Maart mama's 2010

Discussie in 'De mama's' gestart door Lisil, 24 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    doe is niet zo gek je bent geen aansteller hoor das heel normaal!!

    en het zal de combinatie wel zijn en beter dat t jbm werkt
     
  2. Channie

    Channie Fanatiek lid

    13 okt 2005
    4.149
    0
    0
    Setti 37.4 is geen koorts he, vanaf 38 heeft ze pas koorts!
    Dat wou ik alleen even zeggen kom straks weer.
     
  3. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    ja dat weet ik maar lisanne zit nooit zo hoog ze komt nooit boven de 37 dus 37.4 is voor haar aan de hoge kant!!
     
  4. nijnja

    nijnja Fanatiek lid

    2 mei 2007
    1.177
    0
    0
    docent
    Haarlem
    forummen doe ik meestal met Toon op schoot. Verder wil je niet weten wat voor een zooi het hier in huis is :D. We hebben echt een huishouden van Jan Steen!

    Als het zo uikomt slaapt hij in pyama (bijvoorbeeld als hij 's avonds laat net over zijn shirt heen heeft gespuugd), maar even vaak gewoon in romper en shirt, of ook broekje als het een joggingbroekje is en het koud is.

    Joepie: Karel had ook een te kort tongriempje. De kinderarts wilde er pas wat aan doen als er problemen zouden zijn. Gelukkig hadden we een erg kordate verloskundige en die heeft op dag twee of drie het riempje doorgesneden. Een druppeltje bloed en Karel kan nu zijn tong uitsteken en tongzoenen ;).

    Kleintje: lieve foto. Zie ik het goed en heeft Esmay kuiltjes in haar wangen als ze lacht?

    Ano: leuke kleertjes. En je man heeft ze uitgezocht? Dat zou mijn man echt nooit doen! Als hij de kinderen aankleedt zien ze er meestal niet uit!

    Hier: begrafenis was erg mooi, maar wel verdrietig om onze vriend zoveel verdriet te zien hebben. Toon was weer superzoet. We merken het alleen meestal wel 's nachts als hij veel input heeft gehad, dan wil hij wat inhalen!
     
  5. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    Bedankt voor de reacties op mijn pil vraag haha..
    Ik weet nog niet goed wat ik ermee moet doen. Kijk volgende week wel even ;), enne Boomer nee hoor gaan nog niet van bil. Al wel de behoefte eraan maarre met dat vloeien nee bedankt haha. :p
    Komt vast allemaal wel weer.

    Kleintje; he wat vervelend zeg van je vriend. Hopelijk is hij morgen weer lekker thuis!

    Vanaf gister middag met de infacol begonnen en volgens mij werkt het wel :). Tot de voeding van 10uur/half 11 heeft ze alleen maar geslapen. Wel lekker op schoot, Na de fles viel ze weer in slaap dus wij haar naar bed gebracht maarre madam trapte er niet in. Mn vriend heeft toen nog tot half 2 met dr aan gerommeld, bij ons bed in dr eigen bed, ze sliep allemaal halve bak.
    Toen heb ik dr fles maar gegeven en om 2uur in dr eigen bed gelegd, tot 4uur heeft ze daar geslapen. Toen tussen ons in op de verschoningskussen en sliep ze tot een uur of 8. Flesje gegeven en zjn we samen in slaap gevallen, zij lekker op mn buik. Tot half 11 zoiets, toen gewassen etc en weer een fles, nou heb ondertussen de inbakerdoek binnen gekregen en haar daar net ingelegd. Dat was gillen, ze viel na 10min toch in slaap in dr eigen bed maar werd steeds mopperend wakker dan weer even slapen en dan weer mopperen. Mijn mama-hart kon het niet meer aan dus nu ligt ze in dr doek op mn arm en ja ze ligt heerlijk te slapen.
    Pff wat een klus is het toch elke keer..
    Probeer haar zo maar even in de box te leggen zodat ik even wat kan doen.

    Ik zit trouwens ook aan de ijzertabletten voor mn bloed, de meeste krijgen er obstipatie van maar ja hoor ik ben weer apart en krijg er diarree van hahaha.. Dat is ook niet zo handig om nu erbij te hebben ;).

    Sorry voor mijn lange ego verhaal, hopelijk gaat dat inbakeren wel werken, vooral de avond en nacht. ;):)
     
  6. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Setti: wat balen zeg dat Lisanne nog steeds koorts heeft en ze zo'n slechte nacht heet gehad vannacht :( Sterkte! Hopelijk knapt ze gauw op!

    Ano: Aansteller??? ben je gek!!! Je bent helemaal geen aansteller meid!
    Fijn dat ze het gisteren toch weer goed heeft gedaan :) Ik hoop voor je dat dit zo blijft!

