IVF/ICSI Deel III

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Sabrien, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sabrien

    Sabrien Fanatiek lid

    8 aug 2007
    2.098
    0
    0
    Bah Sikki, die onzekerheid is vreselijk!!!!!!!!!! Maar blijfffffffff positief!! Hoe moeilijk dat ook is, je MOET hoop blijven houden. Dit is nu de allermoeilijkste week maar wij slepen je erdoorheen!!!!!
    Pffffffffffffffff, voel helemaal de UW van je........
    Echt Sikki, je wilt niet weten hoeveel ik voor je duim en hoop!!!

    Morgenvroeg worden ze ontdooid maar we krijgen dan helaas pas te horen of de TP doorgaat of niet als we daar zijn. Of ze moeten ons eerder telefonisch kunnen onderscheppen........ brrrrrrr.......ook zo slopend.......Moet zeggen ben nog vrij relaxed vandaag, omdat ik me gewoon niet kan voorstellen dat ik van cryo's kan zwanger raken.

    Kop op meis, hou je taai.

    Heledikkemegaposiknuffel!!!!!!!!
     
  2. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Zo, ben in bezit van toppertje nummer 2;)
    Ze vertelden dat het een ware afvalrace was geweest met de embryo's en dat deze ook niet een topembryo is, maar wel goed genoeg voor een TP. Niet heel erg prettig om te horen, maar ga deze maar heel hard koesteren en hopen dat ie het bij mij binnen lekker warm vindt.;)
     
  3. Sikki

    Sikki VIP lid

    20 okt 2008
    5.050
    15
    38
    Vrouw
    in het ooooooosten
    Daffie, welkom op het bankje!
    En deze topper gaat het vast goed doen!

    Sabrien, spannend morgen!
    Ik duim in ieder geval hard voor je!
    En dan kom je gezellig naast Daffie en mij zitten.

    Hier is zijn de zenuwen een beetje weg.
    Na het zenuwslopende testverhaal van Maartje in het DD-topic ben ik effe genezen van testen.
    So geen zin in een omo witte test!

    Hoe is het met de andere meisjes?
     
  4. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Sikki; we slepen je de week wel door hoor. Het is goed toeven op het bankje in de zon;) Zit er nu een halve dag, maar vermaak me prima hahaha. Ik blijf er zitten en we gaan er niet meer vanaf,
    Morgen komt Sabrien er gezellig bij en kunnen we elkaar gek maken;)
    Heb een kaarsje branden en ga hem elke dag aansteken voor iedereen die een poging doet!
     
  5. Sabrien

    Sabrien Fanatiek lid

    8 aug 2007
    2.098
    0
    0
    Daffie, volgens mij heeft kwaliteit toch niet veel te zeggen. Heb al zoveel TP gehad met TOP-kwaliteit en kijk wat dat me heeft opgeleverd?!?!?!?!!! Heb zoveel verhalen gehoord over meiden die mindere kwaliteit hadden en WEL zwanger raakten. Dat ga je gewoon nadoen hoor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Hoop dat ik jullie strakjes mag komen vergezellen op het bankje in het zonnetje. Ben extra vroeg gaan werken zodat ik vanmiddag met een rustig gevoel na de (hopelijk) TP vrij kan pakken.

    Sikki, teststresssssssssss. Het is ook vreselijk!!! Nog even volhouden meis die laatste dagen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Kus!
     
  6. Miepie80

    Miepie80 VIP lid

    6 mei 2007
    8.101
    4
    0
    Hé meiden, even een paar heel drukke dagen gehad... en ook nog niet terug gelezen, maar wilde wel even Sabrien heeeeeel veel succes wensen vandaag! Wat killing dat je daar pas hoort of de TP doorgaat :S. Ik duim voor je dat je vanmiddag met 2 prachtige cryootjes aan boord thuis komt!
     
  7. lente67

    lente67 Niet meer actief

    Daffie wat fijn dat de tp gelukt is. Bij natuurlijke zwangerschappen weet men ook niet of het topkwaliteit dus probeer dat los te laten. Je krijgt een brusje:) tenminste daar ga ik heel hard voor duimen.

