Wic, duidelijk een jongetje Hoop dat het kaartje veel belovend blijft. Racebabe... spannend zeg nog 7wk. Vast aan het 'ontpillen' Taby, hoe gaat het met Britt? Linds, bijna bijna bijna Zora, veel plezier morgen.
Haha, ik heb even zitten rekenen en de laatste pil uit de strip valt op onze trouwdag. Daarna stop ik met die stomme dingen! Dus ik zei al tegen mn mannetje; als dat geen goed teken is
@ Truus : vergeten te reageren op jouw bericht! Ik vind het stoer hoor! Zonder nadenken zou ik het zo doen, wilde dat ik zo'n ingang zou krijgen!
Naar VK en weer goed gekeurd. Zowel VK als ik hebben het vermoeden dat baby goed ligt, en al probeert in te dalen. Maar was wel lastig te voelen. Als er over twee weken dezelfde twijfel als vandaag bestaat, krijg ik een echo.
Ja, fraai he? Ja, dat herken ik. Van Faylinn. Was ook rond 36 weken dat ze een liggingsecho wilden vanwege twijfel. Denk dat jij dan wel een andere uitslag krijgt hoor, denk dat beebje gewoon teruggedraaid is!
Dat hoop ik ook. Met indalen is baby al druk bezig. En goed voelbaar ook. Stiekem hoop ik de baby pas te zien na de geboorte, dus zonder extra echo. Want dan was er dus geen twijfel.... Klinkt dat logisch?
Jep. Maar toch zou ik persoonlijk liever een echo hebben. Ze waren bij F bijna overtuigd dat ze goed lag en al een stuk ingedaald. Maar toen ze bij toucheren tóch niet dat voelde dat ze verwachtte, en F misschien dus toch niet zo goed lag als ze echt dacht, doorgestuurd voor liggingsecho. Gyn zelfde verhaal; eigenlijk overtuigd van goede ligging en zelfs al stuk ingedaald. Tot de echo erop ging ... zo stuit als het maar kon en echt niet ingedaald. Persoonlijk ben ik na die ervaring dus meer van de liggingsecho's dan de vaardigheden van de mensenhanden-met-kennis 8)
goedemorgen meisjes, hier een steeds moeier wordende mama. sydney heeft nog niet helemaal door dat ze 's nachts moet slapen. en is elke nacht tussen 1 en 3 wakker en wil dan niet in bed. erg vervelend. maar ach zal ook vast wel weer overgaan. 's ochtend is het erg heftig heb dan het gevoel dat ik nog dagen kan slapen. maar als ik eenmaal gedouchd heb voel ik me weer goed dus is best vol te houden! kus
*knuffel* voor jou meis! Ik kan me voorstellen dat dat verre van makkelijk is (kijk ook niet uit naar die eerste tijd als onze kleine er is ). Ik duim dat Sydney snel gaat doorhebben dat ze lekker kan slapen 's nachts!
ach boij je eerste ga je 's ochtend gewoon langer door en probleem opgelosyt. maar nu is donique ook weer vroeg wakker dus ff heftig. maar ach als dat alles is. donique huilde van 15 tot 01 uur dus dan is dit niets! kus
Goedemorgen, Heb net bijgelezen, maar ben alles weer kwijt sorry, lijkt wel of mijn hoofd vandaag vol met watten zit. Gisteren zijn eindelijk (4 weken na mijn aanmelding) de flessen van MvM gebracht. Dus ben ze nu braaf aan het vullen. Vind het stinken eigenlijk wel meevallen, als je er niet te dicht boven hangt ruik je vrijwel niets.
Hier grote onrust, waarschijnlijk word een van ons overgeplaatst naar een ander filiaal en niemand wil weg...
truus naar spanje wow wat een onderneming. waarom moet er iemand overgeplaatst worden?? ik dacht dat ze mensen te kort hadden bij jou, omdat je geen vrij kan krijgen. wicjuh mooi echo foto zeg. racebabe nog 7 weken en dan is het eindelijk zo ver veel joepie. kim wat rot om om die tijd wakker te zijn, vind het knap dat je nu al zoveel doet en kan. zora gefeliciteerd met de 12 weken. lala nog 1 dag al vast heel veel suc6 als ik je niet meer spreek.
meiden heb een paar vragen: klopt bij jullie spruiten de chinese geslachtskalender??? en voor de meiden met een ks. hoe kunnen jullie al na 3 dagen de was ophangen of het huishouden doen. ik mocht pas na 3 dagen het ziekenhuis uit. en heb zeker nog 2 weken nodig gehad voor dat ik me weer met het huishouden ging bemoeien. nu had ik ook wel de massel dat manlief 4 weken thuis was.