overigens komt het op mij meer over alsof die lui geen tijd hebben en te druk zijn. Ik geloof niet dat ze onkundig zijn. Dus als je baby daar geboren wordt, komt het vast allemaal goed. Vind het wel slecht dat je er alleen teveel van merkt dat ze het druk hebben, dat moet niet zo zijn.
dat zou wel beter zijn als ze het vanmiddag nog deden idd!! Zo lekker ff het zonnetje in ik ben er al bruin/rood over, goede zon hier int Noorden ga nu een schaaltje ananashart opeten... whahaha, baat het niet dan..........
bitter lemon zit echt te weinig kinine in zeggen ze... ik vind het ook veels te zoet om er zoveel van te drinken hihi, heb het wel, maar 2 glazen per dag, smiddags eentje en 's avonds eentje... manlief mag straks me voetjes ook nog ff masseren
ik ga het ook niet overdrijven of tegen mijn zin drinken. Ik heb gisteren 2 glaasjes op en zal vandaag een paar glaasjes drinken. Het zal dus ook geen zoden aan de dijk zetten, maar ik moet zeggen dat ik het eigenlijk best lekker vind. Hier heb ik trouwens de hele dag al lichte steken onderin mijn buik. Word nu wat erger. Ik hoop zo dat dat doorzet in echte weeen.
HIer hetzelfde haha, heb vanochtend vroeg volgens mij voor het eerste echt voorween gehad, ik had echt pijn onderin waar ik wakker van werd zeg maar... maar goed, we hebben mooi weer, dus we zien wel waar het schip strand Voetreflexologie, reflexpunten van de voeten. hier staat precies waar je mannetje eventueel je voetjes kan masseren voor je Baarmoeder/Eierstokgedeelte
haha! had ik maar zo'n partner die mij graag zou willen masseren. Doet ie echt niet!! Beetje jammer. Zeker als je weet hoe vaak ik op hem geoefend heb of als ie last had van zijn nek. hoop dat het helpt bij je.
zo zit ik hier dus ook haha, hij zegt 'ik geloof niet in die weeopwekkende dingen' dus ik zeg tja, ik geloof ook niet in nekmassages, maar die geef ik ook dus hij is wel overstag gelukkig
moet je je onderbroek ff uitdoen, dan ziet ie het licht aan het eind van de tunnel misschien Hoe ist verder?
Haha gister hebben we er al een zaklamp voor gehouden maar helaas.. Hoop ook dat dr meer uit komt Marjon ... K had ff gegoogeld om te kijken of dr ook foto's op staan,maar die van mij komt in stukkies en is doorzichtig en voorzichtig rekbaar.. Verder gaat t wel, heb ff heerlijk een kwartier buiten gezeten toen ik misselijk werd van de rokende bejaardensoos.. Dus weer naar binnen wat fruit en ijs gehaald heerlijk .
@Cynet: Ik weet dat het wel even kan duren, maar hoor ook genoeg verhalen dat een 2de er binnen een half uur is. (Hoop ik dan ook weer niet) Maar geloof niet de de gyn zal zeggen dat ik morgen de kleine in me armen heb dat dit dan niet zal gebeuren. (Ik blijf positief ) Ik heb ook al 2 cm dus ze zouden me vliezen breken en ik kreeg een infuus. @Tante: Ik hoop het zo dat je nog meer gel krijg en evt infuus. Hopelijk zet het dan wel door. Vind het wel raar dat ze zeggen dat het druk is, dan moeten ze mensen overplaatsen als ze het niet aan kunnen.
Kijk, daarom houd ik me ook in.... zit hier te houden en te keren omdattie kleine eruit wil, maar goed, dat kan ik Mars natuurlijk niet aandoen, nog zo'n bevallende koe daar int ziekenhuis
mqwuhahaha voor jou maak k n uitzondering dan moet me buurvrouw van vorige week maar ff wachten met inleiden..