December 2010 Mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by romytamara, Mar 22, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. charmedknorrie

    charmedknorrie Fanatiek lid

    Feb 3, 2009
    3,538
    0
    0
    Lerares
    Almere
    oh mijn hemel wat voel ik me vandaag verschrikkelijk beroerd. BLEGHHHHHH......al de hele dag misselijk komt helemaal niks uit mijn handen.

    Kreeg net een sms van mijn ouders dat ze donderdagavond als het goed gaat terug naar Nederland komen en dan zijn ze hier vrijdag. Meteen weer een jankbui gehad.....pffff......lijkt wel of ik alleen nog maar uit hormonen besta pffff
     
  2. JesDan

    JesDan Lid

    Apr 13, 2010
    62
    0
    0
    hoi meiden ik voeg me bij jullie

    ik ben 27 december uit gerekend
     
  3. Esthertie

    Esthertie Niet meer actief

    Welkom JesDan en gefeliciteerd!!
     
  4. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    Jan 12, 2010
    3,872
    0
    0
    slecht meis ik bloed heel veel............
     
  5. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    Jan 12, 2010
    3,872
    0
    0
    bedankt allemaal meiden jullie zijn echt een steun!
     
  6. charmedknorrie

    charmedknorrie Fanatiek lid

    Feb 3, 2009
    3,538
    0
    0
    Lerares
    Almere
    Nou net de vk aan de tel gehad heb donderdag mijn intake...toch best apart dat het nu andersom gaat eerst echo dan intake...spannend hoor!!!!!!!!!!!!!
     
  7. jufkyjo

    jufkyjo Bekend lid

    Jan 9, 2008
    609
    0
    0
    Pfff, ik heb net alles bijgelezen. Ik ga niet op iedereen reageren, weet het allemaal niet meer en ben bekaf (het was gisteren half 1 toen ik erin lag en alweer voor 7 uur eruit....). Vanavond maar lekker een dagje bank hangen.

    Angiebaby, heel veel sterkte meid. Een hele dikke knuffel!
     
  8. Tessa8

    Tessa8 Fanatiek lid

    Mar 21, 2008
    2,457
    0
    0
    Angiebaby, sterkte.. Ik zal voor je duimen dat het blijft zitten.

    Nieuwe zwangeren, gefeliciteerd!!!

    Ik heb vandaag een echo gehad, met 5 weken dus, en er was een vruchtzakje te zien!
    Volgende week mogen we terug komen voor de 2e echo.
    Het scheen volkomen normaal te zijn dat we alleen nog maar een vruchtzakje zagen.
    Maar we zijn erg blij dat er in ieder geval iets te zien was en dat het in mijn baarmoeder zit :D
     
  9. Jip27

    Jip27 Bekend lid

    Mar 28, 2010
    758
    0
    0
    Juf in het basisonderwijs
    Noord-Nederland
    Whaaaa ik wil ook zo graag! Ik moet helaas nog tot 7 mei wachten.
    Nu weer steken in mn buik. Bah wel irri hoor. Ik vind dat dan zo eng. Morgen de gyn ff bellen wanneer ik op intake moet bij de vk. Ik weet niet of ik moet wachten met een afspraak maken tot ik daar geweest ben, maar ben zo bang dat de vk dan al zo vol zit dat ik lang moet wachten.
    Ben benieuwd!
    IK heb alles gelezen van jullie maar t is zoooo veel dat ik niet op alles kan reageren. Angiebaby voor jou maar weer een heeeeele dikke knuf! Heb veel aan je gedacht vandaag!!
     
  10. Esthertie

    Esthertie Niet meer actief

    Nou, ik heb vanavond toch nog een tweede test gedaan omdat ik het niet vertrouwde ivm 'geen klachten'. En deze test bleek ook overduidelijk 'zwanger'.. Ben dus weer super happy :)
     
  11. Miri75

    Miri75 Actief lid

    Mar 14, 2010
    188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha Esthertie, ik ken die testdrang wel hoor. Toch bevestiging zoeken. Heb nu al 4 dagen niet getest en ga ook proberen het niet te doen. Vorige zwangerschap had ik het ook gedaan en toen was de test lichter dan de vorige dus ik gelijk in de stress maar echo was goed. Het schijnt dat na de 6 weken die testen minder betrouwbaar zijn door de hoeveelheid aan hormonen. Maar toch fijn dat ie zo duidelijk positief was.
     
  12. Esthertie

    Esthertie Niet meer actief

    Ja ik moest er toch nog eentje doen, mijn vriend zei al dat het niet nodig zou zijn maar ik was eigenwijs. Gewoon omdat ik dus nog helemaal geen klachten heb (als dit zo blijft teken ik ervoor) en omdat ik pas over 2 weekjes een afspaark bij de v.k. heb en dan dus al 9 weken kan zijn. We gaan ter nu toch gewoon van uit dat we zwanger zijn he!!
     
