Och verrek! Die moet ik ook nog ergens hebben ja! Sodeknetter, wat was dat een lekker ding vroeger! Dat is alleen geen digitale foto, want die hadden we toen nog niet hahaha. Pre-historisch gebeuren! Weet niet of je je nog kunt herinneren dat ze eens bij Life and Cooking zijn geweest? Ik heb ze daar toen allemaal even ontmoet en mee op de foto geweest.
Oh jij lucky basterd.... Schaam jij je er tegenwoordig ook voor? Ik heb toen bij de galgewaard een nacht gezeten toen we met z'n alle op het nieuws kwamen omdat de meeste meiden onderkoeld waren enzo... Echt cool...(NOT!)
Ja is ook wel zo...Ik denk er ook wel eens aan terug als ik die liedjes hoor. Ook stom dan dat ze er nooit op gereageerd heeft. Maar zij was volgens mij ook best arrogant. Die andere leken wat meer down to earth. Of een tijd terug was mijn moeder de zolder aan het ruimen en toen vond ze een doos met allemaal spullen van SHE en BSB. Videobanden, schriftjes een map met posters enzo. Was wel leuk om door te bladeren. De cd;s heb ik op de pc gezet en daar luister ik ook nog wel es naar. Ze hebben er nog best mooie nrs bij zitten. Maar ik heb die laatste cd niet ofzo en is nu ook mijn muziek niet meer.
Hahaha, nee ik schaam me er niet voor. Heb ik nooit gedaan ook. Vroeger was The Kelly Family gewoon leuk Zoveel mensen, zoveel smaken toch? Kan op sommige nummers nog helemaal losgaan hahaha... héérlijk! Al vond ik ze de laatste jaren geen klap meer aan. Hun muziekstijl werd gewoon echt dikke prut. Galgenwaard... OMG! Als ik daar nog aan terugdenk whahahaha... !Wat een regen, en wat een kou! Brrr... Máár: toen the kelly's opkwamen, begon spontaan het zonnetje te schijnen! Dat is me nog wel bijgebleven
Niet 's nachts... wij waren er 's ochtends rond een uurtje of 6... Een vriendin van mij was er wel 's nachts, en die heeft de meeste tijd vertoeft bij de EHBO wegens onderkoeling.
Wij waren niet onderkoeld en mochten in het restaurant slapen...ja slapen? En s' morgens mochten we toen als eerste naar binnen....Was zeker mooi weer tijdens het concert...8)
Gevonden Bekijk bijlage 66854 Ik ben degene met het hoofddoekje op , was toen bij ons op het bedrijfsfeest .
Mijn vriend werkt met bekende Nederlandse artiesten dus in het begin toen ik net met hem liep (6 jaar geleden) is er nog wel eens regelmatig een fotootje geschoten. Nu heb ik daar niet meer zo'n behoefte aan eigenlijk. Sta nog wel op de foto met Beau van Erven Dorens, die was een keer op de huishoudbeurs. Foto heb ik niet hier op de laptop, die staat boven op de pc.
Ik was werkzaam bij verschillende televisiezenders, dus ook dan ontmoet je veel artiesten. Mijn foto met Nick en Simon is toen dus ook gemaakt. In het begin is het allemaal wel interessant, maar als je met BN'ers gaat samenwerken wordt het allemaal heel normaal.
@Karen: Ik heb echt 8 jaar een seizoenskaart gehad voor RBC! Ik ga in Mei ook naar Michael Buble maar ik denk niet dat het dan lukt om een foto te scoren.. Verder sta ik alleen maar op de foto met voetballers zoals: Ruud van Nistelrooy,Pierre van Hooijdonk enzo.
I Love ANGELO! wow! ik heb er wel een foto van maar euh.. die ga ik niet uploaden ivm anoniem blijven! Maar heb hem wel echt. Schaam me er NIET voor hoor, kom nou. Ik zet nog vaak you tube aan en dans dan nog lekker mee!