Hallo meiden, Spannend zeg! Ik ben gependeld voor mei 2010! Ben erg benieuwd wie er nog meer voor deze maand gependeld is... kunnen we in dit topic met z'n allen afwachten en kijken of het waar mag zijn.... ik hoooooop het zooo voor ons allemaal!
Dit topic staat verkeerd. Je moet onder aan de algemene forumpagina kijken. Hier dus: Pendelen - Zwangerschapspagina Daar kun je je topic plaatsen. Succes!
Ik heb er ook nog 2 voor mei ik had er 2 voor april... maar ergens vind ik het ook niet zo erg, is al druk genoeg met de feestdagen
Mijn pendels verschillen nogal Maar ik hoop dat de pendel in mei klopt, vindt het allemaal al lang genoeg duren... haha
ik heb er ook een paar in mei! als het goed is hebben we de icsi deze maand! zijn er al mee bezig maarja je weet niet of alles loopt zoals het moet! xxx sky
Hey dames, heb er 1 voor mei 1 voor juni en 1 voor augustus ( allemaal meisje) dus ik ben benieuwd, eerst mei maar eens even afwachten!!
hoi hoi allemaal, ik ben ook gependeld in mei voor een jongetje. 2 keer hoop dat het uit komt . Ben ook in augustus en september gependeld maar hoop op mei. dikke knuf en samen zullen we duimen dat dit pendel bij iedereen uitkomt!
Hallo allemaal ik heb ook een pendel voor mei ontvangen, nu eerst maar eens ongi zien te worden! Groetjes
Hoi dames Ik ben ook 2 keer gependeld voor mei allebeide keren voor een jongen....Hoop zo dat het nu echt uitkomt. Zijn inmiddels in ronde 8 beland en ben er nu wel een keertje aan toe. xx
Spannend he meiden!! Kreeg dr net nog een voor mei binnen... en 2 juni..... wel allemaal meisjes Ik heb mijn comso ei op de dag van mijn NOD.... in een ander topic stond dat toen iemand anders dit had dat ze zwanger was.... laten we het hopen!! Gelijk met mijn ei valt hij de komende maanden nog niet Dus die hoop is al weg