    Eliesah: Ik heb in de zwangerschap ook ijzertabletten gehad en idd toen kon ik heel goed naar de w.c :p
    Nu eigenlijk niet en dat is balen want als ik nu naar de wc moet lijkt het net of er spijkers uitkomen zo'n zeer doet het :O

    HIer: Net naar het CB geweest en wat was dat krijsen zeg :p haha (tja ze had nog niet gegeten ) maar ze is erg goed gegroeid ze weegt nu: 4698 gram dat is 736 gram in 3 weken = ongeveer 245 gram per week :O
    Ze hebben haar ook even gemeten (wat ze normaal eigenlijk niet doen maar er was verder toch niemand die zat te wachten) ze is nu 57,5 cm, 3,5 cm gegroeid in 3 weken! Al denk ik dat ze haar de vorige keer niet goed hadden gemeten aangezien ik me niet kon voorstellen dat ze toen maar 1 cm gegroeid was....

    Chantal: ik heb je niet gezien :( Jammer! Maar ik was er ook erg vroeg, als eerste!
     
  7. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Dag lieve meiden!! :D

    Hier ben ik dan!! Eindelijk tijd om mijn verhaal te doen, hahaha!!!
    Ik ben zo blij met jullie steun, en dat ik daardoor indd zo sterk was om voor mezelf en vooral Stan te kiezen....
    Want... Mijn ex is er behoorlijk gaan nadenken, en heeft ook nog een heel goed gesprek gehad met zijn oom en tante (hele
    goeie en lieve kennissen van mij) Die hem best wel een beetje de waarheid hebben gezegd; dat hij niet op deze manier voor zijn
    verantwoordelijkheden had moeten weglopen.. Dat hij wat volwassener moet worden en zelfstandiger.. Dat was pijnlijk voor
    hem, maar heeft hem heel erg aan het denken gezet..
    En blijkbaar ook het feit dat ik heb gezegd dat ik niet voor "half" ga..
    Hij is in de afgelopen week tot de conclusie gekomen dat hij helemaal niet zonder mij/ons kan en WIL :D
    Ik ben zoooo gelukkigg!!
    Hij heeft me er echt van weten te overtuigen dat het hem menus is nou.. Dat hij écht voor ons wil gaan!! Voor 100%
    ECHT 100 %...
    Ik herkende hem nu ook weer terug... Dat was in de kraamweek totaal niet zo. Dat was gewoon NIET mijn vriend...
    En nu.. JAH, het is als vanouds! We hebben lol, ik kan weer heerlijk met hem knuffelen.. Ik ben gewoon zooo blij!!!
    We hebben wel afgesproken dat we niet zo in het diepe springen.. Hij zal dus ook niet gelijk "papa" zijn zeg maar.. Maar dat
    is achteraf ook veel beter, toch? Het was teveel.. En we waren een beetje naïef.. (*schaam*) Maar jah, we hadden er zoveel gesprekken
    over gehad... En hij heeft zich vergist in hoe sterk hij was zegt hij...
    En nou jah.. De hele week dat hij bij ons weg was, heeft hij me zo gemist, hij dacht 24 uur per dag aan mij... (En ik aan hem)
    Dus we gaan er nu gewoon weer helemaal voor!!
    Hij heeft Stan al weer de fles gegeven... En een schone luier gedaan (goh, was best moeilijk voor me, omdat ik gewoon anderhalve week
    ALLEEN voor hem heb gezorgd, om het dan nu weer uit handen te geven... Maar voor hem voelde het meteen weer heel vertrouwd, lief heh!
    Tot zover mijn love-story. GTST was er nix bij heh *bloosss*

    @ Stan, vandaag ben ik met mijn kleine mannetje naar de Chiropractor geweest...
    En jawel.. Stan heeft dus inderdaad verkrampte nekspiertjes... Dus zijn onrustige gedrag, huilen, overstrekken, schrikreacties
    zijn dus te verklaren...
    Ze heeft hem nu al behandeld en ik moet nog 3x met hem terug komen!! Ik hoop zo dat het dan over is!! Want het is echt zielig...
    Hij lag ook niet helemaal recht zei ze....
    (ik zag het toen ook indd)
    Dus nou jah.. Ik hoop dat we hier goed aan doen!! Ben zo blij dat het hem geen pijn doet, die behandeling..Eigenlijk stelt het nix voor
    Tis een klein apparaatje waarmee ze over zijn rugje en nekje tikken...
    En het apparaat maak meer kabaal dan dat Stan er wat van voelde, hihi...
    En hij gedraagde zich zooo cool!! :D
    Ben echt super trots op mijn kleine mannetje!!
    Zo, en nu ga ik bijlezen en reageren op jullie :D
    Maar eerst even boven gluren bij mijn mannetje!! Hihi!!
    Liefsss
     
  8. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    zo die is lekker gegroeid zeg, een teken dat alles goed gaat!!!
     
  9. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Kussie: fijn dat jullie weer samen zijn! Ik hoop heel erg voor jullie dat hij nu idd 100 % voor jullie gaat!
    Veel geluk meid :)

    Wat betreft Stan: fijn dat je er nu achter bent wat het is en hopelijk gaat de behandeling werken!
    Sterkte ermee!
     
