Juist wel. Het kan toch samengaan? Ik zou mijn kind daar geen seconde langer houden. Het lijkt me ook al duidelijk dat haar zoontje zich daar niet goed voelt.
deze school heeft bijna 800 leerlingen dus heeft wel vertrouiwens persoon!! dus ik ga me straks ook zeker ZELF een lijstje maken!! en ga alles opschrijven!! Ik ga met mijn zoon verder in gesprek!! zal er alles uit halen!! en tot die tijd , dat ik een gesprek heb, zal ik hem thuis houden!! en die kinderen uit de klas wil ik ook even spreken allemaal!! Die leraar doet er niets aan (ben al tig keer er heen geweest ervoor)
nee echt niet, maar stomste is wel, dat hij allemaal 10en haald daar op school!!! Meiden... ik laat jullie het straks weten, moet hier echt even met mijn werk aan de gang!! en word zoooo misselijk van de gedachtes.. moet het "even" opzei zetten!! Mijn zoon is met een uur thuis, en ga metr hem aan de praat, en alles opschrijven!! wil alles op tafel hebben!!! of hij dit nu nog wilt of niet!!! IK BEN ER KLAAR MEE!!
Adres Inspectie van het Onderwijs (Onderwijsinspectie) | Adres | Rijksoverheid.nl Als ik het goed begrijp is het dus zaak om een klacht bij de school en bij de onderwijsinspectie neer te leggen.
Lees je verhaal met afschuw! Dit moet toch niet kunnen?! Heel veel succes met je gevecht met deze leraar.. en een dikke knuf voor jou en je zoontje!
Dat vind ik juist niet stom hoor. Lijkt me een soort vluchtgedrag. Ikzelf was ook een overijverige leerling daardoor.
tuurlijk haal je hem weg daar als hij zich heel erg rot voelt , dan zou ik ook doen maar ik bedoelde niet meteen je zoon weg halen , eerst een mega probleem voor de leraar maken , laat hem eens goed na denken waar hij mee bezig is ,dat kan echt niet succec met lijsje maken meid , maak maar meteen 2 een voor leraar en een aan directeur geven
Respect voor je, dat je dit al zolang vol houdt! Ik had waarschijnlijk allang de school binnen gelopen met een honkbalknuppel om die leraar eens goed uit te leggen wat er aan de hand is! (niet te letterlijk nemen natuurlijk) maar hier gaan echt mijn haren van overeind staan! Succes meid en ik hoop dat je je zoontje kan helpen en dat het snel opgelost wordt!!
Mijn kind bleef daar geen minuut langer! Ik zou de school, die leraar en de directeur er persoonlijk op aan spreken en niet te zuinig! Verder zou ik zeker de schoolinspectie op de hoogte stellen. Ik zou vervolgens een andere school zoeken en eerst met de directeur en leraar die mijn kind zou krijgen de problemen op de andere school bespreken zodat je meteen kunt zien hoe zij hiermee om zullen gaan met zulke praktijken als pesten. BAH! Heb er echt een naar gevoel van, wat ontzettend kl*te voor je zoon!
Ik zou toch echt serieus overwegen om mijn zoon weer terug op zijn oude school te doen. Zo snel mogelijk, zodat zijn trauma niet groter wordt. Elke dag dat hij langer op die school zit, zal hij zich ellendiger gaan voelen. En je kunt hem ook niet thuishouden lijkt mij, want hij heeft toch een leerplicht...? Echt vreselijk zielig voor je zoon, dit Ik kan wel janken om dit soort verhalen. Ik ben als de dood dat zoiets ook met mijn zoon zou gebeuren als hij naar school gaat. Ik ben zelf vroeger ook gepest, en het heeft voor de rest van je leven invloed op je persoonlijkheid. Wees lief voor je jochie, want hij kan hier niets aan doen en heeft de steun/liefde van zijn moeder nu keihard nodig!!!
Ja begrijp je, wil eerst het hele verhaal van de leraar aanhoren, en daarna met hem naar de directeur gaan!! zo heeft hij nog even de tijd om alles te overzien, uiteraard zal ik dan ook een stap zetten via de schoolinspectie!!! eerst met zijn leraar praten!!! dat is gewoon mijn eerste stap!
terug gaan naar zijn oude school zoou ik wel willen, maar die lerares werkt daar niet meer, net zoals vele leraren daar weg zijn gegaan! anders had ik GRAAG het geld willen insteken voor een taxi iedere dag! als ik hem niet zou kunnen brengen!!
pffff.. wat een naar verhaal zeg Ik lees dat je een gesprek krijgt? succes meid en ik wil je heel veel sterkte en wijsheid wensen!
Waarom wil je perse eerst apart met die leraar praten? Daar heb je toch niks aan, krijg je weer excusses/vluchtgedrag? Ik zou het eerste gesprek aanvragen met de leraar EN de leidinggevende. Dan kan ie zijn antwoorden geven in aanwezigheid van de directeur, en niet van te voren verzinnen.
Och meid.. Wat een vreselijke situatie.. Snap heel goed dat je er kapot van bent.. Tja, wilde adviseren om een gesprek aan te gaan met de leraar, directeur en een melding te doen bij de inspectie, maar zie nu dat je de eerste stappen hebt ondernomen.. Knap hoor hoe je het volhoudt.. Ik denk dat ik m'n zoontje ook thuis zou houden tot er meer duidelijkheid is.. Misschien niet de perfecte manier, maar goed, dat is dan jammer.. Heel veel succes meid!
Praten, oke...en dan? Je zoon daar laten? Het kwaad is toch al gebeurt. Je zoon voelt zich daar nooit meer veilig en dat is wel het belangrijkste voor een kind, aangezien ze daar uren elke dag doorbrengen. De leraar zal misschien wel ophouden, maar die kinderen,. die gaat ermee door. nee, haal hem daar zsm weg joh!
Als je je zoon er weg haald...hoe zal hij zich dan voelen? Zal hij zich dan niet degene die verkeerd gedaan heeft voelen? Want dan moet hij ALWEER naar n andere school. Weer opnieuw beginnen. EN vergeet niet dat hij nu de "underdog" is. Hij zal zich zo ook gedragen op de nieuwe school. Kinderen (pesters) pikken dit meteen op met t risico dat het opnieuw gebeurt. En dan is het NOG moeilijker om bij hem door te dringen en hem te vertellen dat het NIET aan hem ligt. Want nu gebeurt het toch weer? De school zou nu meteen actie moeten nemen. En je kind in bescherming nemen PLUS de andere kinderen moeten helpen. Want zoals ik al zei. Elk kind in die klas is beschadigd door wat hier gebeurt is. Jou kind het ergst uiteraard. Maar iedereen heeft hier een stuk van mee gekregen en vormt zijn of haar sociale gedrag naar wat hier gebeurt is. En dat wordt nu scheef gevormd!
jeetje mop,toch!! echt erg! ben zeer benieuwt hoe het gesprek gaat lopen met de school inspechtie! laat het me nog wel weten he dikke digi knuf voor jou en gio! xxx
precies, ben met je woorden eens, weer opnieuw beginnen is gewoon niet te doen voor straks zijn laatste jaar!