December 2010 Mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by romytamara, Mar 22, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wgev

    wgev Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    1,620
    0
    0
    ohdie heb ik ook nog, broodje bapao, ga hem gelijk warm maken, zat net te denken, wat zal ik eens gaan eten:):)
    ach en troep, valt best mee toch, beter dan frituur!!!!
     
  2. wgev

    wgev Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    1,620
    0
    0
    hmmmmm, dat smaakt toch niet zo lekker als ik gehoopt had, nou ja, dan maar een plakje brood met kaas. ik ga afsluiten, even broodje eten, tv kijken en dan slapen.

    *zwaaizwaai*

    tot morgen
     
  3. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    Eet smakelijk en weltrusten!!!
    Ik vond het broodje ook niet zo lekker, het ging me meer om de ketchup en de picallily...o, wat ben ik een drama, ik had eerst een vismanie en nu moet opeens alles zuur zijn...groene appels, zure kiwi's, picalilly en ik heb zelfs een citroentje leeg geknepen in de soep vandaag :$

    Wat is zwanger zijn toch heerlijk ;) :)
     
  4. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    Aug 19, 2008
    7,043
    0
    0
    Alles moet zuur zijn? nou ik heb nog wel een beetje maagzuur over hoor :D :p

    pfff echt een flut dag vandaag, verschrikkelijk hoofdpijn, natuurlijk geen asprientjes in huis, ben om 7 uur maar gaan slapen, hoofdpijn is nu weg, maar werd wel wakker met maagzuur!

    nou welkom zwangerschapskwaaltjes he :p

    zo en nu ga ik weer proberen te slapen!

    Slaap lekker allemaal!
     
  5. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hahahaha ehhhhh ........had niet anders verwacht!!! Meissie toch heb wel medelijden met je maar het is voor een goed doel!!!!

    Hier vorige zwngschp echt wel opgelet met eten, maar gelukkig had ik opeens door het regelmatige eten geen trek meer in snoep e.d.
    Hoop dat dat nu weer zo is. Maakt het een stuk makkelijker.
     
  6. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Meiden ik ben over mijn grens heen van mijn VMK......JIPPIE!!!!!
    Morgen bloedprikken maar nu de digitest van clearblue gedaan, (en toch weer zenumwachtig he *ja ja ze weet het wel* :)

    Zie album *grijns* blijft toch de mooiste test om het woord in het scherm te zien verschijnen.
     
  7. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Heb net een kaartje met de digital test in de badkamer gelegd, op het kaartjes staat, "ik ben in de wolken"
    Hij wist het natuurlijk al, en bij zoonlief waren we direct door het dolle heen maar nu hebben we toch heel erg in spanning gezeten, dus vandaar nog even iets concreets....
     
  8. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    Aug 19, 2008
    7,043
    0
    0
    Goofy, mooi!! en joeppie over de grens heen!! toch weer een mijlpaal he?!

    ik had gistermiddag ook een test gedaan, wilde even een mooie hebben om te bewaren, de 1e was van 4 wkn en mja, zo duidelijk was die nou ook weer niet, nu spatte het plusje van het scherm, verticale streepje is veel dikker dan horizontale, joepie!

    en vind het nog knap van mezelf, is pas de 2e test haha, maarja ik kreeg natuurlijk een bloedtest, dus ik geloofde het wel en heb er niet voor de zekerheid al 10 gedaan ofzo hihi

    @ allemaal, Goedemorgen!
     
  9. Toetje77

    Toetje77 Bekend lid

    Feb 29, 2008
    800
    12
    18
    NB
    Ik denk dat ik 1 van die 2 was, alleen is bij mij het bloedverlies na 1 dag al gestopt, dus ik denk dat het een innestelingsbloeding was of zo. Over dat bloedverlies voel ik me ook niet zo onzeker meer. Mijn onzekerheid bestaat voornamelijk uit het feit dat ik al 4 jaar last heb van buikpijn thv de baarmoeder en het zwanger raken niet lukte, waardoor ik het idee had dat mijn buikpijn daarmee te maken had. Het voelt alsof het zaakje daarbinnen in de verdrukking komt bij zitten, een soort beurs gevoel thv de baarmoeder. Dat gevoel komt nu heviger terug en dat maakt mij vreselijk bang en dan is het heel lang wachten als je de echo pas in de 9de week krijgt :)

    Ik lees van iedereen over misselijkheid en de meesten van jullie zijn al wel wat verder dan ik, maar ik vraag me af wanneer die misselijkheid bij jullie begon? Ik voel namelijk nog helemaal niks, enerzijds heel fijn natuurlijk, maar anderzijds zou ik zo graag die bevestiging hebben :)

    Goofychick, ik ken dat gevoel van over de tijd heen zijn van je vmk! Ik had in januari ook een positieve test in handen en was 5 dagen overtijd, maar toen ging het alsnog mis. Afgelopen vrijdag was de dag dat het vorige keer mis ging en daar heb ik toch ook even bij stilgestaan.

