ha meiden, ik ben wanhopig op zoek of ik nog een sprankje hoop mag hebben. Ik was dinsdag 6w1d zwanger en bij de echo was een vruchtzakje van 5w2d te zien, zonder vruchtje. verder wel helemaal in tact. Ik kan er qua eisprong een dagje naast zitten, maar meer eigenlijk niet....Slik clomid en heb getempt en ovutesten gebruikt. Heeft er iemand (al is het via de buurvrouw dr zus, die dr nicht en daarweer t schoonzusje van...) een positief verhaal? Ik heb woensdag weer een echo, en de gyn zegt dat er dan echt iets moet zijn. hij hoopt dat ik gewoon idd maar 5w zwanger was, maar dat kan eigenlijk niet... Ik ben behoorlijk verdrietig en voor mijn gevoel ook wel reeël, maar wil wel weten of er nog hoop is!! Liefss, Taliaa
Meid ik heb geen idee, maar ik hoop voor je dat er dinsdag wat te zien is!!! Misschien was het gewoon nog te vroeg om het op de echo te zien. Ik zal voor je duimen
Jaikke !!!!!!!!!!!! Mijn echo was ook met 6+1 weken (ivm ivf weet ik precies wanneer ik bevrucht was). Op de echo alleen een vruchtzak ! Leeg .......... en de vructzak had de grootte van 5+1 weken. 1 week later mocht ik terugkomen en had ik een vruchtzak MET vruchtje MET kloppend hartje en gewoon zo groot als 7 weken! In mijn album kan je de echo van 6 en die van 7 weken zien.
*zucht van opluchting* het kán dus wel. je echo met 6wk is echt exact die van mij. een ontzettend leeg zakje.. jeetje meid, wat een bijzonder verhaal! Hoe gaf de gyn jouw kansen toen aan?? nou, ik ga de dagen aftellen tot woensdag!
ik kwam met ongeveer 5 weken in het zkh voor een echo ivm met bloedverlies en toen was er een vruchtzak te zien met een heel klein stipje en toen moest ik een week later terug komen en toen was er in 1 x alleen nog maar een lege vruchtzak te zien, dus de gyn zei tegen mij ik denk dat je deze week een mk krijgt en zo niet moet je volgende week weer terug komen, die week dus geen bloedverlies gehad dus terug gegaan (er van uitgaan dat ik nu 7 weken en 2 dagen moest zijn maar dat het toch mis was en gecuriteerd zou moeten worden). dus ze gaan kijken en ja hoor een vruchtje met kloppend hartje en werdt toen geschat op 6 weken en 2 dagen dus een week terug gezet. 2weken later weer terug komen voor de zekerheid en nog steeds was alles goed 8 weken en 2 dagen zei ze toen, weer 2 weken later terug komen (jah ze hielden me goed in de gaten ivm met 4 eerdere mk´s) dus 10weken en 2dagen maar toen gingen ze meten en werdt ik weer een week vooruitgezet dus op 11 weken en 2 dagen. zo zie je maar eigelijk klopte het gewoon vanaf het begin met de weken alleen met 6 weken en 2 dagen had het vruchtje zich gewoon verstopt helemaal in de wand van me baarmoeder waarschijnlijk zodat je het moeilijk ziet op echo´s en al die tijd heeft me man gezegt deze zwangerschap gaat goed ik weet het zeker en hij heeft ook GELUKKIG gelijk gehad!! (hij dacht namelijk dat hij op de echo beelden 2x op dezelfde plek toen zij erlangs ging met dat apparaat iets zag knipperen helemaal aan de zijkant van de vruchtzak, warschijnlijk heeft ie dat dus echt gezien maar die vrouw dus niet. ik hoop dat je woensdag een mooie echo hebt met een mooi vruchtje en een kloppend hartje net als ik toen de tijd!! ik duim voor je
HoiHoi, Ook hier een klein wondertje... Ik kwam in het ziekenhuis toen ik net 8 weken zwanger was, er is toen een echo gemaakt, maar op die echo alleen een vruchtzakje met een heel klein inimini stipje waar ze eigenlijk niets van konden maken... Ik mocht een week later terug komen.. Er is hier ook een topic van geweest: eerste echo gehad, ongerust, het word een lange week... Dat is nog maar pas geleden, dus die moet snel te vinden zijn... In eerste instantie hebben ze mij verteld dat het zo was dat ik korter zwanger was, of het vruchtje leefde niet meer en was gestopt met ontwikkelen na 5 weken.. Afgelopen week moest ik terug komen voor weer een echo, al die tijd ben ik me giga zwanger blijven voelen, kwaaltjes namen alleen maar toe ipv af, en wat bleek, er klopte een hartje! Ze hebben me terug gezet van bijna 9 weken naar 7 weken en 3 dagen.. Op 6 mei krijg ik weer een echo en ik ben heel benieuwd hoe het dan zal zijn.. Ook ik weet namelijk wanneer mijn eisprong was, ik ben namelijk zwanger geraakt middels een donor, dit is gewoon thuis gebeurt... Ik duim heel hard voor je dat het allemaal goed blijkt te zijn! knuf
http://www.zwangerschapspagina.nl/onderzoeken-echos/202631-eerste-echo-ongerust-word-lange-week.html Hierboven de link naar mijn topic... Op 13 april was ik volgens de echo 5 weken en 6 dagen zwanger en op 20 april was ik volgens de echo 7 weken en 3 dagen zwanger.... Dus daar zit in 1 week ook bijna 2 weken verschil in... Ik duim!