  10. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
    @ KLeintje, hahaha.. Ik was er om half 2 ofzo.. :p Milan is nu
    5118 gram en is 58 cm.. In 3 weken tijd is hij 866 gram gegroeid en 3 cm!!

    Esmay is dus ook al zo'n snelle groeier....
     
  11. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    kussie met haar eigen soap hihi! grapje!! Fijn dat je vriend weer terug is en ik hoop echt voor je dat hij t nu echt meent en je niet weer kwetst anders moet ik m ff gaan opzoeken haha. en idd lekker rustig aan doen de band tussen hem en stan komt toch ook wel want hij maakt t ventje vanaf de geboorte mee dus t zal toch een soort van vader figuur worden voor stan.

    Heb je nu inmiddels al iets van de echte vader gehoort of gezien? heeft hij al interesse getoond in stan?
     
  12. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    zo milan doet t zo te zien ook erg goed.
     
  13. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    ik ging weer ff op je site kijken en die foto's zijn zeker van net na de geboorte? die met dat mc greggor pakje wat je gister of eergister had geplaatst is van afgelopen week?
     
  14. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Chantal: Zal denk ik aan de Etten-leurse lucht liggen ;) hahaha :p
    Fijn dat Milan ook zo goed is gegroeid :) Bij jou hebben ze dus ook gemeten? Tegen mij zeiden ze: ja eigenlijk doen we dat niet maar omdat het nu niet druk is doen we dat wel even....

    Toen ik daar weg liep kwam er net een vrouwtje aanlopen en ik keek eerst in de maxi cosi en dacht: oehhh nee dat is een lelijk kindje dat is Milan niet :p En toen keek ik omhoog en was het een blonde vrouw dus dat was jij zowiezo niet aangezien jij donker haar hebt op je foto ;)
    Maar dat was dus echt een lelijk kindje, ik zeg dat niet vaak maar ik vond van dat geen mooi kindje :$ en ik wist dat Milan wel een mooi kindje is, althans op de foto's vind ik hem mooi :p
     
  15. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Kussie: Wat super super leuk dta jullie er toch voor gaan. En als hij ooit weer zoiets stoms doet, dan gaan we met een knokploeg van hier naar hem toe :D Nee hoor meid, echt helemaal super! En hopelijk werkt de behandeling bij Stan ook, dan kan het helemaal niet meer stuk :)

    Kleintje: Wat is je meid heerlijk gegroeid!

    Hier: Wat een drama dag. Ik kan geen gehuil meer horen. Heb net ook even keihard zitten huilen, ik snap gewoon niet wat er aan de hand is. Ze hadden allebei alweer een dag niet gepoept, maar dta is er bij alle2 vanochtend gewoon netjes uitgekomen. Ze hebben gegeten, heel veel aandacht gehad, maar ze blijven maar huilen. Overigens laat Pepijn nog steeds voeding staan. Probeer hem nu steeds kleine beetje te geven in de hoop dat dat helpt, tot nu toe wel iets maar niet veel.
    En Florine was ook aan het krijsen, dat doet ze anders echt nooit! Ze slapen nu net sinds een half uurtje weer, had ze gewoon huilend in bed gelegd, want wist het echt niet meer, maar dit keer heeft het geholpen.
    Zou het een sprongetje kunnen zijn? Of regeldagen?
     
  16. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    Haha ik heb een teletubbie!!!! ik wou de slap afdoen en toen ging ze huilen omdat tie achter dr oortjes bleef hangen haha ik dacht gelijk dat is een foto moment.

    Bekijk bijlage 66711
     
  17. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
    Ik had milan op de weegschaal en toen vroeg ik of dat ik hem op de meetlat moest leggen... dat mocht wel van dat vlaamse vrouwtje..

    De Etten-Leurse lucht is idd goede lucht ;) Nee ik ben donker idd.. En Milan is idd een prachtig kind :p
     
  18. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    dat zou zomaar kunnen hoor dat t een sprongetje is ik had gister toevallig nog ergens gelezen dat met de 3e maand weer regeldagen eraan komen. hopelijk slapen ze nu ff een beetje door.

    erg is dat he dat je jezelf dan zo rot gaat voelen en dat je dan gewoon met ze mee kan gaan huilen.
     
  19. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
    Ja die met het MC gregor shirtje is van afgelopen zondag..
    In het oranje lief shirtje is van vorige week dinsdag
    Die in het gestreepte blauwe pakje is hij 2 wkn.
    In het felblauwe vestje met bruine muts is hij 4 wkn
    In het donkerblauwe polootje is hij 5 dagen
     
  20. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
    @ Kussiexxx, wat ontzettend fijn dat jullie weer bij elkaar zijn.. Doe lekker rustig aan, maar geniet vooral van elkaar en van Stan.
     

Deel Deze Pagina