30-plussers en zwanger worden (deel 4)

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Mieke8, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Timon

    Timon VIP lid

    Sep 4, 2008
    10,015
    0
    0
    Gelderland
    Wat hebben sommige meiden het zwaar met hun kleine mannetjes. Hou ze in toom, mamma's! :p

    MB, het gaat nu wel heel snel voor jou. Waarom wil je eigenlijk in het WKZ bevallen?

    Sofia, jammer dat Rick jullie plannen door elkaar heeft geschopt.

    Grappig dat Mieke en Daffie tegelijk kunnen testen. Zou geweldig zijn om weer roze in de groep te hebben.

    Meiden, het gaat hier spannend worden. Morgen ga ik voor het eerst mezelf spuiten.:$ Dan ben ik heel echt begonnen met ICSI.:D
     
  2. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    Timon, heel veel succes met het traject! Ik duim voor een mooie uitkomst! :)

    @all, ik ben vandaag vrij. Vanmiddag moet ik met Jens naar Wageningen (uurtje rijden). We gaan op kraamvisite met wat andere meiden van het PCO clubje van dit forum. We hebben al vaker elkaar gezien en nu was er in maart een tweeling geboren.
    Ik zie er wel tegen op pm zo ver te rijden met Jens, hopelijk gedraagt hij zich!
     
  3. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    Nov 9, 2006
    14,188
    0
    0
    Noord-Holland
    Timon, heel veel succes! Eindelijk.:)

    Pooh, veel plezier!
     
  4. TIMON! Jee nou wordt het echt, spannend hoor. Heb je kriebels in je buik? Succes en we duimen!

    POOH! Gaat vast wel goed komen, veel plezier!

    MIEKE! HOe is het met BOAZ?

    WANNA! Hoe gaat het bij jullie? Alweer opgeknapt?
     
  5. mb02

    mb02 Bekend lid

    Jun 8, 2009
    914
    0
    0
    in de buurt van Utrecht
    Timon, succes met het prikken! Zo lang op gewacht, maar nu is het toch echt begonnen, heeeel spannend!
    WKZ: voor mij is het belangrijk te weten dat er 24 uur per dag een kinderarts/gyn aanwezig is. Niet dat er complicaties zijn met mijn zwangerschap (even afkloppen), maar het gaat er meer om dat het mijn rust geeft. Heeft te maken met mijn overleden broertje, die was door een zuurstoftekort bij zijn geboorte ernstig gehandicapt.

    Pooh, gaat wel goedkomen met de autorit. Leuk dat je die meiden van het PCO-clubje weer ziet.

    ALL, ik moet er echt aan wennen dat iedereen mij ineens aanspreekt op mijn dikke buik, het gaat veel mensen nu pas opvallen. Gister had ik een optreden met mijn koor in een bejaardenhuis, en wie werd er aan het eind naar voren geroepen om de bos bloemen voor het koor in ontvangst te nemen?......ik dus:). Zo van "nou, we hebben gezien dat er een zwangere in jullie midden is, die heeft wel een bosje bloemen verdient". Vreselijk, hou er helemaal niet van om zo op te vallen;).
     
  6. MB! Ach dat is toch harstikke lief :) Ik snap het wel hoor..........
    Wat betreft jouw keuze van ziekenhuis, dat snap ik ook helemaal. Je wilt gewoon het zekere voor het onzekere, al helemaal met de gedachte naar jouw broertje. Onze buren 2 deuren verder op hebben hetzelfde met de 1e gehad. Hij is ook gehandicapt, godzijdank kan hij lopen maar heeft erg veel last van epileptische aanvallen en hij is psychisch ook anders. Met de 2e hebben ze dan ook een geplande keizersnede gehad.
     
  7. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    zo, dat was een druk middagje met een baby tweeling en 5 kindjes tussen 13 maanden en 19 maanden oud. Total chaos, maar oh zo gezellig! Jens sliep op de terugweg gelukkig 40 minuten!
    Morgen werken en dan komt zaterdag ochtend mn schoonmoeder uit Zweden...
     
  8. Timon

    Timon VIP lid

    Sep 4, 2008
    10,015
    0
    0
    Gelderland
    Dank jullie! Aan het eind van de middag kwamen de kriebels wel een beetje. De prik was gemener dan bij de prik instructie. Bij het terugtrekken had ik wat bloed. Hebben jullie dat ook gehad?

    MB, ik wist niet van je broertje. Een logische keuze dus eigenlijk.
    Ook al hou je er niet zo van... toch leuk dat ze je even in het zonnetje hebben gezet. Een bosje bloemen is nooit weg.;)

    Pooh, altijd leuk om op kraamvisite te gaan. Kan me voorstellen dat het druk was.
    Hoe lang zal je schoonmoeder blijven?
     
  9. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    Ik heb geen decapaptyl gespoten ,maar Puregon en heeel soms kwam daar een drupje bloed mee. DIe prik voelde ik niet of nauwelijks!

    Mijn schoonmoeder vertrekt maandag avond weer, het is dus maar heel kort
     
  10. mammavanthom

    mammavanthom Bekend lid

    Sep 9, 2009
    615
    0
    0
    in 't noorden des lands
    Timon, knap van je!!! En nu gaat het echt beginnen..... ik duim voor je dat het gauw raak zal zijn!

    Pooh, leuk zo'n kraamvisite, lijkt mij ook wel leuk een tweeling :).

    Wat is het hier rustig zeg! Nog geen pagina vol in twee dagen, dit ben ik helemaal niet gewend :$.