    Sabrina ik hoop zo dat je vandaag ook tot de gelukkige mag horen en het wordt tijd dat jullie alle drie (te beginnen met Sikki) volgende maand zwanger zijn en blijven:)

    Ik zal donderdag in het st.Peter Kerk een kaarsje voor jullie drie aansteken.

    X
    Lente
     
  8. Lindinha

    Lindinha Fanatiek lid

    23 okt 2008
    1.686
    0
    0
    Heyyyy Sabrientje,

    Ik duim ook megahard voor je hoor!!!
    Ben niet meer zoveel op zwp, maar lees wel mee en vind het weer super spannend voor je. Maar ik begrijp het wel hoor, ik heb ook totaal geen vertrouwen meer in cryo's! Maar goed het is en blijft een kans en dan ga je dat toch proberen. Niet dan?

    Heel veel succes vanmiddag meis!!
    En als je nog tips wilt om de dag door te komen, dan weet je me te vinden...haha!!!

    Sikki, hoe gaat het? Goed dat je inmiddels wat relaxer bent.
    Heb het verhaal van Maartje nog niet gelezen (zal ik zo ff doen), maar volgens mij is het niet echt een positief verhaal als ik dat zo hoor....brrrr bah!!

    Daffie, jij ook succes de komende 2 weken!

    Groetjes
     
  9. Sabrien

    Sabrien Fanatiek lid

    8 aug 2007
    2.098
    0
    0
    Thanks lieverds!!!!!!

    Lindinha, ben er ook stukken minder mee bezig op het moment maar vindt het vandaag toch wel weer heel spannend. Nog een uurtje werken, dan pik ik mijn hubbie op en dan gaan we naar het ziekenhuis hopelijk met een TP als resultaat. Tuurlijk het is een kleine kans maar wel een kans die we met beide handen aannemen!!!!! Ben wel stukken relaxter dan de vorige keer moet ik zeggen.
    Hoe is het met jou? Heb je wel gemist hoor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ben hier veel te veel onder werktijd (schaam, schaam, schaam :)).
    Hahahahahah och ja ze kunnen blij zijn dat ik altijd kom. Ben vandaag ook al om 06:15 uur begonnen zodat ik mijn werk op tijd af had dat ik vanmiddag met een gerust gevoel vrij kon pakken. Dus vindt dat ze niets te klagen hebben :p.
     
  10. Sabrien

    Sabrien Fanatiek lid

    8 aug 2007
    2.098
    0
    0
    Helaas meiden hier geen goed nieuws.
    Onze laatste 2 cryo's waren helaas uit elkaar gevallen.....:(

    Voorlopig even rust en dan BELGIUM HERE WE COME!!!!
    We geven niet op!!! Never nooit niet, we vechten door!!!!
     
  11. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Sabrien; wat lees ik nou....wat ongelooflijk k^&*&(*&(* meid. Heb er geen woorden voor....het zit ook echt totaal niet mee he!:(
    Ik hoop echt met heel mijn hart dat het in Belgie wel lukt voor jullie. En heel goed dat jullie doorvechten!

    Hele dikke megaknuffel van Daffie
     
  12. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Hoi lieve allemaal!

    Ik geloof dat ik me zo langzamerhand ook heel voorzichtig met dit topic ga bemoeien.....;)

    Ik was actief in het IUI-topic, maar inmiddels heb ik al 9 mislukte IUI's (geen enkel resultaat) achter de rug.

    Op 21 mei a.s. hebben wij een intakegesprek voor IVF in het UMCG. Vanmorgen heeft mijn vriend zijn zaad daar in moeten leveren ter onderzoek. (De kwaliteit bleek in ons lokale ziekenhuis goed te zijn, maar het UMCG wil dit toch altijd nog even checken.)

    Ik heb vijandig baarmoederslijm, dus vandaar die IUI's. Maar blijkbaar is er behalve dat nog iets mis ofzo. Misschien lukt er iets niet met de bevruchting of de innesteling of zijn mijn eitjes van niet zo'n beste kwaliteit, ik heb geen idee. Wellicht dat ze er daar met IVF achter kunnen komen?

    Intussen gaan wij wel gewoon stug door met de IUI-pogingen tot wij bijna aan de beurt zijn voor IVF. Wij willen namelijk geen kansen missen. De kansen om met IUI zwanger te worden, ligt bij ons toch net iets hoger dan op de natuurlijke manier zwanger worden. Al heb ik de hoop wel enigszins opgegeven met IUI.

