Ik heb altijd gezegd dat als er naalden aan te pas komen ik zou stoppen. Nu zijn er naalden aan te pas gekomen en ik doe het ook nog zelf! Je gaat het toch proberen om een kans op een wondertje te hebben.
alles voor het goede doel. Was gister supersjaggie, voel ongi aankomen. Ik hoop dat het in iedergeval tot zondag uitblijft, anders valt iui in weekend. De rest zit zeker in het zonnetje?
Vandaag is het dus nog niet doorgebroken? Dat klinkt goed, want laat op de dag wordt als de volgende dag gerekend. Ik heb lekker in mijn hangstoel heerlijk geslapen in de zon. Op de een of andere manier lukt me dit erg goed. Morgen werken. Dus niets genieten van het enorm lekker weer. Misschien als er geen klanten komen. dan de ligstoelen buiten uitproberen.
@timon dat klinkt lekker in je hanmatje in de zon. Hebben ze op jouw werk ligstoelen in de tuin? @ongi nog steeds niets, dus dat is mooi! Ik wist helemaal niet dat je s'avonds als de volgende dag moet rekenen. Nou dan zit ik helemaal goed! komt mooi uit dan valt iui in vakantie. Groetjes vriesje
Hey meiden! Inmiddels 1 persoon minder op het wachtbankje, ben vanochtend ongi geworden Hoe hebben jullie de stap genomen om het medische circuit in te gaan? Vandaag nog met hubbie over gehad en hij ziet ook wel in dat het zo niet heel lang meer kan. Maar de ha deed een aantal weken geleden zo moeilijk dat we eigenlijk een beetje ontmoedigd zijn. Kunnen we rechtstreeks contact met een gyn opnemen? Ik ben de laatste weken van mijn eerste zwangerschap wel in het ziekenhuis bij de gyn onder behandeling geweest. Pff lastig hoor maar net als jullie wil ik zo graag een broertje of zusje voor Kyano dat wij er wel graag alles aan willen doen wat mogelijk is. Timon fijn dat het spuiten nu beter gaat!! Vriesje misschien een klein sprankje hoop dat je wel zwanger bent? En anders fijn dat IUI gunstig uitvalt.
alle ongi meiden een dikke knuffel Timon, jezelf prikken is niet fijn he? Ik heb het hele weekend bijna liggen slapen. Gezellig he en ik kan nog steeds slapen. Begin nu ook last te krijgen van vlagen misselijkheid. Ik hoop dat dit echt goed nieuws is en niet iets wat ik mezelf inbeeld. Woensdag horen we gelukkig meer. Liefs Hoe is jullie weekend geweest
Ik kon gisteren wel merken dat ik toch wel moe was . Ik ben ook erg druk geweest. Merk jij verder al wat aan je borsten enz.? Ik heb 1 borst die nu al een week een weekbeen beetje is vergroot, maar verder nog niets.
De ligstoelen staan voor de deur als show en niet in een tuin, want die hebben we niet. Toen ik de 1e IUI zou hebben werd me dit verteld door het zh. Fijn dat het nu in je vakantie zal vallen. Maar zou je nu niet zomaar zwanger kunnen zijn?
Wupje, je kan het altijd proberen om het zh te bellen, omdat je daar al onder behandeling heb gestaan. Wie niet waagt... Prikken gaat, na aarzeling, best oke. Of ik het nu niet goed aanspan weet ik niet, maar de naald lijkt wat weerstand te hebben en dus is het wat gevoeliger met erin brengen. Na het eruit halen komt langzaam wat bloed eruit.
tja dat zou wel heel leuk zijn. maar gad zaterdag een sneeuwwitte test, dus geloof er niet zo in. Was wel 2 dagen voor nod maar toch.
@wupje, sorry vergeet helmaal op jou te reageren. Balen zeg! die ongi. dikke knuffel! Ik zou in iedergeval de gyn bellen, je weet maar nooit. wel fijn dat ook je hubbie er hetzelfde over denkt.
ik zou wel s ochtends gaan testen. als je testen wit waren kan het zijn dat jou hcg niet heel hoog is en dat de test nu weer onnodig wit blijft. Dan zit je niet meer prettig op je werk. Misschien morgenochtend? liefs