  13. Pringel

    Pringel Niet meer actief

    Angiebaby ik vind het verschrikkelijk voor je, ik hoop voor je dt het iets heel bizars anders is en niks met je beeb van doen heeft :(

    De rest heb ik allemaal wel gelezen maar vergeet alles net z snel als dat ik het lees!
    Ggrr dus op alles reageren is beetje lastig.

    Is er hier misschien nog iemand die overloopt van de hormonen??
    Ik word volgens mij stapelgek!! Giseravond hele avond gehuild tot bijna hyperventileren aan toe, terwijl ik normaal 1 huilbui per maand had :p week voor mn ongi, ik zit me zo op te fucken over dat hele echo gedoe, dat ik de hele zwangerschap geen goed plan meer vond, dat ik besloten heb dat ik bij de intake aangeef dat ik absoluut geen inwendige echo wil, dat ik dan liever paar weken later echo laat doen.

    *kleine uitleg: ik ben erg gehecht aan mn eigen ruimte , ik vind het al niet prettig om iemand een hand te geven of drie zoenen, als ik maar even onder 3 zoenen uit kan komen doe ik het. Alleen mensen die ik zeer graag mag heb ik er niet zo een moeite mee. Vriendlief begrijpt het gelukkig en zegt ook dat ik dat dan gewoon moet aangeven, bedoel ze kunnen me moeilijk dwingen!
    En ik weet ook wel dat op het moment dat je moet bevallen dat je dn weinig keuze meer hebt maar dan hoop ik maar dat ik zo van de wereld ben dat ik dat niet zo bewust mee maak.

    Ben misschien een onwijse trut daarin maar het idee maakt me al helemaal naar.

    Lekker ego weer allemaal dit, zit te verreken van de honger en heb nergens trek in :( ggrr

    Ben tot nu toe gelukkig nog niet geconfronteerd met misselijkheid, kan me indenken hoe beroerd sommige dames zich hier voelen (even terugdenken aan laatste keer ziek) als je dat al enkele dagen/weken mee maakt!!
     
  14. Miri75

    Miri75 Actief lid

    Mar 14, 2010
    188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja Esthertie, alten we er maar gewoon vanuit gaan dat we zwanger zijn.

    @Dawo, ze kunnen je zeker niet dwingen tot een inwendige echo. Je zal dan alleen een paar weekjes langer geduld moeten hebben, wat je zegt. maar bij mij probeerde de verloskundige bij een eerdere zwangerschap een uitwendige echo (bij 6w5d) maar toen zag ze niets en toen wilde ze wel een inwendige doen ivm mogelijke buitenbaarmoederlijke zwangerschap (had toen ook bloedverlies) maar daar was toen ook niets op te zien.
    Maar als er niets aan de hand is kan je dus gewoon wachten en een uitwendige echo laten doen. Dus zou me er niet te druk over proberen te maken als ik jou was.
     
  15. Pringel

    Pringel Niet meer actief

    :) dat probeer ik ook heel hard nu, want je zelf op zitten te naaien maakt het er niet leuker op als je het meeste weg hebt van een wandelende hormonen-bom :') haha
    Ik krijg de eerste echo met 10 weken, maar ben ook nog eens wat dikker en heb een achtergekantelde baarmoeder, dus 2 dingetjes die niet mee werken. Maar vind het volstrekt geen probleem om langer te wachten, dat is de keuze die ik dan maak :) en das jammer maja niks aan te doen!
     
  16. Toetje77

    Toetje77 Bekend lid

    Feb 29, 2008
    800
    12
    18
    NB
    Angiebaby, wat ontzettend naar meid, heel veel sterkte!
     
  17. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    Lieve dames, dankjewel voor al jullie lieve reacties!!!
    Manlief is ook aan het bijtrekken, dus dat is wel heel erg fijn...ik ben weer even over mijn emo-bui van gister heen, dus ik hoop dat ik dat blijf...al betwijfel ik het, ik kan echt om alles janken...ook om leuke dingen...mafketel die ik ben...

    Aan alle nieuwe zwangeren, welkom!!!

    En ik heb vandaag helaas niet zoveel tijd om te reageren...maar dat haal ik in het weekend wel weer in!! Weltrusten ladies!!!

    O ja, ik kan alvast oefenen voor de nachtvoedingen ;)...ik heb 2 moederloze kittens geadopteerd die vandaag zijn geboren....

    Liefs Alice
     
  18. romytamara

    romytamara Fanatiek lid

    Mar 23, 2008
    1,360
    0
    0
    Purmerend
    @alle meiden met een afspraak, hoe was het???

    Wijzigingen en toevoegingen melden per pb aan romytamara!

    DECEMBER2010MAMA'S

    51 december mama's!