    Oh ja, ik heb me net aangemeld voor MvM :) Ben benieuwd wanneer die komt.
     
  10. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    Aug 19, 2008
    7,043
    0
    0
    Toetje, gelukkig is je bloedverlies gestopt!
    hier nog geen echte misselijkheid hoor, gister een beetje een weeeig gevoel in mn maag, maar meer niet, niet iedereen heeft er last van..
     
  11. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    Apr 11, 2010
    2,815
    1
    0
    hier ook geen last van echte misselijkheid. wel sochtends als ik wakker wordt een even niet lekker gevoel maar na een paar keer slikken is dat ook wel weer meteen weg.

    @goofychick; fijn dat je over die datum heen bent, geeft toch een fijn gevoel he!

    gisteravond het nieuws toch aan mn schoonouders verteld en schoonmoeder was helemaal in tranen. die vond het echt geweldig.
    later savonds op de bank had ik het er wel met mn man over, dat de uk toch echt wel moet blijven zitten, zou het niet kunnen vertellen als het nu bv volgende week mis zou gaan..... dat vindt ik wel echt balen dat de eerste 12 weken een beetje onzeker zijn. pff was het alvast maar begin juni. maar ik zie wel vaak dat veel mensen tussen de 4 en 7 weken een miskraam hebben, latere miskramen hoor je ook wel van maar niet zo vaak (tenminste in mijn omgeving).
    blijf er toch mee zitten, ook door mijn missed abortion van een tijd geleden. toen dachten we leuk zwanger te zijn en was het vruchtje na 4 weken al gestopt met groeien maar niet afgekomen, heb toen een curettage gehad.
     
  12. wgev

    wgev Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    1,620
    0
    0
    Morguh dames:D

    mooi he die testen, vooral als ze positief zijn, hier ook iemand die blijft testen hoor:)

    fijn dat het bloeden is gestopt. en naar van die buikpijn, helemaal omdat je het voor die tijd ook al had, kun je door deze reden niet eerder een echo krijgen.
    en die misselijkheid, is hier van de laatste dagen, voelde me in week 4 en 5 ook wel lekker, maar de laatste dagen is het geen pretje meer, maar gelukkig niet niet gespuugd. sommige vrouwen komen de eerste weken zonder misselijkheid door, dus maak je niet ongerust hoor;)

    hier ook iemand die best heel erg bang is dat het mis gaat, vooral omdat je het al tegen aantal mensen gezegd hebt dat je zwanger bent, maar ook vooral omdat je hoort dat het nog zo vaak mis gaat. ik moet wel zeggen dat ik er steeds meer in begin te geloven dat het helemaal goed gaat komen.

    hier: geloof dat ik ziek ga worden:$:$ heb een hele zere keel moet hoesten en heb hoofdpijn(maar ja dat kan ook een andere oorzaak hebben;)) mag je ook gewoon keelpastilles enzo eten?? :)
     
  13. Toetje77

    Toetje77 Bekend lid

    Feb 29, 2008
    800
    12
    18
    NB
    Ik heb hetzelfde, ook verkouden met veel keelpijn en hoesten. Ik begreep dat je geen strepsils mag nemen omdat daar sorbitol in zit. Drop mag dus ook niet teveel, dus ik vroeg me af wat dan wel mag dus dat heb ik bij de drogist gisteren gevraagd en ik kreeg zuigtabletten van tussistin mee. Ik weet niet of ze helpen, ben er net pas mee bezig.
     
  14. wgev

    wgev Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    1,620
    0
    0
    ok, dan ga ik die morgen ook maar halen, thnx.
     
  15. MilkHd

    MilkHd Fanatiek lid

    May 8, 2008
    3,947
    0
    36
    Noord Holland
    #1315 MilkHd, Apr 25, 2010
    Last edited: Apr 25, 2010
    goofychick: kan me voorstellen dat dit een hele opluchting is! gewoon voorbij de datum van je vmk EN een mooie duidelijke test! Gefeliciteerd! En succes met je bloedprik morgen.

    springmuis: haha, hier donderdag een test gedaan met een knalband, toch een geruststelling inderdaad! wel fijn dat je zonder misselijkheid lijkt tot nu toe, maar hoe is het met het vocht in je buik?

    toetje: ik begrijp je volkomen, eindelijk na al die tijd zwanger en dan komt weer de nieuwe onzekerheid! Wel erg vervelend van dat gevoel in je bm... Misselijkheid: hier misschien een ietsiepietsiebeetje, maar echt geen last van, komt misschien eerder door teveel eten ;) MvM belde bij mij na twee dagen en komen donderdag langs

    senna: hier vooral 's avonds last, vrienden zeiden gister meteen al: dan wordt het een meisje, dus bij jou dan een jongetje?!
    Leuk he, mensen in tranen krijgen om zulk mooi nieuws! MA is mijn grootste angst (naast een bbz...). Maar meestal als je er zelf meer vertrouwen in hebt dan de vorige keer, zal het wel goed zitten ;)

    wgev: beterschap, hopelijk wordt het niet veel erger...

    vertellen: ouders en broers/zussen weten het, beste vriend/vriendin, mijn dinnetjes en gister ook weer vrienden verteld. Merk wel dat die laatste vrienden minder begrepen van onze weg in de MMM, merk dat het dan nog niet zo slim is om het te vertellen... Maar iedereen die weet van onze moeilijke weg reageert helemaal super!
     
