over dat spugen: Tim deed dat ook veel, nog steeds wel. Bij hem hielp het door tijdens het voeden vaker af te koppelen en dan een boertje laten komen. Als er lucht mee komt en als dat omhoog komt, neemt het wat van de aanwezige melk mee, dus des te meer voeding er ná de luchtbel is gedronken, des te meer komt er omhoog. Nu koste het veel moeite om hem te laten boeren, nu hou ik hem niet meer helemaal horizontaal, maar zo dat zijn voetjes lager liggen dan z'n hoofd, dan kan de lucht al geleidelijk omhoog komen en komt er makkelijker een boertje omhoog. Infacol maakt de lucht in de maag vrij en 'bundelt' deze. Dit helpt dus ook om het boeren te vergemakkelijken, maar met zo'n boertje kan dus weer melk meekomen, dat zou het meer spugen kunnen verklaren. Als je infacol gebruikt, is het dus zeker aan te raden tussentijds vaker boertjes te laten komen.
@ LadyZ: Hahaha, ja niet lang nadat ik die link van dat topic plaatste werd ie gesloten. En idd, ik heb het laatste berichtje. JEUJ! LOL @ TM: Leuke coupe. Lekker zonnig. Zoiets wil ik ook, maar ik moet er aan denken om mijn haar niet té licht te doen, aangezien ik hele donkere wenkbrauwen heb en dan staat dat hele blonde soms wat onnatuurlijk. @ Ka: Ach wat een schattige foto zeg! Mooi ook in het zwart-wit @ avondeten: Wij hebben tomatensoep met witte bolletjes op. Arco vond de soep overigens niet lekker te tomatig . @ krampjes: Echt zo sneu voor die kleintjes. Ik weet dat venkelthee ook heel goed helpt tegen krampen, maar ik weet niet of babys dat ook mogen. Misschien even navragen bij het cb en als ze het gewoon mogen is dat ook wel een goede tip voor het geval de andere middeltjes niet helpen. @ Ikheid: Wat een leuke fotos weer op je hyves idd.
@ka: leuke foto van elisa!! @tm:mooi kapsel hoor! lekker blond @janne: balen dat je niet meer hebt kunnen slapen gelukkig wel even lekker gerelaxt
@ mermaid: ik geloof dat venkelwater en -thee tegenwoordig niet meer worden geadviseerd. Weet niet meer waarom....
Pfff nou ben zwaar gezakt voor m'n eerste avond alleen met de kids.. Demi werd hysterisch toen ze op bed ging (gisteren ook al, daarvoor nooit!) en tegelijk lag Justin te huilen van de honger.. Durfde hem nog niet aan te leggen omdat Demi zo hysterisch was dus lagen ze allebei te krijsen !!! Zo hard dat je bij de 1 de ander niet kon horen haha (heb zelfs even de deur van de woonkamer achter me dicht gesmeten.... maar meer uit frustratie dat m'n vriend niet een uurtje later weg kon..)
Oh, dat zou zomaar kunnen. Ik had/heb ook geen flauw idee of het wellicht helemaal niet goed is voor babies. Ik kan me nog herinneren dat wij het vroeger wel eens te drinken kregen van mijn stiefmoeder, maar toen waren we natuurlijk geen babies meer.
Hmm net wezen kijken en ze slaapt ze heeft zelfs dr lakentje over zich heen getrokken die ze net nog met veel geweld wegschopte
@ surf wat goed dat de gehoortest goed was!!! en over die pendel tja... zou een hele grote wonder zijn mocht die uitkomen.... bjorn wil dus nog steeds geen 3de maar ik ga um lekker bewerken haha en me planning voor een 3de is pas als esmay op school zit!
zooo kinders weer op bed !! denk dat thobias zijn ritme te pakken heeft ! gister kon ik hem ook al rond deze tijd op bed leggen ! manlief moest even wennen aan me haar ! maar krijg tot nu toe alleen maar positieve reacties!! zoo nu even met de benen omhoog heb net ook 2 wasmanden weggewerkt en ben nu alweer aan het wassen normaal was ik mijn was pas aan het eind van de week maar daar kom ik nu niet meer aan moet sowieso 2 a 3 keer in de week wassen !!!
o neej eerst nog even stofzuigen !! morgen zijn we de hele dag niet thuis dus kan ik het niet doen ! dus nu nog maar even (moet het er van nemen he als de kinderen op bed liggen )
Heerlijk zeg van thobias!!! Demi ging de eerste 6 weken pas om 2 uur naar bed en Justin rond 10en dus vind ik al heel wat haha hij is nu ook in slaap gevallen, ben benieuwd voor hoe lang
hmm misschien dan toch de infacol weer stoppen ? Ze heeft nu na de laatste voeding van 19u wel een keer of 5 gespugt, steeds mondjes, maar toch..
Het is geen bolletje maar heel grillig, een massa zegmaar, je kan het ook echt zien zitten aan de buitenkant. Hij zag het al toen ik mn arm omhoog deed. Als het glad en rond is is het meestal een kliertje. Maar dit zit er dus al bijna een jaar. Het 'moet' weg omdat ik er zelf last van heb, is niet iets dat iets ergs wordt als ik het wel laat zitten. Tijdens de bevalling zat ik aan het infuus, eerst gewoon met fysiologisch zout en toen konden ze daar zodra femke er was meteen een spuit oxitocine in doen, ik reageerde daar niet op en dus kreeg ik 3 grote spuiten oxitocine van 200ml in het infuus gedruppelt maar dat werkte ook niet. Matthijs wist zich van meikes bevalling te herinneren dat dat toen ook al niet werkte maar de gyn luisterde niet naar hem. Uiteindelijk heb ik 4 zetpillen misoprostol gehad en toen was het heel snel klaar met bloeden. Had trouwens nog nooit zwarte zetpillen gezien...
Katja en Thijs hebben een meisje, Sammie. Aparte naam.... ging gister trouwens nog bijna onderuit onder de douche.. M'n hart ging tekeer, kreeg het benauwd en werd ineens zwart voor m'n ogen.. Kon op tijd gaan zitten en toen zakte het weg. was wel eng..
Zo, collega's op visite gehad. Heb van ze volgens Drents gebruik een broodje gekregen. Lees: ruim een meter lange krentenwegge... in drente geven ze dat en dan moet je daar de kraamvisite een stukje van geven als ze weggaan. Erg leuk . en lekker. Kende het niet. Leerlingen hebben hem gebakken en hij is zeer goed gelukt. (een ook een prenatalbon trouwens) Verder heeft de wvk teruggebeld en nu overlegd dat Femke idd aan de zantac oid gaat. Bij het weggaan op het cb demonstreerde ze trouwens even het krijsen van de pijn, auww voor onze oren... Morgen met meike naar de kno arts. Ben benieuwd wat ie wil gaan doen. 'Gelukkig' is ze vandaag weer begonnen met verkouden zijn. Je kan moeilijk lopen verklaren dat ze altijd verkouden is als ze het net niet is...