Hmmzzz weet je het zeker? Ik voel me ook zo, maar dat komt van die fijne Cerazette. Misselijk. En moe. En down. Maar dat komt door dat kut kdv.
Hihi ja weet het zeker. Kijk de wonderen zijn de wereld nog niet uit hoor. Die collega van me had een spiraaltje. Is door het spiraaltje heen zwanger geraakt!? En toen wilde ze het spiraaltje eruit laten halen, was het spiraaltje foetsie...Heeeel erg raar, maar het schijnt te kunnen. Maar ben een kleine 2 weken terug ongesteld geweest, dus die kans is vrijwel 0,0% dat ik zwanger ben, en we doen het veilig hihi
Weltrusten en leuke baby spam. Evenstar rot idd, Hoop dat het goed komt voor je. Kan ook zijn omdat je binnen kort moet gaan werken en je, er heel erg tegen op ziet om Renske naar de opvang te brengen en dan ook nog dit er bij, Dat werkt allemaal niet mee. Ja dat over de fles niet nemen. Kan je er niet iets zoets op doen?? Diksap of zo een druppeltje maar, Soms berijk je meer met stroop dan met str.nt toch haha. Belle hoop dat je snel weer opknapt.. Weltrusten en tot morgen
@ mama25 en BWtje, leuke foto's!! Pff ben doodop, ik ga pitten!! Evenstar... slaap lekker hoop dat je je toch wat beter kunt gaan voelen over de situatie.
hey, eindelijk gevonden, dank je lilalief!!!! Zoals sommigen van jullie weten zitten we nu weer in Kuala lumpur. Het is erg hectisch geweest maar nu weer ff rust. Als het een beetje mee zit dan zitten we in juni\juli in Brazilie... Zucht dan moeten we het dag en nacht ritme weer omdraaien , ik hoop dat dat goed gaat... Hoe is het hier, iedereen gezond? xxxx View attachment 66873
Hoi hoi daar ben je weer. Alles goed? Zeker hectische z,n verhuizing. Leuk naar Brazillie erg warm dat wel ben wel eens in suriname geweest, Erg vochtig is het daar. Zo goede nacht gehad hier, Karishma was wel onrustig in haar slaap maar heeft wel verder geslapen. Om kwart over zeven heb ik haar uit bed gehaald voor een fles werd met wat te lang, Met wachten, En daarna weer gelijk verder gaan slapen. Zal wel met de zetpil te maken heben in combinatie met de prikken. Hoop dat ze snel weer de oude is. Fijne dag allemaal en tot tikkens komt wel goed denk
Goedemorgen @ Belliebel Thnx!! Ja vond het zelf ook erg leuk blousje hihihi @ Lady Jane welkom back!! @ Pnirmal ja ik weet dat het over je zoontje van bijna 10 gaat! Was maar voorbeeldje, dan me pa ook zei dat het geen kwaad kan enzo... maar zo ben ik niet. Maar goed thnx voor de complimenten van de foto. @ hier een goede nacht gehad. Devin kwam om 5 uur, dus is wel lekker. Jaylinn word nu ook beetje wakker. Zometeen ff met de kids naar de HA, zal mij benieuwen. Verder rustig dagje.
Ik zit al de hele ochtend te huilen en voel me opeens hardstikke kut over alles en iedereen. Geen idee wat me bezielt, en of het alleen dat gedoe met het KDV is. Ik ben bang dat ik misschien niet zo goed tegen die Cerazette kan. Ik kijk het maar even aan... bleh.
hey allemaal, vannacht hebben we een goede nacht achter de rug. Bram heeft heerlijk van 24.00 tot 6.00 geslapen dat gaat de goede kant op. ik moet hem vandaag alleen missen. vandaag heeft hij een proefdag bij de gastouder. natuurlijk is dat goed voor hem en kan hij aan haar wennen maar ja leuk is anders. maar goed officeel moet ik maandag weer aan de gang en dan heb ik hem ook niet bij me. goh wat is dan wennen. pnirmal hopelijk is je kleine meid weer snel de oude. bram had ook de dag van zijn eerste prikjes verhoging rond de 37.8 de dag erna was het weer over. mama25 mooie devin spam. belliebel, beterschap. evenstar, wat rot dat je geen goed gevoel heb over het kdv. is het dan wel een goed idee om renske daar achter te laten? of komt dat gevoel meer door het feit dat jouw eerste werk een proefdag word gehouden. waardoor je gelijk vrij moet nemen. lady jane, fijn jouw hier ook weer te zien. leuke foto van jonathan.
Wat vervelend meis. Wat het is weet ik niet maar huil maar even lekker uit. Als het kdv je toch een rot gevoel geeft toch er even met hun over praten denk ik. Ik heb lekker praat, Heb helaas nog geen werk dus Karishma hoeft nog niet naar een kdv dus ervaring er mee heb ik niet. Ja over gewoon school gaan en peuterspeelzaal maar dat is andere koek. Zou wel graag willen werken, Binnen kort denk naar het Uwv en zal vast en zeker goed gekeurd worden voor hele dagen werken, wat ik totaal niet zie zitten, Wel 20 uur in de week of zo lijkt me voorlopig genoeg om met me kids te combineren. Maar dat ik weer wil werken na 10 jaar thuis dat is zeker. Moet dan idd dan ook een kdv zoeken maar dat komt dan wel. Hoop ik. Maar niet alles te snel willen. En kijken hoe het Uwv reageert.
@ Ladytijger... succes vandaag zo zonder je mannetje! Lijkt me heel weird zo'n eerste dag! @ evenstar, ik denk dat het wel een combi is van de hormonen in de pil én dat gedoe met het KDV. Waarom bel je niet even en vraag je een gesprekje aan? Vraag of iemand even tijd voor je heeft omdat het echt noet goed voelt. Kan me niet voorstellen dat het hun niets doet wanneer jij je zo rot voelt over de gang van zaken. Je kunt ook best eerlijk zijn dat de hormonen die je nu toch slikt het vast erger maken dan het is maar dat je gewoon je gevoelens even kwijt moet daar waar het hoort. Ik zou zeggen, doe er iets mee! Een oplossing valt niet uit de lucht en je kunt je er alleen maar beter door gaan voelen als je opkomt voor jouzelf en je kind! Veel sterkte, KNUFF!!!!
Hey dat is niet zo mooi... het zou natuurlijk kunnen dat het door de pil komt, zijn toch weer hormonen. Misschien ff je huisarts bellen en overleggen?