@Sunshine, van harte gefeliciteerd met Niek z'n 1e verjaardag! @Anna, ja het gaat heel hard joh. Nog 1.5 maand en dan is het alweer juni. Zie dat je zw bent, leuk en gefeliciteerd ermee!
Hoi dames, Ik ben vandaag ongie geworden YOEPPIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE , dat verklaart de krampen dus. Sorry dit moest er ff uit Waar een mens al niet blij mee kan zijn
Mijn begeleider heeft net gebeld. Ik ga open sollicitatie brieven sturen naar alle supermarkten hier in de buurt. Waar ik nu zit hadden ze niks nodig, maar tot dat ik andere werk heb mag ik hier wel blijven. Het kost hun toch niks
Ja ben nog steeds door het dolle heen, een ongie zonder medicatie is voor mij een wonder haha. Fijn dat je iig mag blijven werken, hopen dat je ondertussen iets beters vindt!
wow wat gaat de tijd hard, Niek alweer 1 jaar, en wat zie ik, jij ook alweer 8 weken zwanger! Gefeliciteerd!
@sr fijn dat je ongi bent geworden! @tamtam fijn dat je tot die tijd mag blijven! @sarah wat lief van je schoonvader!
saar, succes vandaag! hoop dat je een leuke 1e werkdag hebt gehad! en is het niet mogelijk om op een andere locatie/plaats het 21+ examen te doen? en dan dat zij dat accepteren als instroming? Ik zou als ik jou was even een mail sturen/afspraak maken met de studie adviseur, hier moet wel een oplossing voor te vinden zijn hoor, dat je gewoon kunt starten in september én naar de bruiloft van je zus kan! want snap ook dat je dat er niet voor laat schieten! zou nog even goed contacten met de scholen en er komt echt wel een oplossing voor! sunshine, gefeliciteerd met Niek!! wat leuk zeg! de 1e 1 jaar.. time flies.. anna, gefeliciteerd met je zwangerschap leuk! sr, fijn dat je ongi bent geworden zeg! zonder hulp! @gillen, yep, hier werkt teruggillen nog wel.. ze kijkt dan heel verbaasd en gaat dan zitten giechelen.. cute..
aal, en? hadden ze het verkeerd op je werk? Super dat Jason zonder zn laatste fles kon! stephanie, wauw mooie buik!!!! *kriebel, kriebel * maaike, fijn dat alles goed was met het hoofdje van Bram. Nu hopen dat het zo blijft. sarah, leuk dat je het zo naar je zin hebt gehad gister. Wel balen dat je nu met een dilemma zit. Eerlijk gezegd vind ik het echt belachelijk dat ze daar niet gewoon iets aan kunenn doen. Ik zou er nog maar eens een keer over bellen. Ze moeten toch gewoon blij zijn met elke student? Daarbij is 9 juli in de zomervakantie!!!! Belachelijke datum. Kan je anders niet bijv in rotterdam dat toelatingsexamen doen? En anders zou ik idd gewoon naar de bruiloft gaan. Dat kan je nooit meer overdoen. En wat lief zeg van je schoonouders. Ik kan me wel voorstellen dat je schoonvader dat graag wilt. Hij wil het natuurlijk zelf kunnen zien en zien dat jullie er iets leuks van doen! Maar kan me stefan zn gevoel ook goed voorstellen. sr, balen van je krampen... ongesteld? Ja dus , super!!! anna, oh niek alweer een jaar. Hoe wist jij dat zo goed? Ik zie dat jij weer zwanger bent, gefeliciteerd!
@Jolan en Lau, idd super. Wel minder van de krampen maar ben allang blij dat ik ongie ben geworden zonder medicatie.
@sr oh wat moet dat fijn voor je zijn dat je ongi bent!! Ik ben het ook gisteren geworden @jolan wat lief dat je er naar vraagt!! Ja ze hadden het fout..stond gewoon goed in de map. Hoe is tie met jou? Sunshine gefeliciteerd met Niek zijn 1e verjaardag!!! Hopelijk is het een leuk feestje geworden!
@guusje balen dat de pco weer in alle hevigheid terug is. Maar eigelijk wist je dat al... gelukkig mag je meteen beginnen. Ik duim voor goede cyclussen! @sweetroosje gefeliciteerd met je ongie! Super goed meid, 81 dagen, echt een baalcyclus. Maar goed met een beetje (of zeg maar heel veel) geluk kan je toch nog spontaan zwanger raken... @stef super mooie buik! Laat ik maar mee doen met de meiden hier... Ik wil ook @sarah heel lastig maar ik eerlijk gezegd zou ik in februari beginnen. Je zus trouwt maar 1 keer... als mijn zusje ging trouwen zou niet veel me daar weg kunnen houden. @sam hoe ging het werken, viel het mee?
@debby wat lief dat je er naar vraagt meid!!! Het ging op zich wel goed, het was erg gezellig met de collega's die er waren. Dat scheelt een stuk. Maar dat is natuurlijk niet elke week zo.. Hoe is het verder met jou?
fijn dat het meeviel! Balen dat het niet iedere week zo gezellig is. Gelukkig heb je het weer gehad. Er tegenop zien is vaak het ergste. Met mij gaat het goed. Niet zo veel te melden eigelijk. Nog 3 daagjes werken en dan heb ik vakantie. Wel lekker hoor, maar ik het het ook heel erg naar mijn zin op mijn werk. Al kreeg ik vandaag mijn 1e huilende klant. Pfoe dat was even slikken. Met Emma gaat het ook goed, ze trekt zich overal aan op en is een echt knuffeltje. Ik heb alleen weer af en toe last van hoofdpijn en dat heb ik anderhalf jaar niet gehad. Ik had dat toen omdat een wervel niet goed zat en ben nu bang dat het terug gekomen is... Hmmm wat kan ik nog meer vertellen... gisteren uit eten geweest met reno en naar de film "De gelukkige huisvrouw" bam, vet heftig! Hoewel dit wel extreem was kwamen er heel veel dingen uit mijn eigen zwangerschap en depressie terug. Vooral het feit dat ze geen controle had over haar bevalling, kon die gyn in die film wel wurgen... daarna zeer goed gesprek gehad met reno in de auto. Eigelijk voor het eerst dat we er rustig en zonder veel emoties over konden praten, ik moet ook eerlijk zeggen dat ik er nu echt helemaal overheen ben. Had ik niet verwacht eigelijk. O ja en nog 6 dagen en dan naar de gyn. Ik blijf de dagen aftellen. Vind het super spannend of ik pco heb, maar kan eigelijk niet missen. Vandaag dag 20 van mijn cyclus en nog geen ei gespot, maar maak me niet erg druk. Nou jullie, zijn weer op de hoogte
Oh dat is dan toch weer een 'fijn' gevoel dat zij het fout hadden, en niet jij Ja hier alles super. Nog even en dan heerlijk 2,5 week vakantie. Verder geen bijzonderheden, alles loopt lekker.
Oh lijkt me ook heftig,konden ze de hypotheek niet meer betalen? Lekker toch even vakantie! Maar ook fijn dat je het leuk hebt op je werk, ik had het eerst ook maar nu helaas niet meer... Wat goed dat ze zich zo optrekt en een knuffeltje is. Ik wil hem ook wel zien, maar wij gaan hem downloaden. Wel fijn dat jullie zo goed gesproken hebben en dat je er nu over heen bent. Lijkt me ook wel een fijn idee als je weer met een 2e bezig bent toch? Spannend hoor bijna naar de gyn! Hopelijk wordt dan alles een beetje duidelijk.