Kort drinken!

Discussion in 'Borstvoeding' started by Minny, Apr 26, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Minny

    Minny Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    4,647
    2
    0
    Hallo, onze zoon is ruim 4 weken en ik geef volledig borstvoeding. Het gaat goed, maar soms drinkt hij ineens veel korter dan normaal. Meestal kan ik hem wel 2 borsten geven, maar soms valt hij tijdens de eerste al snel in slaap. Hij is ook erg verkouden. Is dit normaal?

    Ook heeft hij een ritme van om de 3 a 4 uur drinken. 's Nachts vind ik dit wel erg veel. Iemand tips om het 's nachts iets langer vol te houden?
     
  2. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Nou, met 4 weken is om de 3 a 4 uur best weinig hoor, ik ken er zat die dan nog om de 2 a 3 uur komen. Ook in de nacht. Gewoon een kwestie van zelf echt op tijd naar bed gaan, en overdag ook een slaapje pakken als het kan.

    Als hij verkouden is dan kost het drinken veel meer inspanning, en dat kan verklaren waarom hij na 1 borst in slaap valt. Je kunt het wat voor hem verlichten door een drupje verse moedermelk in zijn neusje te doen, dat haalt het snot en de verstopping weg.
     
  3. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Tot 6 maanden voedde ik om de paar uur 's nachts.

    Als je kindje in slaap valt tussen twee borsten even luier verschonen, niet te warm kleden. Voed je meteen na het wakker worden?
     
  4. Wolkjuh

    Wolkjuh Niet meer actief

    Wat ik altijd heb gedaan is een borst aanbieden dit kan variëren van 5min tot 20 min drinken, daarna eventjes verschonen en dan de andere borst aanbieden. En als hij daarvoor kort heeft gedronken dan drinkt hij verder maar als hij daarvoor al goed heeft gedronken dan wil hij niet meer. En ik voedt altijd vanaf het begin met verzoek, en in het begin kwam hij om de 2 uur á 2 en een half uur, ook in de nacht.

    Nu varieert het nog steeds van 2 1/2 uur a 4uur overdag, snachts komt die om de 3 á 4 uur. En heel soms slaapt die in de nacht door en zit er 6 uur tussen, maar dit gebeurt zelden, is maar 2 keer voorgekomen nog.

    Dus heel normaal hoor wat je kleintje doet. ;) Want er zijn kindjes die echt een paar maanden oud zijn tot 1 jaar en die alsnog in de nacht voor een voeding komen. Zeg natuurlijk nu niet dat jouw kleine dit ook gaat doen want hoop dat jouw zoontje binnenkort tot snel wat langer tussen zijn voedingen laat in de nacht.

    Groetjes.
     
  5. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Die regelmaat die het nu lijkt te hebben is geen garantie voor de toekomst hoor ;)
    Die nachtvoedingen horen er inderdaad een beetje bij.
    Dat van het verschonen tussendoor deden wij ook altijd zo. Of bijv. even laten boeren (als dat nodig mocht zijn). Soms knappen ze daar ook wel van op.
    Succes met je kleine snottebel!
     

Share This Page