  16. jufkyjo

    jufkyjo Bekend lid

    Jan 9, 2008
    609
    0
    0
    Even een snel berichtje van hier:
    Gisteren verteld aan de ouders van mijn hubbie en aan zijn zus. Iedereen helemaal blij!! Ze wisten ook allemaal van de MMM, dus was wel fijn om het te delen.
    's Avonds ook nog naar vrienden geweest en het daar verteld. Ze hadden het al gedacht (ik had namelijk niks meer over de operatie gezegd) en hadden een cadeautje voor ons. Echt superlief!!!

    Vandaag wordt hier een poets- en rommeldag.
     
  17. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    Aug 19, 2008
    7,043
    0
    0
    MilkHD, met vocht in de buik gaat het wel, heb minder pijn, dacht ook dat het al weg was, maar op de laatste echo waren mijn eierstokken nog actief bezig, en nog steeds eitjes te zien, maargoed ik hou me goed rustig nu, in de hoop dat ze woensdag niet meer te zien zijn op de echo, ben het niks doen eigenlijk best wel zat :p
     
  18. Jip27

    Jip27 Bekend lid

    Mar 28, 2010
    758
    0
    0
    Juf in het basisonderwijs
    Noord-Nederland
    Hallo allemaal

    Wat fijn om te lezen dat het goed gaat met iedereen! Hier nog steeds wat verlies bij het afvegen. Geen buikpijn verder ofzo...
    Gister een klein beetje troebel in mn plas, maar verder niets. Dus tja...ik ga morgen bellen denk ik. Loop nog niet bij de vk he omdat ik eerst naar de gyn moet en om die nou in het weekend te bellen. Als het mis is is het toch mis. Klinkt makkelijk he, zo voelt het niet hoor. Maar die ene dag kan er dan ook nog wel bij. Ik hoop dat ik morgen een echo kan krijgen dan. Of het liefst dinsdag, want dan is mn lief ook thuis. Anders neem ik een vriendin mee want k ga dus echt niet alleen!!! Vind het ook oz gek dat k de ene keer wel bloed heb en de andere keer niet. Als je een mk hebt moet het vruchtje er toch uitkomen? Of is dit niet altijd zo?En komt ie dan in zn geheel of breekt ie zichzelf al af??
    Gister nog wel een test gedaan. Was een duidelijke streep. Wel een fijn gevoel maar toch nog niet helemaal gerust.
    Ik jump nu onder de duoche mijn lief maakt een heeeerlijk ontbijtje voor me en dan fijn de zon in, hopelijk doet dat me goed.
    Duimen jullie mee dat het toch niets is en gewoon bijft plakken/???
    Sorry dat ik ff niet verder op jullie reageer kan mn gedachten ff niet verzetten.
    Hopelijk snel duidelijkheid en dan weer alle aandacht ook voor jullie!
     
  19. hypo

    hypo Fanatiek lid

    Oct 28, 2008
    1,940
    0
    0
    Hey december mama's!
    Ik wil me hier ook graag aanmelden! Ik ben nu 5;6 weken zwanger en uitgerekend op 20 december!
    Ik ben zwanger geworden bij de 2e ICSI, na 2,5 jaar een kinderwens te hebben.
    Ik ben 31 en mijn man is 32 en we zijn nu bijna 5 jaar getrouwd. We wonen in het Oosten van het land.
    Ik vind t allemaal nog wel heel spannend, we willen dit kindje zo graag en hebben er zo vele voor moeten doorstaan...
    Ik heb afgelopen vrijdag al een echo gehad. Daarin was een vruchtzakje te zien, verder nog niets te zien, maar dat is normaal met deze termijn. Binnenkort hebben we een echo om het harjte te zien.

    Wie beheert hier t lijstje? Of kunnen we zelf aanvullen?

    Ik vroeg me trouwesn af welke kwaaltjes jullie al hebben. Ik ben vooral misselijk als ik een lege maag heb, soms 's morgens, maar vooral gedurende de dag. Erg pijnlijke borsten heb ik ook. En verder voel ik met name sinds gisteren een strak, branderig gevoel in mijn buik. Ik dnek dat mijn baarmoeder flink aan het uitzetten is! Toch maakt t me ook een beetje ongerust.....maar dat herkennen jullie vast wel.
    Ik ga zo mijn best doen een stukje terug te lezen, maar er is al zoveel gekletst.....

    Xxx Hypo
     
  20. Jip27

    Jip27 Bekend lid

    Mar 28, 2010
    758
    0
    0
    Juf in het basisonderwijs
    Noord-Nederland
    Hey das leuk!! Gaan we precies gelijk op!!!
     

Share This Page