te lui voor mijn haar, meer moeders die dit herkennen??

Discussion in 'De lounge' started by namya, Apr 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Devy

    Devy Fanatiek lid

    Aug 23, 2008
    3,437
    1
    0
    Tilburg
    Oh wat ik trouwens wel eens doe met mijn schouderlange haar. Ik draai het een aantal keer, frot er een leuke speld in en style alleen de haren die niet in de 'knot' zitten (ik heb laagjes en een iets schuine lok). Dat is eventjes met de stylingtang wat rond fohnen en klaar ben ik. Nog eventjes afmaken met een paar leuke oorbellen en dan is het ook weer helemaal tip top in orde.

    Een aantal spelden die ik wel leuk vind zijn bijvoorbeeld die op Google Afbeeldingen resultaat voor http://www.nuala-art.nl/images/1244559014.jpg
     
  2. namya

    namya Niet meer actief

    mooi devy maar met dat soort spelden blijft me haar er amper in zitten, het puilt dan weer open en ook die klemmen en haarpinnen zakken uit dus zit gebonden aan dat elastiekje....:(

    of los
     
  3. Danoontje

    Danoontje Bekend lid

    Jun 4, 2006
    568
    1
    0
    Huisvrouw
    Eindhoven
    Hier nog eentje die meestal te "lui" is om me haar te doen ..
    Ik doe meestal al me haar naar achteren in een staart, draai het een aantal keren rond en zet het achter op me hoofd vast met een grote clip en aan de bovenkant springen dan de plukken eruit die ik dan een beetje orden en me pony laat ik dan lekker hangen. Ondanks dat het lekker snel en makkelijk is zit het toch netjes :D:D

    Ik heb verder ook van dat dunne flut haar, elk kapsel wat ik tot nu toe geprobeerd heb wordt uit eindelijk niets. Ik heb zelf heel veel haar maar erg dun dus weinig mee te beginnen lijkt het wel :S

    Zit er toch weer aan te denken om het weer kort te knippen maar ja ben alweer zolang bezig om t lang te laten groeien. Ben al een heel eind op weg en heb hier 3 jaar over gedaan dus die stap naar kort vind ik dan toch weer moeilijk.
     
  4. Bolly

    Bolly Fanatiek lid

    Sep 27, 2009
    2,125
    0
    0
    eigen onderneming
    zuid holland
    laat niet je haar kort knippen omdat je een moeder bent, of door luiheid dit is een van de grote fouten die vrouwen maken.

    wel kan je het doen tot de schouder zodat je nog wat mogelijkheden hebt.

    ik zeg niet dat een kort koppie niet leuk zal staan ik heb het zelf ook maar je moet het voor de goede rede doen.

    je moet gewoon een makkelijk kapsel nemen die binnen 5 minuten klaar is. nog een tip van mij was het om de dag, was je het elke dag dan wordt het snel slap,en wilt het alle kanten uitspringen en moet je langer over iets doen.

    zou gewoon leuke dingen zoeken voor in je haar. clipjes elastiekjes dus mocht je er geen tijd voor hebben hup erin klaar.

    p,s kort haar zoals dat van mij kost ook tijd. drogen, stijlen gel

    laat je adviseren door een goed kapper die jou wensen uitvoert.
     
  5. debster2009

    debster2009 Fanatiek lid

    Nov 9, 2009
    2,144
    0
    0
    NULL
    Ik vind dat je erg mooi haar hebt. Als je het korter knipt ben je er zeker meer tijd aan kwijt. Misschien een leuke lok knippen of wat extra lagen?
    Ik vind het zelf superbelangrijk dat mn haar goed zit. Ben er elke ochtend een half uur mee bezig. Als ik dat niet doe voel ik me echt ellendig haha. Ik was het elke dag, fohnen en daarna de stijltang erdoorheen. Ook make-up trek ik tijd voor uit, probeer er altijd verzorgd uit te zien. Moet ook voor mn werk. Maar kan me niet voorstellen dat ik er gewoon een elastiekje in draai. Lijkt me wel heerlijk haha
     
  6. namya

    namya Niet meer actief

    nou dat heb ik al overlegd met mijn kapper, die zei dat met mijn haar laagjes ideaal zouden zijn

    ja nou!! als ik het gewoon slap laat hangen maar ik wil juist wat pit en het mag gewoon niet teveel moeite kosten...
     
  7. 4days

    4days Niet meer actief

    Ik herken het ook. Ik maak me elke dag op en trek leuke kleren aan, maar aan mijn haar kom ik vaak echt niet toe. Dan wordt het weer een elastiekje... ;) Eigenlijk wel jammer, maarja ik heb ook nog van dat irritante haar. Als ik het een dag niet was zit het meteen plat, en dan heb ik ook nog net zo'n klein beetje slag erin, waardoor het niet golvend is maar ook niet mooi recht hangt, dus moet ik eigenlijk weer met de stijltang aan de slag... ZUCHT!
     
