Komt in orde zal wel pas tegen de middag aan zijn want als het goed is gaan we nog doopaanzoekjes kopen. Ben door afwas roept
Goedemorgen allemaal! Vannacht goed kunnen slapen en buikpijn zakt af, doet alleen nog pijn wanneer ik er op druk...dus wacht het nog even af. Het is nu ijg goed te doen. voor de zwangeren::: gefeliciteerd!!! Wachtbankjes: succes...en hopen dat we snel op roze mogen!!!
Goedemorgen dames!! vraagje... wanneer spreek je dat je cyclus van slag is??? 4 dagen overtijd, 2 negatieve testen (van kv 2v5, misschien een ander proberen??) geen ongi te bekennen... wat is jullie advies
@Lilalien, bij mijn zwangerschap van mijn zoontje hoefde ik het helemaal niet meer te doen, terwijl dinnetje met meisje dat wel moest doen.....misschien zegt dat iets over het geslacht???
geen idee heb bij zoon er niet echt opgelet en vorige keer ook wel. Ze zeggen ook wel dat meisjes overlevers zijn in de buik en jongens niet zo... maar toch gaat mijn voorgevoel nog steeds naar een jongen uit. Bij u?
Lilalien: mooi buikje al hoor! En succes/plezier bij de echo morgen! Lovepeet: woow snel hoor, het kamertje al af! Wel mooi geworden! Tante: ik denk aan je vandaag en wil je heel veel succes wensen met de bevalling! Yaraah: ben zoo benieuwd of je nu een duidelijker testje hebt!! Hope so!! Cyntje: succes met bloedprikken! Hier: merk dat ik wat minder met het zwanger worden bezig ben en het voelt fijn! Gevolg is wel dat ik minder hier aanwezig ben en dan voel ik me soms best schuldig dat ik er maar half ben Maar die afleiding is heerlijk!
Het klinkt stom maar ik wil ongi worden! 29 april in mijn nod, denk ik... maar het is deze ronde ons toch niet gelukt en dan wil ik liever gelijk door de nieuwe ronde in! Ongeduldig ben ik...dat weet ik wel! Maar ja dat zit in het aard van het beestje...
@annemie, zie dat je in dec gestopt ben met de pil, zou nog ff paar dagen wachten voor je spinsels in je hoofd haalt, euh... wacht nog 5 dagen op je ongie, geen ongie, dan nog eens testen. @Sub, ik vind het zo tof joh iedereen: hoop zwangeren deze maand achter elkaar zeg!! INCLUDING MEEEEEEE