    Dit was het zo in het kort over mijzelf....

    Liefs,
    Be Happy
     
  13. Sikki

    Sikki VIP lid

    20 okt 2008
    5.050
    15
    38
    Vrouw
    in het ooooooosten
    Sabrien, wat les ik nou?!?!?!
    Fuckerdefuck!
    Wat een shitzooi zeg!
    Alle 2 ook nog?
    Dikke knuffel meis!
    Voorlopig even rust. Groot gelijk!
    En dan dus naar België?
    Moeten jullie nu ook alles zelf gaan betalen?

    Daffie, dan moeten wij het maar doen meid!
    Deal?

    Lindinha, niet meer zoveel hier meid.
    Kan ik me voorstellen.
    Je hebt nu wel leukere dingen aan het hoofd!!!
    Hoeveel nachtjes slapen nog?

    Be Happy, komen we elkaar hier ook weer tegen.
    Dus jullie nu alsnog voor IVF.
    Wat een lange weg hebben jullie ook mmoeten afleggen.
    Ik hoop voor je dat de IUI toch nog voor een wonder gaat zorgen!
     
  14. Sabrien

    Sabrien Fanatiek lid

    8 aug 2007
    2.098
    0
    0
    Daffie en Sikki, Thanks meiden!!!!
    En al kom ik jullie niet vergezellen op het wachtbankje ik blijf wel keihard voor jullie duimen!! Jullie gaan het gewoon doen!!!!! :D
    Ja Sikki, ook wij moeten nu alles zelf gaan betalen.............
     
  15. Lindinha

    Lindinha Fanatiek lid

    23 okt 2008
    1.686
    0
    0
    Heyyyyyyyyyyy Sabrien,
    Wat lees ik nou???? Dat had hadden we niet afgesproken he?!!!!
    Inderdaad.... fuckerdiefuckfuck.... ohhh wie verzint dit toch zeg?! Het is niet de bedoeling dat je mij na gaat doen hoor, met die niet goed ontdooide cryo's ;)

    Maar jullie dus nu ook naar het buitenland, en ook toevallig op 6 mei een eindgesprek in jullie eigen ziekenhuis, en wij op 6 mei in DD. Wanneer kunnen jullie in Belgie terecht?

    Ik vind je wel heel sterk hoor meis!! Dat je ook de kracht hebt om door te vechten! Heb ik heel veel bewondering voor!

    Sikki, ben idd niet zo heel vaak meer hier... ik ben er wel, maar schrijf niet altijd.
    Nog 53 dagen.... hihi!!! Ben nu druk bezig met de sieraden, had hele mooie ketting, armband en oorbellen gezien van Abrazi (heeeeeeeeeeel duur merk) voor samen meer dan 200 euri, heb iemand gevonden die ze voor mij namaakt voor alles bij elkaar nog geen 50 euro!!! hahaha goed he?!!!! Ben er nu al helemaal blij mee. Vanmorgen ook nog even op pad geweest voor haaraccessoires en een afspraak gemaakt voor 2e pasbeurt op 28 mei. Oh ja en even bij een bloemist geweest, wat boeken opgehaald met voorbeelden van bruidsboeketten, ga ik nu even bekijken...leuk leuk leuk!!!

    Oh ja heb trouwens ook besloten om voor de bruiloft geen behandeling meer te gaan doen in DD. Heb geen zin in dat gestress voor die tijd. En stel dat ik zwanger zou worden (helemaal fantastisch natuurlijk), maar als ik dan kotsmisselijk ben en de hele dag boven de pot hang, heb ik eigenlijk ook niet zo'n zin in en is de bruiloft eigenlijk te duur en te leuk voor!! Dus hebben besloten om na de honeymoon pas weer aan een behandeling te gaan beginnen, dus begin juli ergens. Als DD geen zomerstop houdt tenminste.... ZO, dat voelt goed, eens even alles inplannen zoals IK het wil!!!

    Sikki, hou je het goed vol? Of moet ik nog wat klusjes voor je bedenken voor komende week?
     