  8. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    Jul 21, 2008
    6,665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Gewoon invlechten...binnen een paar tellen gedaan!


    @Namya..heb geen foto gemaakt sorry! heb mn haar ook niet gedaan...was weer te lui! Hahaha!
    Ik kam ook alleen mn haar onder de douche...als en conditioner in zit.
    Als ik het kam als het droog is dan krijg ik echt een ontplofte bos haar en lijkt ik net Annie het weesje met mn rode haren! hahaha!
     
  9. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,742
    1
    0
    Wat een feest van herkenning zeg dit!

    Ik heb ook lang haar en ben er al weer een tijdje zo zat van. Ik heb (ook) super veel lol in leuke kleren kopen en dragen. Leuke accessoires erbij, beetje mascara erop, maar dan dat haar... Sja. Coupe dood vogeltje.

    Ik doe er dan ook vaak maar een elastiekje in ofzo, maar echt leuk staat dat nu ook weer niet. Wat bij mij vaak wel werkt is een pony/lok knippen, want dan heb je iets meer speling in je haar zeg maar, en verven. Van mezelf heb ik een beetje donkerblond haar, beetje saaie kleur. Maar met wat blonde plukjes erin wordt het veel speelser.

    Ik ga maar weer eens een afspraak maken...
     
  10. namya

    namya Niet meer actief

    hahahaha bij mij pluist het ook na het borstelen...snap niet hoe ik dit moet voorkomen, ik deed wel eens de 100 slagen waar je haar zo zijdezacht van wordt...nou ik leek wel onder stroom te staan na afloop
     
  11. namya

    namya Niet meer actief

    @lindangel

    ik kwam dus gister op het idee na so thijs en zag dat thijs een vrouw met een klem in "een drama noemde" hij vetrapte ook echt dat klemmetje

    toen dacht ik damn ik ben ook zo'n figuur wat nog eens voor drama wordt aangezien als het op mijn kapsel aan komt
     
  12. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,742
    1
    0
    Weet je wat ook wel helpt tegen pluizen? Een haarmasker. Ik heb een enorme pot staan. Maar ja, dan moet je het wel erin doen...
     
  13. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    Jul 21, 2008
    6,665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    OW daar heb ik wel fijn spul voor!

    Loopy heet het...en het is van Osis

    Osis+ Loopy: Curl Cream 150 ml. - €8,90

    Dit doe ik op mn haren als het droog is en dan wordt het echt heel mooi glad en zonder pluizen!

    Ik heb het bij de kapper gekocht en doe nu al serieus langer dan een half jaar met die tube! (doe het ook niet elke dag...maar zeker 5 dagen per week)
     
  14. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,742
    1
    0
    Ja, die aflevering heb ik ook gezien. Ik zat me plaatsvervangend te schamen op de bank... Mijn klem ligt in de prullenbak en nu ben ik veroordeeld tot het elastiekje.

    De ellende is gewoon dat het altijd veel tijd kost om je haar leuk te doen. Zelfs een simpele staart kost veel tijd als je het echt mooi wilt doen. Dan moet je stijlen, spul erin, en dan kammen tot het glad is, blehhhh.... Daar heb ik dus echt geen zin in.

    Bovendien: ze raden ook altijd van die producten aan waardoor je haar dan mooi moet zitten (mousse, of wax, of weet ik veel), maar mijn haar wordt daar alleen maar vies vet van. En dan die saaie haarkleur (donkerblond dus) erbij: ik lijk wel grijs.
     
  15. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Ik vlecht ook vaak 1 zijkant in en dan een hoge knot met plukken eruit. Ik heb ook erg lang haar maar ik laat het altijd heel erg in lagen knippen (dus niet zo een beetje) waardoor het er meestal wel sexy uitziet :)
     
  16. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    Mar 15, 2008
    2,595
    0
    0
    net terug van de kapper maar nu al geen zin meer om me haar te doen :D:D:D
     
  17. Shaylen

    Shaylen Niet meer actief

    herkenbaar, daarom vind ik lang haar ook zo makkelijk, als ik het kort heb moet ik iedere 4 weken naar de kapper en elke ochtend mijn haar bewerken met een bus haarlak, geen zin in dus ik heb het lang en laat het 1 keer in de 3 maand bijpunten, luilak? ja echt wel :D
     
  18. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    Mar 15, 2008
    2,595
    0
    0

    ik heb ook lang haar maar ik moet toch zeker 1 keer in de 3 weken naar de kapper om het bij te laten verven en bij te knippen anders zit het echt nergens meer naar hoor!
     
  19. namya

    namya Niet meer actief

    pfff ik ga 1 keer in de drie maanden....moet wel regelmatiger hoor

    *schaam schaam*
     
  20. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Ik ga ook 1 keer in de 3 maanden, ik heb nu blonde plukken dat laat ik ook maar 1 keer in de 3 maanden bijwerken.
    Ach ja :)
     

Share This Page