    Zo, bijna weekend! Als het goed is wordt het prachtig weer, heerlijk! Lekker naar buiten en leuke dingen doen, Joepie!!!
     
  11. MvT! Ik vond het ook al zo rustig hier!

    POOH! Wat leuk dat het zo geslaagd was en fijn dat Jens geslapen heeft. Hebben ze echt gespeeld met elkaar?

    ALL! WIj slaan deze ronde officieel over........ het is er helemaal niet meer vangekomen en ik wilde het er niet doorheen pushen! Nu effe 1 ronde niks en straks lekker op vakantie en daarna gaan we er weer voor. We zijn erg toe aan quality time met ons gezinnetje en daar gaan we nu even voor! DIe ene maand zal hetniet zijn he!
     
  12. mb02

    mb02 Bekend lid

    Jun 8, 2009
    914
    0
    0
    in de buurt van Utrecht
    Het is zeker rustig hier, allemaal druk,druk,druk?

    Timon, nou, de 1e zit erin. Denk dat het alleen maar beter zal gaan de komende prikken, alles went (uiteindelijk;)). Op mijn werk moet ik prikken bij een meisje met diabetes, en de 1e keer ging er van de zenuwen ook wat mis. Maar nu draai ik mijn hand er niet meer voor om, dus het komt bij jou ook goed.

    Soof, inderdaad, die ene maand zal het verschil niet maken. Lekker vooruitzicht, op vakantie. Daar energie opdoen en vooral genieten, is ook goed voor super eitjes en zaadjes;). Waar gaan jullie heen?

    ALL, wordt inderdaad heerlijk weer dit weekend:). Ben nu 4 dagen vrij, ga er ook van genieten!
    Zondag gaan we naar het strand, daar gaan we buikfoto's maken. Als het goed lukt gaan we een foto gebruiken voor op het geboortekaartje. Mijn vriend en ik hebben allebei iets met het strand en de duinen, dus dat geeft een persoonlijk tintje aan het kaartje. Hoop dat het lukt!
    Vandaag of morgen even langs prenetal, op alles 20% korting. Heb niet zoveel meer nodig, maar ik kom vast wel iets leuks tegen;).
     
  13. We gaan naar de Provence, we gaan voor het eerst naar een camping in een stacaravan (wel gelijk de meest luxe gepakt :)).
    We zitten aan de "Route Napoleon" dus we kunnen mooie tochtjes maken! Maar gaan vooral voor relaxen!

    Veel plezier aan het strand, vind heteen super mooi idee!!!
     
  14. mb02

    mb02 Bekend lid

    Jun 8, 2009
    914
    0
    0
    in de buurt van Utrecht
    Soof, leuk voor rick, een stacaravan. Heb ook jaren met mijn ouders in zo'n ding vertoefd (ook de luxe variant met douche en normaal bed enzo;)), ik vond het geweldig!

    Er staat een nieuwe buikfoto in mijn album!
     
  15. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Goeiemorgen meiden,

    wat heerlijk toch als de zon zo uitbundig schijnt, wordt er helemaal vrolijk van. Heb sinds vandaag 10 dagen vakantie en met dit weer ga ik me niet vervelen hahaha. Hoop natuurlijk dat ik die 10 dagen snel doorkom, want daarna mag ik testen als ik nog niet ongi ben:D
    Zometeen even luiers halen, want die vliegen er weer doorheen en heb nog bonnen liggen van 3 halen/2 betalen....altijd handig!

    Fijne dag allemaal!!
     
  16. Ja voor Rick is het ook het leukste denk ik, maar ook voor ons. Rick kan gewoon naar bed en wij kunnen nog heerlijk buiten zitten. In een hotel is datvoor 2 weken gewoon lastiger.
    En wij hebben 1 jaar een eigen stacaravan gehad, helaas om financiële rede moeten verkopen. Ik baal er nog steeds van, als ik de loterij win koop ik er weer 1 hoor :). Hij was 3 jaar oud en zo leuk ingedeeld........ en frisse kleuren. Had hem met behulp van Ikea ingericht, zo leuk! :(Maar ja, komt wel weer............
     
  17. Ja wrijf het er maar in 8) ik werk wel weer :p
    maar ik lach over 5 weken wel vanuit Frankrijk :D
     
  18. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    2,957
    0
    0
    Het WAS inderdaad rustig, maar nu kleppen jullie toch al snel een pagina vol! :D
    Voor mij wel fijn dat er niet zoveel geschreven was, want dan kan ik sneller bijlezen. heb maandag tot en met woensdag behoorlijke buikgriep gehad, ben er nu nog brak van en krijg behoorlijk buikkramp als ik wat eet.

    Broekloeren is ook hier weer begonnen, mijn NOD is dit weekend.
     
  19. WANNA! Jeetje dat je zo ziek bent geweest en manlief en kind :(
    Beterschap in ieder geval!!!
     
  20. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    2,957
    0
    0
    Dank je Soof! Smurf was dus ook ziek (souveniertje van het kinderdagverblijf)
    Hij heeft sinds afgelopen weekend ook niet meer goed gegeten en gedronken. Volgens mij is hij echt afgevallen. Zijn mama ook, maar die kan het wat beter hebben ;)
    Nu is hij bij mijn moeder en die sms-t net dat hij daar wel gewoon twee boterhammen heeft opgegeten, terwijl hij het bij ons echt vertikt en driftig wordt. Zit dus ook een beetje uitproberen en iets gedragsmatigs bij! ;)
     

Share This Page