Spannend einde! Maar komt vast allemaal goed Er waren eerst wel wat mensen in de serie die limburgs praten, maar dat was vaak van dat geacteerde limburgs vond ik, erg nep. Die man van "Eva" bijvoorbeeld, die praatte zooo raar! Maar tis idd wel opvallend ja.
spannend he! Als ze wolfs tot november laten hangen is hij zeker dood haha nee hoor grapje (beetje melig vandaag geloof ik!) Wel jammer dat we dan nu zo lang moeten wachten!
En maar goed dat de aswolk weg was afgelopen vrijdag.. anders had Daan Vos ook niet kunnen vluchten.. *in reactie op meligheid, sorry* Mijn theorie, Eva komt op tijd, eerste schot gaat door het touw waardoor Wolfs het overleeft en het tweede schot doodt Daan.. eind goed, al goed (oké het geld, dat blijft dan nog ff spannend).
Hahaha ja dat was ook mijn gedachte: als ie daar heel de zomer moet hangen issie zeker dood in november hihi Maar dat schot van door dat touw: goed bedacht, zou weleens zomaar kunnen! Ben al aan het denken wat ik nu vrijdag moet gaan kijken!
Oooohw, I love Flikken Maastricht Maar was dit het einde van het seizoen!!!?????? Welk seizoen was dit dan eigenlijk?
Seizoen 4.. Gelukkig is het morgen Koninginnedag en volgende week de verjaardag van mijn zus en de week daarop een bruiloft.. de eerste weken iets om het afkicken te vergemakkelijken
Daan heeft vast de serienummers die hij bij Eva verstopt heeft vervalst in de computer.. En ik mis het mestreechs wel hoor.. zet er maar wat vaker een ondertiteltje onder want dit is niet reeel genoeg
Geweldig.. blijkt wel dat het toch populair is.. wij moeten nog 2 afleveringen van seizoen 2 en dan snel de DVD-box van seizoen 3 en 4 halen