oh meid, wat bijzonder! hoe zeker was jij van hoelang je zwanger bent? wist je wanneer je eisprong was?? ik val vandaag bijna om van de symptomen, dus HCG stijgt nog lekker door... ohhhhh was het maar woensdag!
lieve meid, wat een wonderbaarlijke goede verhalen zijn hier te lezen!! Dusseh, het KAN echt hoor!! En dat je je steeds zwangerderderder gaat voelen, is ook een goed teken dus! IK BLIJF HEEEEEEL HARD DOORDUIMEN!!
Hier hetzelfde gehad! Met 6 weken en 2 dagen was er alleen een vruchtzakje te zien en geen vruchtje. Twee weken later een klein beebje met kloppend hartje! en zoals je ziet, nu al bijna 20 weken zwanger! Ik was na de echo van 6 weken enorm zenuwachtig voor de volgende echo maar na een paar dagen werd ik zóóóó moe! Ons kindje maakte toen waarschijnlijk een groeispurtje ofzo, op de een of andere manier wist ik toen gewoon dat het goed zat! en dat was ook zo Ik had trouwens een echo met 6 weken omdat ik een zware bloeding had gehad! De bloeding was maar 1 dag heel heftig en daarna af en toe nog een klein beetje maar niet heftig. Dit hielp natuurlijk ook wel mee, de gyn had gezegd dat als ik meer ging bloeden ik moest uitgaan van een mk. Beetje onsamenhangend verhaal geworden maar hoop dat je er wat aan hebt! Heel veel succes de komende dagen!
yes, weer een positief verhaal. liep je daarna wel mee op schema, of is je zwangerschap een week teruggezet? Ik ben ook sinds 2 dagen enorm moe en rete misselijk....
Denk dat deze vraag voor mij is?! Ik liep gewoon op schema, op de dag nauwkeurig zelfs!! Hoe voel je je? Voel je je echt zwanger? Ben je veel moe? Ik had zelf nergens last van alleen enorm moe en ik kon dat echt alleen maar aan de zwangerschap afschuiven. Ergens wist ik gewoon dat het goed zat, voel jij dit ook?
@januari: nee, mijn gevoel is niet goed. maar ik voel me wel ontzettend zwanger. Enorm misselijk, alle stinkt en ben moemoemoe... Fijn dat je nu op de dag nauwkeurig zit. Raar dan he? dan heeft je kindje echt een inhaalslag gemaakt! @mariska: dank je!
Wat zei de gyn. dan? Dat het nog twee kanten op kon of was hij/zij er negatief? Bij mij zei ze het kan twee kanten op maar hou ook rekening met miskraam...
Wat een eng verhaal... Nu kan ik al helemaal niet meer wachten op de eerste echo... die is alleen pas op 19 mei... Ik ben echt zo bang dat het niet goed zal zijn... Ik duim voor je meid!!!
Wat een wonder al deze verhalen en fijn om ook eens alleen maar positieve verhalen te lezen! Ik denk dat het verergeren van symptomen ook een goed teken is en ben benieuwd naar je echo woensdag!
@januari: de gyn hoopt dat ik minder lang zwanger ben. Maar ik ben heel zeker van mijn eisprong. (temp en ovutesten). Hij zei verder niet veel meer dan dat er volgende week echt iets te zien moest zijn en dat dit niet paste bij een termijn van 6 weken... (ik was te veel uit het veld geslagen om veel te vragen) @westerlo, er gaan meer zwangerschappen goed dan niet hoor! en de reden dat ik zo vroeg een echo heb gehad is doordat ik bij de gyn onder behandeling ben om zwanger te raken en door de PCO ook een hogere kans heb op een miskraam... Dus....Als ik jou was zou ik gewoon leuk uitkijken naar je echo!!!! zit vast goed hoor!!!