Kopieer even de tekst die ik geschreven heb en plak het hier even Lyly me niet met mijn mobiel hi hi hi get is wel een hele duidlijke kaart
zina prrrrooost Haha het afkicken is voor een goed doel! hier moet ik dan van de wijn afblijven........ dat zal moeilijk worden haha Koffie ben ik niet gek op doe mij dan maar een flinke kop thee haha!
hoi meiden ik ben er weer hoor hihihihihi. ik vraag het hier ook maar even mis weten jullie het ook wel. als je een bloeding heb dan is je baarmoeder toch geopend toch. hoe gaat het hier veder, er is al weer lekker veel gekletst hihihi.
hi meis! Gezellig, gaat hier niet meer over titel van topic maar ach, who cares, ´t is avond en we hebben het gezellig, is ook wat waard toch?! Ik durf daar echt niets zinnigs over te zeggen, lijkt me wel maar ik doe liever geen uitspraken waar ik echt geen kaas van gegeten heb. Mag ik vragen waarom je het vraagt?
Hier komt ie dan: De kaart die ik trek is de aas van zwaarden De duiding van deze kaart is wilskracht, denken - leed - nee" in tegenstelling tot ja" - kracht door tegenstand - onderscheiden en beslissen - duidelijkheid ik denk dat de Kaart wtzeggen dat je veel duidelijkheid krijgt door de mmm waar je nu inzit maar ik denk oom dat get allemaal niet makkelijk zal zijn maar dat je de kracht krijgt weet ik Zeker Dank je Deesi, echt leuk om te lezen!