het was heerlijk. Eva heeft voor het eerst zitten graaien in het zand. Super leuk om te zien. Mijn dag begon vanmorgen rot. Mijn man had zich verslapen en laat normaal even de hond uit. Dat mocht ik nu doen. Vond het niet zo heel erg, maar je zit dan net wat krapper in de tijd. Toen ik het dorp uit wilde rijden knapte (weer) mijn koppelingskabel. Ik kon hem nog net netjes parkeren op een terrein. Naar huis gelopen en daar de auto van mijn pa gepakt. Ik was weer bijna het dorp uit, kwam ik erachter dat ik de sleutels van mijn werk was vergeten. Weer terug... Op mijn werk aangekomen belde mijn vader waar de kinderwagen was.... shit nog in de auto. Arme man is met Eva op de arm gaan lopen naar de auto om daar de wagen op te halen. Voel me zo schuldig. Laat het maar snel avond zijn.
Ja ZWAAR irritant maar goed, nog een paar weken en dan is het over met die *** cyclus. Het probleem is dat ik niet af ben van die zeurende pijn, en geen ongi te bekennen. Ik hoop het ook, dank je meid. Voor jou hopen op goed nieuws!