    29 oktober 2010
    Anna83 -26 jaar – 2de kindje – Noord Brabant

    1 december 2010
    Marb - 26 jaar- 2de kindje - Den Haag
    Bonkie
    Charmedknorrie-28 jaar - 1e kindje – Almere
    Bo87 – 23 jaar- 1ste kindje – Zuid- Holland
    1978 – 2de kindje – Azië

    2 december 2010
    romytamara-23 jaar- 2de kindje - Noord-Holland
    Sahi- 22 jaar - 1ste kindje
    Daan04 -1ste kindje
    Yootje - 29 jaar- 1ste kindje

    3 december 2010
    Nanny- 33 jaar -3de kindje
    Mama van 1 - 27 jaar- 2e kindje

    4 december 2010
    Triessie- 30 jaar – 2de kindje

    5 december 2010
    macmazsy- 24 jaar – 1ste kindje – Zuid- Holland
    luvmyluver- 24 jaar – 3de kindje – Zuid- Holland
    Siri - 38 jaar- 2de kindje
    kartvelibaia – 22 jaar – 1ste kindje - Gelderland

    7 december 2010
    Annepietje- 29 jaar – 1ste kindje – Amsterdam

    8 december 2010
    Pat1971- 38jaar- 2de kindje - Zuid-Holland
    Selma – 27 jaar -2de kindje – Overijssel
    Shadowcat76- 34 jaar -1ste kindje - Roosendaal

    9 december 2010
    Princess81- 28 jaar -2de kindje – US
    Springmuis- 22 jaar – 1ste kindje- Lelystad

    10 december 2010
    Maesther- 27 jaar – 1ste kindje – Zevenaar
    Tijgerlelie- 33 jaar – 3de kindje – Noord-Holland
     
  19. romytamara

    romytamara Fanatiek lid

    Mar 23, 2008
    1,360
    0
    0
    Purmerend
    11 december 2010
    Femke32- 2de kindje

    12 december 2010
    LadyDii- 2de kindje – Noord-Holland

    13 december 2010
    PBA- 27 jaar- Flevoland
    Vlinderr -24 jaar -1ste kindje
    Henriette76 -33 jaar –Zuid- Holland

    14 december 2010
    Jufkyjo- 28 jaar -1ste kindje – Noord Brabant
    Jalou- 28 jaar -1ste kindje – Noord Brabant
    DaWo

    15 december 2010
    Bjlover- 31 jaar - 2de kindje - Almere
    Miri75- 2de kindje
    wgev- 22 jaar – 1ste kindje
    Lindajelsma- 2de kindje

    16 december 2010
    Zonnestraal- 26 jaar -2de kindje – Gelderland
    Senna999- 30 jaar -1ste kindje– Noord- Brabant

    17 december 2010
    Rammel- 21 jaar - 1ste kindje – Drenthe
    Lovepeet - 20 jaar – 1ste kindje - Rotterdam
    Zaira - – 1ste kindje - Twente
    TessaNL -20 jaar- 2de kindje - Rotterdam

    18 december 2010
    Lucindalice- 28jaar - 1ste kindje – Noord- Brabant

    19 december 2010
    angiebaby- 28jaar - 1ste kindje

    20 december 2010
    Jollie78- 31 jaar – 2de kindje – Limburg
    Jip27 -27 jaar –1ste kindje- noorden van het land

    21 december 2010
    Tessa8

    23 december 2010
    supernurse- 26 jaar- 1ste kindje

    24 december 2010
    mystiklady- 2de kindje- Bergambacht

    25 december 2010
    Lynami- 34 jaar –2de kindje- USA
     
  20. romytamara

    romytamara Fanatiek lid

    Mar 23, 2008
    1,360
    0
    0
    Purmerend
    Agenda
    21 April - Mama van 1, intake vk
    21 April - Muizz, termijnecho
    22 April - marb, intake vk
    22 April - jufkyjo, echo bij gyn
    22 April - springmuis, eerste echo bij FA
    22 April - charmedknorrie, intake vk
    24 April - Mama van 1, eerste echo
    24 April - wgev, 12u intake vk
    26 April – Selma, 10.00u intake vk
    27 April - Triessie, eerste echo
    27 April - PBA, eerste echo
    27 April - shadowcat76, intake vk
    28 April - romytamara, Intake vk
    28 April - Miri75a, gyn + echo
    28 April -luvmyluver, termijnecho
    29 April -Annepietje, Intake vk
    29 April –Selma, tweede echo
    29 April –Lynami, 14u (21u NL tijd) afspraak gyn
    29 April –Tessa8, 2de echo
    3 mei- Sahi, intake vk
    3 mei- Sahi, intake vk
    6 mei - lucindalice, intake vk
    6 mei - romytamara, tweede echo
    7 mei- Sahi, termijnecho
    10 mei- Annepietje, eerste echo
    10 mei – kartvelibaia, tweede echo
    11 mei - Triessie, intake vk
    11 mei - DaWo, intake vk + eerste echo
    14 mei – Henrietta76, intake vk + eerste echo
    18 mei – Zaira, intake vk + echo
    20 mei – romytamara, prenatale screening
    21 mei - Rammel, eerste echo
     

Share This Page