  16. lisa

    lisa Fanatiek lid

    5 nov 2006
    2.534
    0
    0
    sabrien :(:(:( neeeee meis wat lees ik nu toch weer, wat een kl*te zooi weer zeg, zit het ons dan nou nooit eens mee :(:(:(
    dikke dikke knuffel meid, ik vind het heel knap van je hoe je toch al weer verder pland.

    daffie, gefeliciteerd met je emmy, en idd je hebt er maar 1tje nodig hoor :) succes met het lange wachten.

    sikki, hoe gaat het? hou je het wachten nog een beetje vol?

    lindinha, leuk leuk al die voorbereidingen, en wat een prijs verschil zeg voor de sieraden. en al bij de bloemist geweest, mag ik vragen waar je bent geweest? ergens in arnhem denk ik?

    x lisa.
     
  17. Lindinha

    Lindinha Fanatiek lid

    23 okt 2008
    1.686
    0
    0
    Hey Lisa,
    Heb toevallig vanmiddag even bij een bloemist gevraagd naar bruidsboeketten, was er toevallig om iets anders te kopen, ze gaf aan dat het ongeveer 2 weken van tevoren moet als je wat apartere bloemen wilt en anders is een week van tevoren vroeg zat. Was gewoon hier in de buurt bij een bloemist. Heb ook aantal boeken meegekregen met voorbeelden erin, maar dat vind ik niet wat. Ga ook nog even bij een andere bloemist vragen hier in de buurt.

    Waar werk jij tegenwoordig?
    Nog steeds in W? of misschien ook in Arnhem nu?
     
  18. debje1976

    debje1976 Actief lid

    11 sep 2006
    483
    0
    0
    Sabrien dikke knuffels meid, naar welk ziekenhuis ga je in Belgie,
     
  19. Sabrien

    Sabrien Fanatiek lid

    8 aug 2007
    2.098
    0
    0
    Thanks Lindinha, ja inderdaad fuckerdefuckerdefuck.
    Jij lekker met leuke dingen bezig :D, goed zo!!!! Mag ook wel eens na al die ellende!!!!! Wat een deal zeg met die sieraden super!!!!

    Voorlopig gaan we denk ik ook nog even geen stappen ondernemen. Ik ben zooooo toe aan rust in ons leventje en weer leuke dingen gaan doen en niet altijd plannen oh nee dan is tp, oh nee dan testen en al die dingen. Gewoon even helemaal niets!!!! We zien het wel.

    Lisa, dank je wel meissie!!!!! hoe bevalt het werk je? Wanneer zijn jullie weer van plan om verder te gaan met de cryopoging?

    Daffie en Sikki flink op jullie emmy's aan het broeden? Ik hoop het toch zo, na al die ellende zijn we hier gewoon toe aan GOED NIEUWS dat MOET!!!! Ik denk aan jullie en duim echt heeeel hard.
     
  20. Lindinha

    Lindinha Fanatiek lid

    23 okt 2008
    1.686
    0
    0
    Hey Sabrientje, goed van je dat je even een rustpauze inlast. Ik vond dat altijd wel moeilijk hoor, want stilstand is achteruitgang.... maar nu met de bruiloft heb ik dat gevoel ook een beetje hoor.... Nu even niet!!!! even niks geen geplan en gefrut aan mn lichaam, door iemand anders dan mn mannetje dan he ;) hihi...
    Voor ons ook pas na de bruiloft, kunnen we voor die tijd lekker naar iets leuks toeleven! En hebben we daarna weer iets om mee verder te gaan. Ik vind het wel even prima zo.

    Waarom hebben jullie eigenlijk nog een eindgesprek in het ziekenhuis? Wat wordt er dan besproken in zo'n gesprek?

    En ja.... Sikki en Daffie... ik reken op jullie hoor! Deze maand willen we alleen nog maar goed nieuws hebben!! Dus kom maar op met die knal-positieve testen!!!

    Ik kreeg trouwens vandaag een berichtje van iemand die ik ken die ook bezig was met ICSI en al 2 mislukte pogingen achter de rug had en nu spontaan zelf zwanger is geworden.... het ziekenhuis was helemaal stomverbaasd!!! Zie.... de wonderen zijn de wereld nog niet uit....!!
     

Deel Deze Pagina